Moje doświadczenie
Tytuł psychologa uzyskałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego, w szkole rekomendowanej przez PTTPB. Ukończyłam również podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na licznych stażach i praktykach, m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych czy Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach psychologicznych. Regularnie biorę udział w konferencjach naukowych (PTTPB, ACBS) oraz poddaję swoją pracę superwizji.
W swojej pracy stosuję indywidualne podejście do każdego klienta. Pracuję w oparciu o kontekstualne nauki o zachowaniu - Terapię Akceptacji i Zaangażowania (ACT), psychoterapię opartą na analizie funkcjonalnej (FAP) oraz terapię schematów.
Fascynuje mnie praca z układem nerwowym, dlatego rozwijam swoje umiejętności także w zakresie psychoterapii sensomotorycznej. Ukończyłam u Sabiny Sadeckiej kurs “Terapii Traumy oparty o neurobiologię interpersonalną” oraz szkolenie z “Terapii traumy relacyjnej i complex PTSD” u Klaudii Siwek. Zajmuję się również integracją doświadczeń psychodelicznych.
Pracuję z osobami dorosłymi. W pracy terapeutycznej najbardziej zależy mi na zbudowaniu szczerej i bezpiecznej relacji, w której panuje atmosfera zaufania i pełnego zrozumienia. Stanowi to fundament naszej wspólnej pracy nad rozwijaniem elastyczności psychologicznej, która pozwoli Ci wieść życie jakiego pragniesz, pomimo bólu i cierpienia, które są jego integralną częścią.
W procesie terapeutycznym często dotykamy trudnego i niewygodnego, więc zależy mi, żebyś czuł_, że jesteś w bezpiecznym miejscu.
Dużą przyjemność sprawia mi towarzyszenie w odkrywaniu wewnętrznych skarbów klienta i procesie budowania samoakceptacji oraz miłości do siebie.
Jesteś człowiekiem jako całością, więc wszystkie Twoje doświadczenia, myśli, uczucia, doznania cielesne i skłonności behawioralne są mile widzianymi towarzyszami podczas tej podróży.
Prywatnie jestem miłośniczką rękodzieła, ruchu oraz lasów. Interesuję się wszystkim po trochu (ściągam z siebie – i może z Ciebie ;) – presję posiadania określonego hobby), uwielbiam wspinaczkę i trening siłowy, a moją głowę koi praktyka Vipassany.
Cieszę się na naszą wspólną podróż!
Podejście terapeutyczne
Zakres porad
- Psychotraumatologia
Główne obszary pomocy
- Zaburzenia lękowe
- Depresja
- Trauma
- Fobia społeczna
- Kryzys emocjonalny
- +6 a11y_sr_more_diseases
Pacjenci których przyjmuję
Usługi i ceny
-
Konsultacja psychologiczna
220 zł -
-
Konsultacja psychologiczna online
220 zł -
-
Psychoterapia
220 zł -
-
Psychoterapia online
220 zł -
Adres
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Opinie
10 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
-
M
Michał
Chciałbym z całego serca podziękować Martynie za wyjątkowe wsparcie i zaangażowanie, jakie okazała mi podczas naszej wspólnej pracy. Dzięki naszej terapii zacząłem dostrzegać swój wewnętrzny potencjał, którego wcześniej nie byłem świadomy. Pomogła mi nie tylko lepiej zrozumieć siebie, ale też spojrzeć na swoje doświadczenia z większą dojrzałością i empatią wobec samego siebie.
Dziękuję za pomoc w odkrywaniu tego, co we mnie dobre, silne i wartościowe.• Alter Ego • Konsultacja psychologiczna •
-
Anna
Serdecznie polecam Martynę jako psychoterapeutkę – to osoba, która z ogromną empatią i zaangażowaniem wspiera w trudnych momentach. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się uporać z lękami i stresem związanym z pracą, które wcześniej wydawały się nie do przejścia. Martyna tworzy atmosferę pełną zrozumienia i bezpieczeństwa, a jej poczucie humoru i umiejętność pozytywnego wzmacniania dodają otuchy i pozwalają spojrzeć na siebie łagodniejszym okiem. Czułam się naprawdę wysłuchana i zaopiekowana. Dziękuję za tę wspólną drogę!
• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Aniu, bardzo dziękuję :) Twoja odwaga i umiejętność wykorzystywania własnych zasobów sprawiły, że ta współpraca była prawdziwą przyjemnością. Dziękuję za ten czas i zaufanie!
-
M
MAGDALENA
Pani Martyna Grobelna jest moją czwartą terapeutką. Mam za sobą wiele doświadczeń: współprac otwierających oczy jak i rozczarowań. Teraz nareszcie wiem, że jestem w najlepszym możliwym miejscu. Pełnym bezpieczeństwa, dyskrecji i ciepła. Pani Grobelna to osoba podchodząca do pacjenta z pełnym profesjonalizmem, wrażliwością i empatią. Po każdej sesji z nią wychodzę zmęczona ale usatysfakcjonowana, że odnalazłam następny kawałek mojej układanki. Jestem wyposażona w cały zestaw narzędzi pozwalających mi radzić sobie z moimi dolegliwościami.
Panią Martynę polecam z całego serca!!!• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Pani Magdo, bardzo dziękuję. Cieszę się, że nasza współpraca jest dla Pani owocna i satysfakcjonująca. Wykonała Pani ogrom pracy i włożyła niezwykłe zaangażowanie we własne zdrowienie. Czuję dużą wdzięczność za to i cieszę się, że nasza relacja stanowiła do tego bezpieczny i komfortowy grunt :) Wszystkiego dobrego!
-
M
ML
Polecam Panią Martynę z całego serducha! Zaangażowanie w pracę z pacjentem, profesjonalnie podejście i duża wiedza! Empatia, zrozumienie i indywidualne podejście do konkretnego przypadku. Jeszcze raz polecam! Warto!
• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Pięknie dziękuję za opinię i ciepłe słowa :)
-
P
Paweł
Chciałabym serdecznie podziękować za wspólny czas, jaki mogłam spędzić podczas spotkań z panią Martyną. Niesamowita cierpliwość, wyrozumiałość i empatia sprawiły, że czułem się bezpieczny i zrozumiany na każdym etapie terapii.
Jestem szczególnie wdzięczna za to, że mogłam być sobą, bez obaw o ocenę czy niezrozumienie. To niezwykle cenne uczucie, móc zaufać komuś w tak ważnych i osobistych sprawach.
Pani Martyna jest bardzo zaangażowana i wkłada dużo wysiłku w terapię. Dzięki temu udało mi się odnaleźć w sobie wewnętrznego terapeutę, co daje mi siłę i narzędzia do dalszej pracy nad sobą.
Z całego serca polecam – to terapeutka, która naprawdę słucha, wspiera i prowadzi z ogromnym profesjonalizmem i życzliwością.• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Dziękuję za tę opinię :) Cieszę się, że wykorzystujesz dalej swoje zasoby, które udało Ci się odkryć i wzmocnić podczas naszej wspólnej podróży. Twój wewnętrzny terapeuta to prawdziwy skarb :) Trzymam za Ciebie kciuki i życzę wszystkiego pięknego!
-
M
Marcin
O Martynie mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Jest przesympatyczną osobą, bardzo zaangażowaną w terapię, zawsze znajdującą odpowiednie rozwiązanie. Pomogła mi w najtrudniejszym momencie życia, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Z całego serca polecam.
• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Marcinie, dziękuję za te słowa <3 Twoja odwaga i zaangażowanie w proces sprawiły, że proponowane rozwiązania stawały się odpowiednie ;) Wszystkiego dobrego!
-
R
Radek
Mam wrażenie, że cokolwiek napiszę o Martynie i jej pomocy, nie odda w pełni mojej wdzięczności. Przyszedłem do niej w bardzo trudnym momencie życia, pełen obaw, wątpliwości, strachu i niepewności. Już od pierwszych spotkań czułem jej zrozumienie, ciepło i otwartość. Martyna sprawiła, że mogłem zaufać i otworzyć się na zmiany, które wcześniej wydawały mi się niemożliwe.
W trakcie naszej pracy zawsze czułem się wysłuchany, akceptowany i traktowany z szacunkiem. Martyna z ogromnym profesjonalizmem i empatią pomagała mi przechodzić przez kolejne etapy mojej niełatwej podróży. Jej wsparcie, motywacja i spojrzenie na moje problemy z perspektywy, której sam nie dostrzegałem, okazały się bezcenne.
Jeśli ktoś szuka terapeuty, który naprawdę angażuje się w pracę z pacjentem, Martyna to najlepszy wybór. Polecam ją z całego serca!
• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Radku, dziękuję Ci za naszą wspólną podróż i te ciepłe słowa. Gdyby nie Twoja wytrwałość i otwartość na nowe perspektywy, ta zmiana nie byłaby możliwa :) Bardzo miło było mi doświadczyć Twojego powrotu do zdrowia. Pamiętam również jak wzruszające było dla mnie zakończenie naszego procesu i jak dużą dumę czułam z Ciebie i Twojej ciężkiej pracy.
Wszystkiego pięknego, dziękuję raz jeszcze!
-
Adrianna
Z całego serca polecam Martynę, podczas terapii dała mi wiele przydatnych wskazówek, które od razu wcielałam w życie. Dostałam ogrom wsparcia, czułam się bezpiecznie i zrozumiana. Bardzo szybko były zauważalne efekty terapii, dzięki dużej wiedzy i zaangażowaniu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno wrazie ponownych problemów zwrócę się po pomoc !
• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Dziękuję Ada, cieszę się, że mogłam być dla Ciebie wsparciem w tym trudnym okresie. Szybkie efekty terapii były zdecydowanie efektem Twojego zaangażowania i dużej odwagi, z którą podchodziłaś do wprowadzanych zmian :) Dziękuję za ten wspólny czas!
-
M
Mateusz
Pracowałem z Panią Martyną przez ostatni rok, ze względu na trudności z zarządzaniem stresem i stanami lękowymi. Niedawno zakończyliśmy cykl spotkań i z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie, która ma wątpliwości, czy na pewno warto skorzystać z pomocy terapeuty.
Otrzymałem dużo wsparcia, ciepła i przede wszystkim zrozumienia. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście dało się odczuć już po kilku pierwszych sesjach, a po zakończeniu rozpoznawania problemu, przeszliśmy do ukierunkowanego działania.
Nie jest to moja pierwsza terapia i mając świadomość tego jak wiele rzeczy udało nam się wypracować i zmienić w moim życiu codziennym, jestem więcej niż pewien, że jeszcze skorzystam z pomocy Pani Martyny nie raz.• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Pięknie dziękuję, Panie Mateuszu! Wszystkiego dobrego i do ponownego zobaczenia :)
-
A
Aleksander
Martyna jest wspaniałą osobą, która potrafi dotrzeć do człowieka i w profesjonalny sposób rozprawić się z każdym, nawet najbardziej złożonym problemem! Podczas naszych spotkań za każdym razem czułem się absolutnie zaopiekowany i wysłuchany. Martyna jest w stanie zbudować ogromne zaufanie, które zdecydowanie pomaga w otwarciu i zwierzeniu się z każdego problemu. Do tej pory udało nam się przepracować wiele rzeczy, które kiedyś wydawały mi się niemożliwe do przejścia. Bardzo doceniam każdą naszą wspólną sesją i wiem, że z każdą kolejną jestem coraz bardziej świadomy siebie i zmierzam w dobrym kierunku! Z całego serca polecam!
• Alter Ego • Psychoterapia •
mgr Martyna Grobelna
Panie Aleksandrze, bardzo dziękuję za tak ciepłą opinię i zaufanie :) Pozdrawiam!
Odpowiedzi na pytania
2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Osoba, z którą jestem cierpi na fobię społeczną, depresje i ataki silnej paniki. Jak pomóc tej osobi
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
W przypadku wspierania osoby cierpiącej na fobię społeczną, depresję i ataki paniki, kluczowe jest zrozumienie, że jej stan wymaga zarówno profesjonalnej pomocy, jak i wsparcia emocjonalnego ze… Więcej
Brak odczuwania emocji, duszności, nie mogę płakać, mimo tego że chce, napady smutku, obniżony apety
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Na podstawie podanych objawów, takich jak brak odczuwania emocji, trudności z płaczem, napady smutku, obniżony apetyt, senność, unikanie ludzi, rozkojarzenie, objawy somatyczne (np. kołatanie serca,… Więcej
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Martyna Grobelna?Martyna Grobelna to psycholog, psychoterapeuta. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Martyna Grobelna oferuje usługi takie jak: Psychoterapia, Konsultacja psychologiczna, Konsultacja psychologiczna online, psychoterapia online.
-
Gdzie Martyna Grobelna ma swój gabinet?Martyna Grobelna przyjmuje pod adresem:
- Białowieska 3b/7c Wrocław
-
Czy Martyna Grobelna przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Martyna Grobelna nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Martyna Grobelna akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Martyna Grobelna to: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto.
-
W jakich językach konsultuje Martyna Grobelna?Języki, których używa Martyna Grobelna to polski.
-
Jak Martyna Grobelna umawia wizyty?Pod tym adresem Martyna Grobelna nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Martyna Grobelna?Martyna Grobelna udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Martyna Grobelna: co mówią pacjenci?10 osób dodało swoją opinię. Martyna Grobelna ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Martyna Grobelna?Martyna Grobelna nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.