Adres

św. Mikołaja 56/57 pokój 108, Stare Miasto, Wrocław, Stare Miasto , Wrocław
Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Cię serdecznie drogi Pacjencie, Nazywam się Michał Grasza - jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo behawioralnym. Ukończyłem 4 letni...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej CBT Edu
 • Szkoła Trenerów Biznesu "Moderator"

Filmy


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


św. Mikołaja 56/57 pokój 108, Stare Miasto, Wrocław, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


św. Mikołaja 56/57 pokój 108, Stare Miasto, Wrocław, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


św. Mikołaja 56/57 pokój 108, Stare Miasto, Wrocław, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej konsultacja psychologiczna

Pan Michał jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Do psychoterapii miałem bardzo zdystansowane podejście, szczególnie po wcześniejszej przygodzie z terapią psychodynamiczną. Pan Michał bardzo sprawnie zebrał wywiad, wyjaśnił na czym polega terapia CBT oraz pokazał aspekty terapeutyczne zarówno od teoretycznej jak i praktycznej strony. Wizyty u Pana Michała pozwoliły mi lepiej zrozumieć pewne zachowania oraz nawyki, których źródło leżało w mojej przeszłości. Dodatkowo dzieki poradom i wskazówkom uzyskanym podczas terapii nauczyłem się "lepiej" wyrażać i przeżywać swoje emocje.
Polecam Pana Michała zarówno dla osób zdecydowanych oraz tych niezdecydowanych na podjęcie psychoterapii czy porady psychologa. Mi osobiście jako facetowi pomogły one odczarować temat tabu jakim jest profesjonalna pomoc w aspekcie zdrowia psychicznego. W przyszłości z pewnością skorzystam z usług Pana Michała zamiast tracić dnie czy tygodnie na przeżywanie problemów, z którymi każdy z nas musi się mierzyć w życiu, a które pozostawione samym sobie mogą tylko odcisnąć długotrwały ślad w naszej psychice niczym niedoleczona rana czy choroba.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Terapia u p. Michała była dla mnie bardzo pomocna. Zaczynając ją byłem mrukiem o niskim poczuciu własnej wartości, który sam sobie tworzył problemy (błędne koła).
Spotkania pokazały mi sposób w jaki mogę analizować swoje myśli, emocje i zachowania co pozwala na wyciąganie wniosków i nie zaczynanie kolejnego błędnego koła.
Może teraz nie stałem się oratorem, ale w small talku potrafię użyć więcej słów niż "mhmm" i "no". Zacząłem wykonywać też jakieś pracę w swoim mieszkaniu, co wcześniej było dla mnie niemożliwe. Najważniejsze chyba jest to, że potrafię przeznać się zarówno przed sobą, jak i przed kimś innym, np. w pracy, że czegoś nie pojmuję/ nie potrafię i poprosić o pomoc czy ponowne wyjaśnienie.
Podsumowując:
Pan Michał jest świetnym specjalistą, który genialnie i zrozumiale potrafi wytłumaczyć procesy zachodzące w czyjejś głowie czy zachowaniu. Z moich sesji pamiętam, że potrafił postawić trafną diagnozę i bardzo prosty sposób zobrazować mi irracjonalność moich myśli czy zachowania.
Szczerze polecam!

mgr Michał Grasza

Serdecznie dziękuj Panie Darku i polecam się na przyszłość :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Holistyczne podejście, szybkie rozpoznanie problemu i efektywna terapia! Polecam każdemu, który poszukuje profesjonalisty w dziedzinie :)

mgr Michał Grasza

Pięknie dziękuję Pani Angeliko :) Życzę powodzenia !


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej zaburzenia lękowe, ataki paniki

Zaraz minie rok terapii u Pana Michała. Do tej pory od prawie 10 lat przebrnęłam przez wielu terapeutów, jednak nie było dużej poprawy. Zwątpiłam w sens psychoterapii, ale dzięki Panu ją odzyskałam. Jest ogromna poprawa. Wiele pracy jeszcze przede mną ale sukcesów już nie jestem w stanie zliczyć :)
Pan Michał zawsze służy dobrą radą, zawsze słucha, bardzo dobrze tłumaczy to jak działają różne mechanizmy "w głowie". Bardzo dziękuję za wszystko, a wszystkim polecam psychoterapie u Pana Michała.

mgr Michał Grasza

Serdecznie dziękuję Pani Dagmaro :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo dobry specjalista. Zna się na rzeczy.
Jest zaangażowany w rozmowę i widać, że chce pomóc. Jest profesjonalistą. Pozdrawiam.

mgr Michał Grasza

Bardzo Panu dziękuję za opinie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Pan Michał jest bardzo empatycznym terapeutą, z którym dobrze się rozmawia, dzięki czemu nie muszę być spięta i mówię spokojnie o tym, co mnie trapi. Pomógł mi zrozumieć siebie i nadal pomaga walczyć z moją niską samooceną. W czasie spotkań, dużo mówiliśmy o mojej przeszłości, która ma wpływ na moje dzisiejsze życie i analizowaliśmy je.Wytłumaczył mi, co robić z negatywnymi myślami. Dzięki spotkaniom z Panem Michałem, czuję że jestem na dobrej drodze do akceptacji siebie, otwartości, spokoju ducha i pewności siebie. Po każdej wizycie, wychodzę pełna życia i gotowa na wyzwania.
Jak najbardziej polecam Pana Michała :)

mgr Michał Grasza

Pięknie dziękuję Pani Magdo :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia emocjonalne, wahania nastrojów, zaburzenia emocjonalne,

P.Michał jest niezwykle kompetentny,godny zaufania,życzliwy oraz posiada głęboką wiedzę terapeutyczną. Godny polecenia wszystkim osobom poszukującym zarówno sensu życia jak i radości oraz wewnetrznego spokoju i zrownowazenia.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Bardzo dobrze oceniam terapię z Panem Michałem, każda sesja przyniosła mi dużo przemyśleń i inspiracji do zmiany schematów myślowych i spojrzenia na swoje życie w inny sposób. Spotkania zawsze przebiegały w atmosferze otwartości i zrozumienia. W czasie spotkań analizowaliśmy zarówno wydarzenia z mojej przeszłości, jak i bieżące sytuacje z mojego życia, co pozwoliło mi zrozumieć, jak schematy myślowe wykształcone wiele let temu wpływają na mnie dzisiaj. To bardzo cenna wiedza, która pozwala na ogromne zmiany w spojrzeniu na samą siebie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w odkryciu tego wszystkiego.

mgr Michał Grasza

Serdecznie dziękuję za dobre słowo Pani Liliano i polecam się na przyszłość :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Profesjonalne podejście - rzeczowe, merytoryczne, komunikatywne. Nie dało się wyczuć dystansu i rutyny. Co też bardzo ważne jest to raczej osoba z poukładanym życiem wewnętrznym i osobistym, co niestety u psychologów nie jest normą. Polecam umówić i przekonać się samemu :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA psychoterapia indywidualna

Szczerze, zastanawiam się, jakby wyglądało teraz moje życie, gdybym nie zdecydowała się na terapię u Pana Michała. Na pewno jego jakość byłaby o wiele niższa...
Znalazłam się u Pana Michała, ponieważ borykałam się z dość nietypowym problemem, mianowicie nie potrafiłam przełknąć jedzenia, bałam się, że się uduszę, umrę etc.Szczególnie w miejscach zatłoczonych. Był to objaw somatyczny, jednak jak się okazało, problem był zdecydowanie głębiej. Razem z Panem Michałem powyciągaliśmy parę "trupów z szafy", zaczęliśmy nad nimi intensywnie pracować.
Pan Michał w trakcie sesji stawia bardzo trafne, nieraz trudne i bolące pytania, na które czasami jest trudno odpowiedzieć ; potrafi wytłumaczyć, w jaki sposób radzić sobie z pewnymi kwestiami.
Po paru miesiącach pracy z Panem Michałem stwierdzam, iż terapia u Niego, to była jedna z najlepszych decyzji w życiu, jaką mogłam podjąć. Dzięki wspólnej pracy mogę w końcu cieszyć się właśnie tak prostą rzeczą, jaką jest jedzenie. Serdecznie Panu za to dziękuję!

mgr Michał Grasza

Pięknie dziękuję Pani Michalino !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam jako dziecko zachorowałam na raka. Kilka lat pózniej na weselu kuzynki zostałam zgwałcona. Mam nocne koszmary w nocy z tych dwóch trudnych dla mnie momentów. Mam wrażenie że żyję za grubą ścianą, nie potrafię sie uśmiechać, cieszyć. Moje życie jest owinięte wspomnieniami, bólem,cierpieniem. Często płaczę. Jestem po 2 próbach samobójczych.
  Nie wiem co mam zrobić, jak dalej żyć..??
  Moje życie straciło sens. Psychiatra rozpoznał jakieś PTSD-nie wiem co to takiego.
  Boję się że to choroba psychiczna.
  Powinnam się zgłosić do terapeuty by przepracować z nim te dwie traumatyczne sytuacje ale strasznie sie boję...
  a może powinnam zniknąć z tąd na zawsze..

  Dzień dobry,

  Dziękuję, że zadała Pani to pytanie - to ważne, że mimo tych strasznych doświadczeń szuka Pani pomocy i się nie poddaje. To zrozumiałe i naturalne, że bardzo się Pani boi . Z całego serca zachęcam do umówienia się choćby na jedną konsultację z terapeutą poznawczo - behawioralnym. Nie ma Pani nic do stracenia a może zyskać wiele, bo przyszłość bez cierpienia jakie Pani teraz odczuwa. Proszę dać sobie szansę i się nie poddawać. Wierzę, że znajdzie Pani terapeutę, któremu Pani zaufa i który przeprowadzi Panią przez proces powrotu do zdrowia.

  Życzę Pani sił i wiary w przyszłość bez cierpienia.

  Michał Grasza

  mgr Michał Grasza

 • Witam, cały czas się zadręczam pytaniem czy moje problemy są na tyle poważne aby zawracać głowę specjalistą...

  Pracuję jako zastępca kierownika sklepu odzieżowego, praca nie jest lekka do tego ciągle rotacje pracowników, wszystko na mojej głowie... Od dłuższego czasu tylko dom praca praca dom, a wracając do domu myślami ciągle w pracy czy ktoś nie przyniesie zwolnienia, czy nie przyjedzie prezes, czy mój dzień wolny faktycznie będzie wolny... jak widzę na telefonie że dzwonią ze sklepu mam skurcz żołądka i od razu muszę o najgorszym, czasami po prostu nie odbieram a potem do końca dnia męczą mnie myśli co się stało że dzownili. Do tego dochodzą problemy w domu, niestety w dzisiejszych czasach ciężko iść na swoje wiec mieszkam z rodzicami... pół życia ojciec pił, awantury i ciągle wypominanie że to jego, jego pieniądze to on za wszystko płaci... nigdy nikomu nie mowiłam o tym co się dzieje w domu, nawet własnemu narzeczonemu powiedziałam dopiero po 4 latach... A jakby tego wszystkiego było mało narzeczony pracuje za granicą, a ja nie potrafiąc sobie poradzić sama ze sobą często wieczorami siedzę i płacze

  Dzień dobry,

  Bardzo dziękuję za to pytanie. Wygląda na to, że Pani przeszłość i teraźniejszość pełna jest stresu i cierpienia. Tego co było już nie zmienimy, ale możemy wspólnie spróbować przywrócić lepsze samopoczucie w przyszłości. Proszę pamiętać, że gabinet terapeutyczny to miejsce gdzie w bezpiecznej atmosferze może Pani opowiedzieć o tym wszystkim czego się Pani boi, co jest bolesne i czego Pani dotychczas doświadczyła. Samo "wygadanie" się może przynieść ulgę, ale terapia to coś więcej - to wspaniała przygoda, która pozwala na poznanie przyczyn złego samopoczucia, jego stopniowa poprawa oraz zdobywanie nowych umiejętności na całe życie. Gorąco Panią zachęcam do skorzystania z pomocy terapeutycznej. Odwagi !

  Pozdrawiam serdecznie,
  Michał Grasza

  mgr Michał Grasza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Cię serdecznie drogi Pacjencie, Nazywam się Michał Grasza - jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo behawioralnym. Ukończyłem 4 letni...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej CBT Edu
 • Szkoła Trenerów Biznesu "Moderator"

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Certyfikaty


Filmy


Publikacje i artykuły

Publikacje (3)