Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) • 170 zł

Psychoterapia poznawczo-behawioralna • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej
św. Mikołaja 56/57 pokój 309, Stare Miasto, Wrocław, Stare Miasto, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


170 zł

Konsultacje Online


św. Mikołaja 56/57 pokój 309, Stare Miasto, Wrocław, Wrocław

Od 150 zł

Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej150 zł

Konsultacje Online


św. Mikołaja 56/57 pokój 309, Stare Miasto, Wrocław, Wrocław

Od 150 zł

Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Moje doświadczenie

O mnie

BRAK WOLNYCH TERMINÓW

Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Michał Grasza - jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterap...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychoterapia

61 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Rozpoczynając terapię poznawczo-behawioralną u Pana Michała nie byłem pewien czego się spodziewać, tym bardziej że miałem wcześniej podejście do innego specjalisty, z którym nie złapałem tzw. „flow”. Jednak pan Michał od samego początku wzbudził zaufanie i łagodnie wprowadził w proces, wszystko opisując i zostawiając miejsce na zarówno zapoznanie się, jak i zbudowanie otwartej oraz komfortowej atmosfery. Niejednokrotnie zostałem pozytywnie zaskoczony pamięcią i skrupulatnością Pana Michała, nawet do najmniejszych detali z wcześniejszych rozmów o których samemu łatwo można było zapomnieć, co jeszcze bardziej pomagało i motywowało do przykładania się w nasze rozmowy. Widać wielkie zaangażowanie profesjonalisty, jak i zakres jego wiedzy oraz umiejętności. Pan Michał zdecydowanie wkłada w swoją pracę serce, „odrabia pracę domową” będąc przygotowanym do kolejnych spotkań i elastycznie dopasowuje się do pacjenta. Dostałem ogrom super celnych spostrzeżeń, narzędzi oraz warsztatu. Dziękuję!

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje Online Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Bardzo dobra inwestycja w siebie. Jestem pod dużym wrażeniem terapeutycznych umiejętności pana Michała Graszy. Porównując swoje początki w gabinecie i to z czym go opuszczam muszę śmiało stwierdzić, że nastąpiła poprawa w kontrolowaniu moich impulsywnych zachowań, uporzadkowaniu chaotycznych dzialań i budowaniu zdrowego postrzeganiu świata. Zdobyte umiejętności pomagają żyć spokojniej i bezpieczniej niż dotychczas. Pan Michał to empatyczny profesjonalista, potrafiacy zbudowac bezpieczną przestrzen i zaufanie pacjenta, jest przy tym też ludzki i autentyczny. Polecam wszystkim poszukującym.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Chciałbym serdecznie polecić psychologa, z którym miałem okazję pracować. Byłem pod wrażeniem jego profesjonalizmu, empatii i umiejętności słuchania. Zawsze czułem się zrozumiany i doceniony podczas naszych sesji terapeutycznych.

Psycholog ten wykazywał głęboką wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie. Potrafił zadawać trafne pytania i prowadzić mnie do refleksji, co pomagało mi lepiej zrozumieć swoje emocje , wyzwania. Wiedział, jak stworzyć bezpieczną i zaufaną atmosferę, co było kluczowe dla mojego komfortu podczas terapii.

Jestem wdzięczny temu psychologowi za pomoc, jaką mi udzielił. Jego wsparcie pomogło mi spojrzeć na siebie i swoje życie z nowej perspektywy. Gorąco polecam tego psychologa każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy. PETARDA !


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Inny

Takiego terapeuty szukałam - kompetentnego, jasno określającego drogę do celu. Pan Michał jest skupiony (i na problemie, i na człowieku), zaangażowany i empatyczny a jednocześnie potrafi stworzyć bezpieczną atmosferę, która ma w sobie pewną lekkość, co mi bardzo odpowiadało. Myślę teraz trochę inaczej, czuję się lepiej. To był dobry wybór.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Rozpoczęcie terapii u pana Michała uważam za najlepszą decyzję, jaką podjąłem.
 Przez niecały rok terapii zmieniłem swoje życie nie do poznania, powoli pozbywałem się swoich lęków oraz zmieniałem postrzeganie otaczającego mnie świata i relacji między ludzkich. Pan Michał jest wielkim specjalistą w tym, co robi. Mimo wielkich obaw przed pierwszą wizytą, spotkania okazały się czymś, na co z dużą chęcią chodziłem co tydzień. Często byłem zaskakiwany trafnymi spostrzeżeniami odnośnie moich myśli i zachowań, o których sam nawet bym wcześniej nie pomyślał. Oprócz pracy na spotkaniach wielkim plusem jest to, że nauczyłem się samemu analizować swoje myśli i pracować nad nimi, co uważam za największą rzecz wyniesioną z terapii i wykorzystywaną przeze mnie w dalszym ciągu. Terapia wpłynęła na każdy aspekt mojego życia-rozwój osobisty, studia, relację z rodziną, związek, pracę oraz moje codzienne poczucie szczęścia, które wzrasta z każdym dniem, od kiedy zacząłem terapie, i dalej po jej zakończeniu, dzięki temu, co wyniosłem z gabinetu.
Lokalizacja gabinetu w samym centrum, wizyty zawsze punktualne i świetny kontakt telefoniczny w przypadku zmian w terminach wizyt.
Polecam serdecznie!


Dziękuje za tak wielką pomoc, jaką od Pana otrzymałem. :)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Polecam! Jeśli w Twojej głowie pojawia się myśl o szukaniu pomocy, to gabinet p. Michała jest właściwym, bezpiecznym miejscem do tego by tą pomoc otrzymać, a z czasem nauczyć się jak samemu radzic sobie z trudnościami. To co była dla mnie ważne, to to, że po każdym spotkaniu wychodziłam z jakaś myślą, która pracowała we mnie do następnego spotkania. Ta myśl była jak koło ratunkowe, kiedy skołowane myśli ciągnęły mnie w dol.
Połączenie profesjonalizmu oraz swobody, luzu a nawet humoru podczas sesji zapewniły mi pełen komfort wychodzenia z kryzysu. Dziękuję i pozdrawiam :)


F
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Michał Grasza:
Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i doświadczenie.Po pierwszej wizycie nie mogłem się doczekać następnej .Bardzo mi pomógł. Szczerze polecam.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Bez wahania mogę powiedzieć, że rozpoczęcie terapii to najlepsza decyzja, jaką dotychczas podjęłam, najlepiej zainwestowane pieniądze, czas i wysiłek, a trafienie do Pana Michała było dla mnie jak wylosowanie szóstki w psychologicznego totolotka.
Podczas mojej trzyletniej terapii Pan Michał wykazał się niesamowitym profesjonalizmem w obyciu, spostrzegawczością, wnikliwością i konkretnością, ale też kreatywnością w dopasowywaniu przekazywanych informacji i spostrzeżeń, jak i proponowanych metod przezwyciężania problemów. Ma on ogromną wiedzę w swojej dziedzinie i – co ważne – umiejętnie stosuje ją do konkretnego przypadku i sytuacji. Przechodząc kolejne kryzysy i olśnienia w gabinecie czułam się zawsze traktowana poważnie i z uwagą. Pan Michał w sposób pełny serdeczności, empatii, spokoju i zrozumienia poprowadził mnie ku rozsupłaniu splątanego kłębka, jakim były moje przekonania, myśli i emocje, nierzadko trafiając w samo sedno problemu, który czułam, ale którego nie umiałam zidentyfikować, rozumiejąc i widząc mnie, zdawałoby się, lepiej niż ja sama.
W efekcie terapii u Pana Michała odczułam ogromną zmianę na lepsze w moim funkcjonowaniu na co dzień, a osoby, które mnie znają, nawet niepytane zauważają, że coś się we mnie pozytywnie zmieniło.
Panie Michale, jestem Panu nieskończenie wdzięczna!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Jestem bardzo zadowolona z terapii. Pan Michał jest metodyczny, dopasowuje terapię do potrzeb. Czułam się wysłuchana, nieoceniana i uzyskałam wsparcie, którego potrzebowałam :) Bardzo dziękuję!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online

Zdecydowanie najlepszy terapeuta na jakiego trafiłam do tej pory!

Pan Michał prowadzi terapię w sposób bardzo ustrukturyzowany i oparty na osobistych celach pacjenta. Skupia się na konkretnych problemach z którymi się przychodzi zamiast etykietować pacjenta na podstawie zdiagnozowanych zaburzeń, co w mojej opinii jest świetnym podejściem gdyż nie redukuje pacjenta do zaburzeń jakie ma!

Za każdym razem pomaga mi zrozumieć przyczyny mojego problemu/zachowania/uczuć, rozbić je na czynniki piersze, po czym na tej podstawie proponuje jak mogę to zmienić, czy poprzez zmianę postrzegania sytuacji, pracę nad wlasnym zachowaniem lub praktyki mindfulness.

Podczas mojej terapii (trwającej do tej pory 8 miesięcy) pomógł mi zrozumieć wiele własnych i cudzych zachowań, zdobyć więcej pewności siebie i wiary w moje decyzje i tego jak stawiać granice, nie być współzależną i nie bać się tego że ludzie mnie opuszczą (chociaż tu jeszcze trochę pracy po mojej stronie do zrobienia).

Komunikuje się z pacjentem w bardzo przyjazny i luźny sposób ale jednocześnie zachowuje pełny profesjonalizm.

Zdecydowanie polecam Pana Michała każdemu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam jako dziecko zachorowałam na raka. Kilka lat pózniej na weselu kuzynki zostałam zgwałcona. Mam nocne koszmary w nocy z tych dwóch trudnych dla mnie momentów. Mam wrażenie że żyję za grubą ścianą, nie potrafię sie uśmiechać, cieszyć. Moje życie jest owinięte wspomnieniami, bólem,cierpieniem. Często płaczę. Jestem po 2 próbach samobójczych.
Nie wiem co mam zrobić, jak dalej żyć..??
Moje życie straciło sens. Psychiatra rozpoznał jakieś PTSD-nie wiem co to takiego.
Boję się że to choroba psychiczna.
Powinnam się zgłosić do terapeuty by przepracować z nim te dwie traumatyczne sytuacje ale strasznie sie boję...
a może powinnam zniknąć z tąd na zawsze..

Dzień dobry,

Dziękuję, że zadała Pani to pytanie - to ważne, że mimo tych strasznych doświadczeń szuka Pani pomocy i się nie poddaje. To zrozumiałe i naturalne, że bardzo się Pani boi . Z całego serca zachęcam do umówienia się choćby na jedną konsultację z terapeutą poznawczo - behawioralnym. Nie ma Pani nic do stracenia a może zyskać wiele, bo przyszłość bez cierpienia jakie Pani teraz odczuwa. Proszę dać sobie szansę i się nie poddawać. Wierzę, że znajdzie Pani terapeutę, któremu Pani zaufa i który przeprowadzi Panią przez proces powrotu do zdrowia.

Życzę Pani sił i wiary w przyszłość bez cierpienia.

Michał Grasza

mgr Michał Grasza

Witam, cały czas się zadręczam pytaniem czy moje problemy są na tyle poważne aby zawracać głowę specjalistą...

Pracuję jako zastępca kierownika sklepu odzieżowego, praca nie jest lekka do tego ciągle rotacje pracowników, wszystko na mojej głowie... Od dłuższego czasu tylko dom praca praca dom, a wracając do domu myślami ciągle w pracy czy ktoś nie przyniesie zwolnienia, czy nie przyjedzie prezes, czy mój dzień wolny faktycznie będzie wolny... jak widzę na telefonie że dzwonią ze sklepu mam skurcz żołądka i od razu muszę o najgorszym, czasami po prostu nie odbieram a potem do końca dnia męczą mnie myśli co się stało że dzownili. Do tego dochodzą problemy w domu, niestety w dzisiejszych czasach ciężko iść na swoje wiec mieszkam z rodzicami... pół życia ojciec pił, awantury i ciągle wypominanie że to jego, jego pieniądze to on za wszystko płaci... nigdy nikomu nie mowiłam o tym co się dzieje w domu, nawet własnemu narzeczonemu powiedziałam dopiero po 4 latach... A jakby tego wszystkiego było mało narzeczony pracuje za granicą, a ja nie potrafiąc sobie poradzić sama ze sobą często wieczorami siedzę i płacze

Dzień dobry,

Bardzo dziękuję za to pytanie. Wygląda na to, że Pani przeszłość i teraźniejszość pełna jest stresu i cierpienia. Tego co było już nie zmienimy, ale możemy wspólnie spróbować przywrócić lepsze samopoczucie w przyszłości. Proszę pamiętać, że gabinet terapeutyczny to miejsce gdzie w bezpiecznej atmosferze może Pani opowiedzieć o tym wszystkim czego się Pani boi, co jest bolesne i czego Pani dotychczas doświadczyła. Samo "wygadanie" się może przynieść ulgę, ale terapia to coś więcej - to wspaniała przygoda, która pozwala na poznanie przyczyn złego samopoczucia, jego stopniowa poprawa oraz zdobywanie nowych umiejętności na całe życie. Gorąco Panią zachęcam do skorzystania z pomocy terapeutycznej. Odwagi !

Pozdrawiam serdecznie,
Michał Grasza

mgr Michał Grasza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania