Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 873..... Pokaż numer


NIP

5262697714

Adres firmy

Michała 2, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Pruszkowska 6, Warszawa

350 zł

Rheuma Medicus

Pozostałe usługi


Pruszkowska 6, Warszawa

250 zł

Rheuma MedicusPruszkowska 6, Warszawa

300 zł

Rheuma Medicus

Moje doświadczenie

O mnie

Reumatolog z wieloletnim doświadczeniem w Instytucie Reumatologii. Obecnie Dyrektor Naukowy Interdyscyplinarnej Akademii Medycyny Praktycznej organizu...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Reumatologia
  • Choroby wewnętrzne

Doświadczenie

  • Klinika Chorób Narządu Ruchu Instytutu Reumatologii
  • Klinika Reumatologii Bayreuth (Niemcy)

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Rosyjski

Publikacje i artykuły

Publikacje (10)

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Rheuma Medicus konsultacja reumatologiczna (pierwsza wizyta)

Dwa razy umówiłam wizytę i dwa razy odwołali mi twierdząc że na znanylekarz dublują im się godziny. Oczywiście nie było żadnego terminu gdy poprosiłam o zaproponowanie innej daty. Żenujące. Na portalu są dostępne różne terminy i godziny ale za chwile dzwoni recepcjonistka z kliniki i twierdzi że sorry ale ten termin jest zajęty. Dałam im dwie szanse i na tym koniec. Poszukam czegoś innego .

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Rheuma Medicus Inny

Byłam u Pani doktor z polecenia i również gorąco polecam. Długi i dokładny wywiad. Szczegółowe wyjaśnienia. Dopasowane do stanu i sytuacji propozycja leczenia oparta o najnowocześniejsze opcje dostępne. Bardzo duże zaangażowanie i chęć pomocy.

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Rheuma Medicus

Jest to moja pierwsza opinia na znanym lekarzu, i piszę ją tylko dlatego, że Pani Doktor zrobiła na mnie przeogromne wrażenie! Serdecznie polecam Panią Doktor, jest prawidzwą profesjonalistką w swojej dziedzinie. Gdyby inni lekarze działali, objaśniali i traktowali pacjenta jak Pani Doktor, świat byłby lepszy :) Pani doktor, odpowiada szczegółowo (nawet przytaczając statystyki z badań klinicznych co może tylko świadczyć o ogromnej wiedzy) na wszystkie zadane pytania, przygląda się i komentuje badania, dodatkowo uspokaja i wszystko wyjaśnia. Wszystkim z całego serca polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Rheuma Medicus

Wizytę oceniam pozytywnie. Pani doktor ma dużą i aktualną wiedzę dotyczącą leczenia rzs. Poświęca dużo uwagi pacjentowi, jest komunikatywna, przedstawia rzeczową ocenę stanu zdrowia i racjonalny sposób leczenia. Z pewnością do niej wrócę.


M

wybitny lekarz , doskonale leczy interesuje sie całym pacjentem i z dużym poświęceniem


P
Profil zweryfikowany

ja niestety mam złą opinię... pojechałam do Pani doktor z wynikami, które oczywiście nie były wiarygodne, pani doktor kazała je powtórzyć w placówce, w której przyjmowała, bo tam robią lepiej. Ponadto odrzuciła teorię innego specjalisty tylko dlatego, że nie podobała jej się teoria. Już do niej nie wróciłam... owszem w gabinecie miła, długi wywiad... po wyjściu wiedziałam tyle co przed wejściem... Aneta


J
Profil zweryfikowany

Witam.

Jedna z niewielu Pań Doktor, która poświęca całą uwagę pacjentowi. Nazwałabym doktor Marię Rell-Bakalarską- lekarzem starej daty, dla którego najważniejsze jest dobro Pacjenta oraz jego stan zdrowia. Mimo że ma wieloletnie doświadcznie, Doktor leczy wg najnowszych standardów europejskich. Dzięki dokładnemu wywiadowi na pierwszej wizycie, Doktor wie co robić. Justyna/ Warszawa


I
Profil zweryfikowany

pierwszy lekarz, który rzeczowo podszedł do mojego problemu. długi wywiad, sensowne pytania.Pani Doktor potraktowała mnie jak człowieka, a nie kolejny numerek na liście.

Pierwszy raz spotkałam się z metodą liczenia DAS,co pozwoliło skutecznie zmodyfikować dawkę metotreksatu!
Polecam dla wszystkich szukających LUDZKIEGO lekarza

Iwona KOsmaczewska


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania