Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Burakowska 16, Warszawa

MEA ClinicBurakowska 16, Warszawa

MEA Clinic

Pozostałe usługi


Burakowska 16, Warszawa

MEA ClinicBurakowska 16, Warszawa

MEA ClinicBurakowska 16, Warszawa

MEA ClinicBurakowska 16, Warszawa

MEA ClinicBurakowska 16, Warszawa

MEA ClinicBurakowska 16, Warszawa

MEA ClinicBurakowska 16, Warszawa

MEA Clinic

Opinie

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo życzliwy, kompetentny jako lekarz i jako człowiek. Szybka, skuteczna diagnoza, dokładne wyjaśnienie. Jestem pod wrażeniem podejścia jako profesjonalisty i dobrego specjalisty w swoim zawodzie. Dziękuję Panie doktorze. Życzę dalszych sukcesów.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja laryngologiczna

Trafiłam do dr. Rota z powodu znaczących trudności w oddychaniu przez nos, bardzo silne i częste bóle głowy oraz przewlekły katar. Dr Rot wykonał zabieg polegający na prostowaniu przegrody, zmniejszeniu przerośniętej małżowiny przynosowej oraz korekcie nosa zewnętrznego. Byłam pod wrażeniem tego, jak dobrze czułam się po operacji i jak szybko rany zaczęły się goić. Większość opuchlizny i siniaków zaczęła mi schodzić po pięciu dniach. Usztywnienia stabilizujące i szwy usunął w delikatny, mało bolesny sposób. Nos po operacji jest bardzo ładny i równy. Chciałabym również zaznaczyć, że na każdym etapie konsultacji, dr Rot wnikliwie wyjaśniał mi, jak będą wyglądać kolejne etapy. Jest to bardzo życzliwy i serdeczny specjalista cechujący się wysoką kulturą osobistą. Polecam tego lekarza!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zawroty głowy

Wysokiej klasy specjalista zdiagnozował u mnie zawroty głowy z czym inni lekarze sobie nie radzili w tym jeden neurolog. Ponadto jest to lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej !!!! skupiony na pacjencie chcący pomóc.!!!Bardzo dziękuje !!!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MEA Clinic modelowanie ust

Wybrałam się na wizytę z brakiem pomysłu na swoje usta, jedynie z chęcią na poprawę. Wiedziałam tylko, że nie chce mieć ust jak kaczka. Pan doktor zaproponował mi zabieg nawilżenia ust, który jednocześnie je podkreśli.
Efekt świetny, usta pięknie podkreślone co najważniejsze delikatnie, naturalnie bez efektu przerysowania.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MEA Clinic Wampirzy lifting

Byłam u Pana doktora na wampirzym liftingu. Pan doktor bardzo miły, delikatny, a efekt super.
Polecam!!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MEA Clinic nadpotliwość

Przez wiele lat borykałem się z problemem nadmiernego pocenia się pod pachami. Było to bardzo uciążliwe ze względu na moją pracę, obowiązek noszenia koszuli. Nieestetyczne plamy pod pachami doprowadzały mnie do szału, stanowiły bardzo wstydliwy problem. Dzięki mojej żonie trafiłem do dr Rota. Na konsultacji dowiedziałem się o najskuteczniejszej zdaniem dr metodzie leczenia nadpotliwośći pach botoksem. Od razu umówiłem się na zabieg. Zabieg troszkę nieprzyjemny, czuć nakłócia, ale da się wytrzymać. Efekty zauważyłem po 6 dniach od zabiegu. Jestem bardzo zadowolony, komfort nie do przecenienia. Polecam dr Rota- bardzo profesjonalny, z cierpliwością znosił moje jęki.


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam dzisiaj na zabiegu mezoterapii u p. doktora Piotra Rota i jestem bardzo zadowolona, bardzo miły, spokojny, kompetentny. Odpowiada na wszystkie pytania i bardzo personalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Zmarszczki
  • Nadpotliwość
  • Blizny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Powiązane wyszukiwania