Lek.

Michał Wątróbski verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

  Byłam na wizycie z 6 letnim dzieckiem. Wizyta odbyła się punktualnie. Doktor bardzo sympatyczny, super podejście do dziecka. Badanie endoskopowe przebiegło bez stresu. Wizyta konkretna, pełna diagnostyka, trafione leczenie. Polecam :-)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych oraz Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

  Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  51 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Krajmed Centrum Medyczne

   Byłam na wizycie z 6 letnim dzieckiem. Wizyta odbyła się punktualnie. Doktor bardzo sympatyczny, super podejście do dziecka. Badanie endoskopowe przebiegło bez stresu. Wizyta konkretna, pełna diagnostyka, trafione leczenie. Polecam :-)

  • A
   Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: drenaż uszu, przerost migdałków bocznych i trzeciego

   Polecam Pana Doktora z całego serca! Trafiliśmy z synem do dr Michała Wątróbskiego z polecenia znajomej i to był strzał w dziesiątkę! Szczera, profesjonalna diagnoza przedstawiona w zrozumiały sposób, znakomite podejście do małego pacjenta i jego rodziców również (Syn cały czas jest zachwycony Panem Doktorem!), natychmiastowe zalecenia i świetnie wykonana operacja trzeciego migdała, drenażu uszu i przycięcia migdałków bocznych. Po operacji dokładny opis sytuacji, który od razu uspokoił moje i męża skołatane nerwy. Do tego wspaniała osobowość Doktora sprawia, że wizyty są bardzo przyjemne. Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuję Doktorowi za opiekę! :)

  • P
   Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: krwawienie z nosa

   Świetny lekarz. Przez dwa lata nikt nie potrafił pomóc mojemu 4 latkowi. Doktor po jednej wizycie od razu postawil diagnozę. Podał leki. Jestem zachwycona. Polecam

  • G
   Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: przerośnięty migdał

   Bardzo profesjonalny specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.
   Wykonywał u naszego 7 letniego syna zabieg usunięcia tzw.trzeciego migdału
   Zabieg był przeprowadzony w Klinice Krajned bez żadnych komplikacji.
   Kultura osobista a przede wszystkim wiedza w zakresie laryngologii i bardzo fantastyczne podejście do naszego syna spowodowało, że stres związany z zabiegiem u syna jak i u nas rodziców był minimalny.
   Polecam Pana doktora Wątróbskiego wszystkim pacjentom z problemami laryngologicznymi.
   Adam i Sylwia Kalata

  • B

   Pan doktor jest profesjonalista ale jest dosc radykalny, jest przerosniety migdal trzeba go wyciac nawet u malutkiego dziecka zanim zaczna sie inne problemy. Trafnie ocenił, dokładnie zbadał nasze dziecko, rzetelnie odpowiada na nasze pytania jednak nie znamy przyczyny przerostu migdalka u naszego dziecka.
   Polecam bo jest specjalistą w swojej dziedzinie inni laryngolodzy z góry założyli ze nasze 7 mies dziecko jest za małe na przerosniety migdał

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Fantastyczny gość! Trafiliśmy do niego po pięciodniowym i bezsensownym pobycie w szpitalu, gdzie dziecko leczone było na zapalenie oskrzeli, którego nie miało. Dziecko z powodu refluksu miało podrażnione śluzówki i problemy z oddychaniem. Pan doktor zalecił odpowiednie krople do noska i po dwóch dniach było po problemie. Wizyta kontrolna potwierdziła wstępną diagnozę i zgadzała się z moimi obserwacjami. Owszem, trzeba zapłacić za wizytę. Ale uzyskaliśmy faktyczną pomoc, zalecone postępowanie przyniosło dziecku natychmiastową ulgę. A kosztowało nas to w sumie mniej, niż pobyt w szpitalu i zrealizowanie recept na niepotrzebne nam leki. Doktora Wątróbskiego już polecam znajomym. PS. Za każdym razem, gdy trafiam na lekarza z prawdziwego zdarzenia, to jest to mężczyzna. Panie Doktorze Wątróbski, nie mógłby się Pan tak sklonować i zrobić kilka dodatkowych specjalizacji? :)

  • J

   Profesjonalista. Od razu trafnie dobrał leki oraz rozpoznał chorobę. Po 3 latach z zatkanym nosem w koncu moge oddychać przez nos!!!

  • Z

   Bardzo dobry lekarz. Ma specyficzne ironiczne poczucie humoru i dobry kontakt z dziećmi (może dlatego, że sam je ma). U nas badał mojego synka w wieku 3 lat (chorował na uszy i często się przeziębiał). Byliśmy bardzo zadowoleni - w gabinecie panowała fajna atmosfera, dziecko się nie bało. Dr. nie podejmuje pochopnych decyzji, doradził odpowiednie leki, odradził zabieg i kazał poczekać. - na razie jest wszystko ok (już parę miesięcy), więc to była dobra decyzja.

  • M

   przez 3lata jeżdziłem po różnych pseudo specach . do momentu kiedy trafiłem do dr Wątróbskiego. teraz mogę znowu oddychać nosem, dziękują za skuteczne leczenie.

  • B

   Bardzo dobry lekarz, wyciał migdałek mojemu synkowi dwa lata temu i wszystko jest ok. Dostał odpowiedznie leki