Informacje o placówce

Gabinety

Rheuma Medicus

Pruszkowska 6

02-118 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bożena Jaszczyk konsultacja reumatologiczna

  Lekarz mnie nie zbadał. Nie powiedział nic na temat mojego schorzenia. Nie zalecił leczenia. Najgorszy reumatolog u jakiego dotychczas byłam. Omijać z daleka.

  dr n. med. Bożena Jaszczyk

  Szanowny Autorze wpisu,
  kilkukrotnie próbowałam kontaktować się z Panią/Panem. Niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Wpis opatrzony jest inicjałami K.P. , a ja w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie przyjmowałam pacjenta o takich inicjałach, co skrupulatnie prześledziłam w dokumentacji medycznej.
  Uważam, że opinia jest nieprawdziwa, gdyż ZAWSZE zbieram dokładny wywiad, badam absolutnie wszystkich pacjentów w zakresie zgłaszanych przez nich dolegliwości, a gdy jest to wskazane rozszerzam badanie przedmiotowe oraz zlecam diagnostykę lub kieruję na rehabilitację. Tłumaczę istotę choroby i możliwości leczenia. Dlatego jestem zaskoczona takim odbiorem. Zastanawia mnie brak kontaktu ze mną i ukrywanie swoich personaliów. Niestety takie zachowanie nasuwa podejrzenie, że wpisu nie dokonała osoba przeze mnie konsultowana.
  Jeżeli opinię wystawił pacjent, który był faktycznie u mnie na wizycie, to proszę jeszcze raz o kontakt. Być może coś zostało niewłaściwie zrozumiane i będę w stanie to wyjaśnić.
  Pozdrawiam
  Dr n. med. Bożena Jaszczyk


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bożena Jaszczyk konsultacja reumatologiczna

  Szczerze polecam Panią doktor Bożenę Jaszczyk. Przeprowadzenie dokładnego wywiadu, fachowe podejście do pacjenta oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia sprawiło, że mogę funkcjonować i korzystać z życia tak samo, jak moi rówieśnicy. Dziękuję i jeszcze raz polecam leczenie u Pani doktor.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Stanisławska-Biernat łzs

  Pani doktor to bardzo konkretna osoba która przywróciła mi chęć życia.Dzięki jej diagnozie i wdrożeniu odpowiedniego leku czuję się jak zdrowy człowiek.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Rupiński brak diagnozy u innych specjalistów

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Poczułem się wreszcie wysłuchany, wizyta trwała 40 minut, Doktor wnikliwie przejrzał moje badania, wypytał, zbadał, wysłuchał - na prawdę polecam. Rzadko się zdarza lekarz który poświęca tyle czasu pacjentowi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania