lek. dent.

Monika Kalabis-Mucowska

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Profesjonalistka, doświadczony praktyk, osoba o pozytywnym nastawieniu, lubiana przez pacjentów w każdym wieku! Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na kierunku lekarsko-dentystycznym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Profesjonalistka, doświadczony praktyk, osoba o pozytywnym nastawieniu, lubiana przez pacjentów w każdym wieku!
  Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz ponad 20 kursów zawodowych w dziedzinie stomatologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki i medycyny estetycznej.
  Staż podyplomowy oraz pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym w Żorach, od 2011 roku właścicielka Bianco Stomatologia w Tychach.
  Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
  W swojej pracy na pierwszym planie stawia dobro i komfort pacjenta. Stosuje nowoczesne metody leczenia, które gwarantują osiągnięcie spodziewanego efektu i brak bólu podczas zabiegu.
  Wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, pedodoncji, periodontologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej. Zafascynowana możliwościami modelowania twarzy i ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bianco StomatologiaUsługa: stomatologia estetyczna

  Polecam Panią doktor. Profesjonalnie i praktycznie bezboleśnie wykonała u mnie zabieg usuwania kamienia i piaskowania zębów.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bianco StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zęba.

  Pani Doktor Monika jest profesjonalistką ,podejście do pacjenta niezwykle miłe i spokojne ,już umówiłem się na następną wizytę i nie ostatnią.

 • K
  Lokalizacja: Bianco StomatologiaUsługa: suchy zębodół

  Rewelacja...Chodziłam do wielu stomatologów ale Pani Monika jest najlepsza.Super podejście do pacjenta, dokładna i delikatna...Na 100% do niej wrócę

 • J

  Najlepszy adres! Polecam każdemu. Leczę u niej całą swoją rodzinę ( w tym małe dzieci - świetnie) i coraz większe grono znajomych.
  Profesjonalna, miła i kompleksowa stomatologia. Doktor Monika ma niesamowite podejście do pacjenta, jest sprawna, szybka i skuteczna, korzysta z nowoczesnych metod, ma dobry sprzęt i dobrą rękę. Korzystam z jej usług już niezłych pare lat i rekomenduję w pełni jej umiejętności.

 • Ł

  Jak na razie jestem po leczeniu kanałowym jednego zęba, z którego pozostało naprawdę niewiele... leczenie w pełni skuteczne, wypełnienie świetne, ząb jest teraz zdrowy i wytrzymały. W trakcie leczenia kanałowego drugiego zęba, Pani doktor wyczyściła mi również profesjonalnie kamień na zębach i w miarę możliwości pod dziąsłami. Jak na razie wszystko bezboleśnie, miło i sympatycznie. Z pełnym zaufaniem oddam do leczenia kanałowego kolejnego zęba, czeka mnie jeszcze usunięcie korzenia, ósemki, dodatkowego zęba, być może zdecyduję się również na implanty. Nie mam najmniejszego powodu szukać innego dentysty. Cenowo? Za taką jakość naprawdę przystępnie.

 • M

  Pani Dr ma świetne podejście do małych pacjentów- tych najtrudniejszych ;-) potrafi wzbudzić u nich poczucie bezpieczeństwa, stwarza przyjazną atmosferę - wizyty zamienia w miłe "spotkania". Moje dziecko jest Panią Dr oczarowane. Polecam !!!

 • I

  Bardzo dobra, miła, delikatna, uprzejma, dyskretna dentystka, dla której naprawdę pacjent jest najważniejszy :))

 • A

  Dziś poszłam do tej Pani po raz pierwszy i muszę przyznać, że to najlepszy dentysta u jakiego byłam. Pani doktor wyleczyła mi dwa zęby. Strasznie się bałam, na szczęście nie bolało :-)

 • A

  Pani doktor wyleczyła mi ząb "nie do uratowania" (tak mówili inni). Dziękuję i pozdrawiam. Andrzej