Bianco Stomatologia

al. Bielska 135/22, 43-100 Tychy

Wyższy poziom ortodoncji - cyfrowo zaprojektowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, niewidoczne nakładki ortodontyczne A-ligner®. Wybierz bardziej komfortowe, przystępne cenowo i skuteczne leczenie ortodontyczne w Bianco Stomatologia!

13/06/2025

O nas

Naszym pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie i profilaktykę stomatologiczną oraz zabiegi medycyny estetycznej. Dla poprawy zdrowia, wyglądu i samopoczucia. Bezpośredni kontakt

Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Bianco Stomatologia
al. Bielska 135/22, 43-100 Tychy
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (85)

85 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    B

    Wizyta w przyjaznej atmosferze bardzo dokładnie omówione leczenie i pełna empatii i sympatii Pani Doktor i cały zespół bardzo dziękuję.

    Polecam z całego serca

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska ekstrakcja zęba  • 

    A

    Gorąco polecam Panią Monikę. Szczegółowe wyjaśnienie problemu ale przede wszystkim skuteczne leczenie

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    A

    Polecam, Pani Monika to lekarz kompetentny , skuteczny i bardzo miły.

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska Konsultacja stomatologiczna  • 

    A

    Bardzo przyjazny gabinet oraz fachowa pomoc .Korzystam z opieki Pani doktor już bardzo długo,jest bardzo zaangażowana .Gorąco polecam

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    P

    Polecam! Higienizacjha przeprowadzaona bardzo delikatnie i profesjonalnie.

     • Sylwia Kościelniak pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    P

    Bardzo miła i rzetelna pani doktor. Leczenie 3 zębów, jednego zaropiałego. Po podaniu lekarstw dozébowych ulga od bólu.

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska ekstrakcja zęba  • 

    K

    Pani Basia to bardzo sympatyczna i życzliwa osoba. Zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze i zupełnie bezboleśnie. Polecam z całego serca wszystkim, którzy mają obawy przed chodzeniem do dentysty

     • Barbara Cichorz  • 

    J

    Polecam. Rzeczowa opieka lekarska, miła atmosfera, informowanie pacjenta, punktualność wizyty.

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    M

    Bardz konkretne podejście do pacjęta, miła atmosfera.

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    A

    Od 20 lat korzystam z usług Pani doktor, jeszcze zanim prowadziła swój własny gabinet. Jest Najlepsza! Każda moja próba pójścia do innego dentysty np. z powodu, "że bliżej" :-); kończyła się powrotem do Pani doktor. Pozdrawiam serdecznie! :-)

     • lek. dent. Monika Kalabis-Mucowska Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania