lek.

Michał Wątróbski

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych oraz Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych oraz Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  Pan doktor jest profesjonalista ale jest dosc radykalny, jest przerosniety migdal trzeba go wyciac nawet u malutkiego dziecka zanim zaczna sie inne problemy. Trafnie ocenił, dokładnie zbadał nasze dziecko, rzetelnie odpowiada na nasze pytania jednak nie znamy przyczyny przerostu migdalka u naszego dziecka.
  Polecam bo jest specjalistą w swojej dziedzinie inni laryngolodzy z góry założyli ze nasze 7 mies dziecko jest za małe na przerosniety migdał

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny gość! Trafiliśmy do niego po pięciodniowym i bezsensownym pobycie w szpitalu, gdzie dziecko leczone było na zapalenie oskrzeli, którego nie miało. Dziecko z powodu refluksu miało podrażnione śluzówki i problemy z oddychaniem. Pan doktor zalecił odpowiednie krople do noska i po dwóch dniach było po problemie. Wizyta kontrolna potwierdziła wstępną diagnozę i zgadzała się z moimi obserwacjami. Owszem, trzeba zapłacić za wizytę. Ale uzyskaliśmy faktyczną pomoc, zalecone postępowanie przyniosło dziecku natychmiastową ulgę. A kosztowało nas to w sumie mniej, niż pobyt w szpitalu i zrealizowanie recept na niepotrzebne nam leki. Doktora Wątróbskiego już polecam znajomym. PS. Za każdym razem, gdy trafiam na lekarza z prawdziwego zdarzenia, to jest to mężczyzna. Panie Doktorze Wątróbski, nie mógłby się Pan tak sklonować i zrobić kilka dodatkowych specjalizacji? :)

 • J

  Profesjonalista. Od razu trafnie dobrał leki oraz rozpoznał chorobę. Po 3 latach z zatkanym nosem w koncu moge oddychać przez nos!!!

 • Z

  Bardzo dobry lekarz. Ma specyficzne ironiczne poczucie humoru i dobry kontakt z dziećmi (może dlatego, że sam je ma). U nas badał mojego synka w wieku 3 lat (chorował na uszy i często się przeziębiał). Byliśmy bardzo zadowoleni - w gabinecie panowała fajna atmosfera, dziecko się nie bało. Dr. nie podejmuje pochopnych decyzji, doradził odpowiednie leki, odradził zabieg i kazał poczekać. - na razie jest wszystko ok (już parę miesięcy), więc to była dobra decyzja.

 • M

  przez 3lata jeżdziłem po różnych pseudo specach . do momentu kiedy trafiłem do dr Wątróbskiego. teraz mogę znowu oddychać nosem, dziękują za skuteczne leczenie.

 • B

  Bardzo dobry lekarz, wyciał migdałek mojemu synkowi dwa lata temu i wszystko jest ok. Dostał odpowiedznie leki

 • B

  Dzieci trochę traktowały wizyty jak odwiedziny w parku rozrywki, mimo, ze badanie np. Krtani nie wydaje sie specjalnie zabawne. Pan doktor Watrobski potrafi z dziećmi rozmawiac i skutecznie je leczyć a doskonała aparatura w klinice to ułatwia . Bardzo dobre efekty leczenia.

 • A

  Super lekarz !!! Moja pięciolatka ze strachem zawsze szła do laryngologa ... Az do czasu kiedy trafilysmy do doktora. Super podejście do dzieci, uśmiech, żart, delikatne badanie ... Dziecko nie wychodzi zestresowane. No i co niezmiernie ważne rodzic jest dokładnie doinformowany a najważniejsze ... leczenie trafione !!!

 • Fantastyczny człowiek i lekarz. Ciepły, uśmiechnięty, lubiący swoją prace - bo to widac oraz dzieci. Kontaktowy, porozmawia z małym pacjentem, pożartuje i juz po badaniu. Jesteśmy szalenie zadowoleni z obsługi w Krajmedzie i chodzę do tego lekarza z przyjemnością.

 • Nasz syn jest pacjentem doktora od ok. roku. Świetny lekarz, z dużą intuicją, wiedzą i doświadczeniem, wspaniałym podejściem do dziecka. Zawsze trafione diagnozy i skuteczne leczenie. Bardzo polecamy wizyty oraz - w razie konieczności - zabieg u Pana doktora (syn miał również wycinany migdał i zakładane dreny do uszu - bardzo sprawnie i bez powikłań). Jeśli już dzieci muszą chorować, to życzymy sobie tylko takich lekarzy - profesjonalistów którzy pozostają ludźmi. Bardzo dziękujemy Panie doktorze i życzymy wszystkiego najlepszego.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online