lek.

Paweł Kaczmarek

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

14 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Zapraszam do Kliniki MEDIQ, Warszawa Fabryczna 16/22, kontakt telefoniczny Doświadczenie zawodowe zdobywałem w SWZPZOZ w Gostyninie, Instytucie Psychiatrii i Neurologii (staże specjalizacyjne),… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Klinika MEDIQ. Bezpośredni kontakt z lekarzem i umawianie wizyt pod wskazanym niżej nr tel.

  Niezwykle lubię Pana doktora. Wprawdzie wydaje się on bardzo lubić słuchanie własnego głosu, ale to jest w nim też urocze. Po każdej rozmowie z nim czuję się zdrowsza, on jest mobilizujący do wzięcia się w garść. Bardzo polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Terapii VILLAMEDICUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Fajny, słuchający i tłumaczący facet. Pomógł mi w okresie problemów depresyjnych. Przyjemna atmosfera i fachowa pomoc.

 • Lokalizacja: Klinika MEDIQ. Bezpośredni kontakt z lekarzem i umawianie wizyt pod wskazanym niżej nr tel.

  ***Zobacz poniżej tłumaczenie polskiego***

  I highly recommended Dr. Kaczmarek for those who suffer from depression, general anxiety disorder and PTSD. I have been a patient of Dr. Kaczmarek for four years, and he shown the utmost empathy and provided top-notch care through the good times and the bad times.

  He is reliable, trustworthy and honest. You walk into his office feeling not well, and leave with a renewed, positive perspective on your life. To me, he is part psychiatrist, part psychotherapist and, most of all, part friend, as close as a patient can be friends with his doctor. I trust him as much as anyone else in my life.

  I am from Los Angeles, where, if he were practicing there, he could easily charge patients around $500 (2,000PLN) to $1,500 (4,500PLN) per hour. In Warszawa, he only asks for 150PLN per hour. That is nothing for the type of care he provides. Thank you, doctor.

  Bardzo gorąco poleciłem dr Kaczmarek osobom, które cierpią na depresję, ogólne zaburzenia lękowe i PTSD. Przez cztery lata byłem pacjentem dr Kaczmarka, a on wykazał się najwyższą empatią i zapewnił najwyższą staranność w dobrych czasach i złych czasach.

  Jest wiarygodny, godny zaufania i uczciwy. Chodzisz do swojego biura, czując się nieźle, i odejdź z odnowioną, pozytywną perspektywą na twoje życie. Dla mnie jest psychiatrą, psychoterapeutą częściową, a przede wszystkim przyjacielem częściowym, tak blisko, jak pacjent może być przyjaciółmi ze swoim lekarzem. Ufam mu tak samo jak każdy inny w moim życiu.

  Jestem z Los Angeles, gdzie, jeśli tam ćwiczył, mógłby łatwo załatwić pacjentów w wysokości 500 USD (2.000PLN) do 1.500 USD (4.500PLN) za godzinę. W Warszawie prosi o 150 zł za godzinę. To nie jest nic o rodzaju opieki, którą zapewnia. Dziękuję doktorze.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Terapii VILLAMEDICUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan doktor to człowiek anioł . Bardzo empatyczny . Ma kojący i pełen zrozumienia ton głosu . Pierwszy raz spotkałam go w Lux medzie . Później przwineło się jeszcze paru przez zmianę miejsca zamieszkania ale kiedy teraz miałam nawrót choroby to wiedziałam , że muszę i chce chodzić właśnie do niego chociaż mam daleko . Podczas rozmowy atmosfera jest serdeczna i " bezpieczna " można się wygadać . Doktor czasem przerywa by dodać od siebie jakieś kojące słówko albo daje znać , ze rozumie jak czasem cieżko to powoduje , ze człowiek jeszcze bardziej się otwiera . Nie było problemu jak na jedną wizytę przyszłam z dzieckiem . Oby więcej takich lekarzy z powołania .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Terapii VILLAMEDICUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan doktor godny polecenia. Życzliwy i sympatyczny. Szczegółowo o wszystko mnie wypytywał i wyjaśniał przyczynę samopoczucia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Szczerze polecam.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Paweł ma bardzo dużo szacunku do pacjenta i traktuje go jak dorosłego, samodzielnego człowieka, a nie chorą osobę. Uważnie słucha i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Leczenie u tego lekarza to współpraca, a nie konieczność podporządkowania się. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, czułam się traktowana z uwagą i szacunkiem.

 • Poszukuje wlasciwego rozwiazania. Odpowiednio nastawiony do pacjenta. Czuje sie zaopiekowany i poswiecono mi dostateczna ilosc czasu aby po pierwszej wizycie miec wglad w to co sie dzieje. Jestem zadowolony z wizyty.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta, atmosfera miła, lekarz wysłuchał co mam do powiedzenia, chętny do pomocy, konkretnie doradza...polecam

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Great psychiatrist, great price, great talk, good english. One of the few doctors i've ever been too that care more about you as a patient than you as a money source.

 • L

  Spotkania z doktorem zaczełam w trakcie terapii. Terapia już co prawda za mną ale z doktorem widzę się regularnie. Doktor Kaczmarek to wyjątkowy lekarz. Dzięki farmaceutykom które włączył do mojej terapii mój nastrój polepszył się o 100%. Aktualnie powoli wycofujemy lekarstwa i zaczynamy życie bez nich. Bardzo się cieszę, że spotkałam właśnie doktora Kaczmarka. To absolutny profesjonalista.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do Kliniki MEDIQ, Warszawa Fabryczna 16/22, kontakt telefoniczny
  Doświadczenie zawodowe zdobywałem w SWZPZOZ w Gostyninie, Instytucie Psychiatrii i Neurologii (staże specjalizacyjne), Szpitalu Nowowiejskim, Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie. Mam 18-letnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych: depresji, nerwic, zaburzeń snu, psychoz, zaburzeń psychicznych wieku podeszłego. Zdobyłem rozległą wiedzę dotyczącą psychoterapii, którą wykorzystuję w pracy z pacjentami. Przyjmuję w Poradni Mediq, przy ul. Fabrycznej 16/22, LUX MED przy ul Wołoskiej 7

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Szpital Nowowiejski w Warszawie
 • Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Zdjęcia