dr n. med.

Michał Skalski

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta, Psychoterapeuta

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
589 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wybitny specjalista psychiatra z ponad 30-letnią praktyką leczenia zaburzeń psychicznych w trybie szpitalnym i poradniach. Największy w Polsce autorytet nowoczesnego i nieuzależniającego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Zgłosiłam się z powodu bezsenności. Doktor był bardzo konkretny, kompetentny. Uważnie wysłuchał i odniósł się bezpośrednio do problemu. Dał zalecenia dotyczące higieny snu. Był bardzo miły. Polecam

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz ma odpowiednie podejście do pacjenta, czułam siè spokojna i mogłam zaufać. Wyszłam uśmiechnięta.

 • Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Pełny, rzetelny wywiad. W prosty sposób wyjaśnione przyczyny zaburzeń, dzialanie leków oraz ich wpływ na pacjenta. Zero ściemy i dróg na skróty. Duża wiedza poparta doświadczeniem. Wizyta bardzo ok.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Spotkanie z dr Skalskim pomogło mi przełamać część fobii i zawsze, gdy pozytywnie myślę o swoim życiu, wspominam te kilka lat na prochach i rozmowy skłaniające do myślenia o istocie sprawy. Było to na Nowowiejskiej, za darmo, ze studentkami słuchającymi moich największych traum :) Bardzo dobre doświadczenie. pozdr

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwsza

  Bardzo polecam pana doktora Skalskiego. Zgłosiłam się z lunatykowaniem. Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje oraz opis dalszych etapów leczenia. Dr Skalski w trakcie wywiadu uważnie słuchał, dopytywał i udzielał niezbędnych porad. Bardzo dobry specjalista!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wojciech (14 listopada 2016) Moja wizyta w klinice psychomedic okazała się właściwym wyborem. Szukałem pomocy w uporaniu się z bezsennością, męczącą mnie od dawna. Pan dr Skalski spokojnie i rzeczowo przeprowadził wywiad, następnie wskazał przyczynę mojej bezsenności i zalecił odpowiednią terapię, wskazując przy tym na konieczność utrzymania reżimu we wprowadzaniu zmian cyklu biologicznego. Efekty nastąpiły natychmiast, już po 1 dobie i nadal się utrzymują. Pomoc dr Skalskiego okazała się nieoceniona.

 • M

  Świetny lekarz. Leczyłam się u Pana doktora z depresji i zaburzeń lękowych. Już po pierwszej wizycie czułam się znacznie lepiej. Pomimo wielkiego stresu (pierwsza w życiu wizyta u psychiatry) jego żona porozmawiała ze mną przed wejściem do gabinetu dzieki czemu szybko zleciał mi czas i zapomniałam o stresie. Pan doktor rzeczowy, dokładnie wytłumaczył mi problem, działanie leku. Bardzo dziekuje!

 • P

  Leczę się na bezsenność u dra Skalskiego i jaki on by nie był, to moją bezsenność leczy skutecznie, dał mi lepsze leki niż inni psychiatrzy, którzy najwyraźniej nie specjalizowali się w temacie bezsenności. Moje leczenie trwa już półtora roku, oprócz pastylek doktór też mi dał zalecenia dotyczące higieny snu i uporządkowania spraw osobistych. W sprawie bezsenności jak najbardziej polecam tego doktora, leczę się u niego państwowo w instytucie leczenia zaburzeń snu na Koszykowej.

 • Opinia z dnia 24.05.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Z

  Może jest dobrym psychiatrą w dziedzinie depresji, ale co dotyczy problemów ze snem - dla wszystkich ma jedno rozwiązanie, chociaż reklamuje się, że do każdego leczenie dobiera się indywidualnie. Jest kategoryczny, do konca nie wysłuchuje. Uważam,że co do problemów ze snem - jest bezradny i dlatego ma dla każdego tylko jedno ograniczone rozwiazanie - jak najmniej godzin spać, nie myśląc jak z tym pracować. Uważam, że potrafi pomóc człowiekowi z bezsennością.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wybitny specjalista psychiatra z ponad 30-letnią praktyką leczenia zaburzeń psychicznych w trybie szpitalnym i poradniach. Największy w Polsce autorytet nowoczesnego i nieuzależniającego leczenia zaburzeń snu. Założyciel i kierownik Poradni Leczenia Zaburzeń Snu przy Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Superwizor leczenia psychiatrycznego zlecanego przez innych lekarzy psychiatrów.
  Autor ponad 100 publikacji oraz licznych wystąpień naukowych z zakresu medycyny snu, psychiatrii i neurofizjologii. Członek wielu stowarzyszeń – m.in. Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem (członek zarządu), European Sleep Research Society, American Academy of Sleep Medicine, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, Stowarzyszenia Pacjentów z Narkolepsją (założyciel) i Stowarzyszenia Aktywnie Przeciw Depresji.
  Obecnie pracuje również w Szpitalu Psychiatrycznym Nowowiejskim w Warszawie.
  Podczas swojej praktyki pomógł już tysiącom pacjentów z zaburzeniami snu a także pacjentom z lekoopornymi zaburzeniami psychicznymi.

  Posiada uprawnienia do:
  -wypisywania recept na leki,
  -wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
  -wystawiania zaświadczeń lekarskich.

  Umawianie wizyt za pomocą kalendarza lub tel. 22*253*88*88.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
 • Laur Pacjenta 2018 - nagroda zaufania pacjentów w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii Placówka Medyczna
więcej