Adresy (2)

Legnicka 59a/139, Fabryczna, Wrocław
Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
71 738..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna (opis) • 160 zł


przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem studiów psychologicznych o specjalności klinicznej, a obecnie jestem w trakcie odbywania całościowego i pięcioletniego kursu przygo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Legnicka 59a/139, Wrocław

160 zł

Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj

spotkanie trwa 50 min.160 zł

Konsultacja online

spotkanie trwa 50 min.

Pozostałe usługi


Legnicka 59a/139, Wrocław

od 160 zł

Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj

spotkanie trwa 50 min.Legnicka 59a/139, Wrocław

od 280 zł

Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin KubujLegnicka 59a/139, Wrocław

od 160 zł

Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj

Spotkanie trwa 50 minutLegnicka 59a/139, Wrocław

od 160 zł

Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj

spotkanie trwa 50 min.

Opinie

5

Ogólna ocena
15 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj psychoterapia

Byłam u Pana Marcina dopiero 2 razy,długa droga przede mną. Ale już po dwóch wizytach mogę stwierdzić iż z gabinetu wychodzę dużo spokojniejsza zaczynam analizować i widzę gdzie popełniam błędy
Profesjonalizm ,empatia. Pan Marcin idealnie wyczuwa emocje i potrafi wczuć się potrzeby pacjenta. Serdecznie Polecam!!

mgr Marcin Kubuj

Dziękuję Pani Karolino za wyrażenie pozytywnej opinii. Cieszę się, że początek naszej pracy jest już dla Pani impulsem do świadomej analizy i wprowadzania zmian życiowych. Życzę wytrwałości i do zobaczenia w gabinecie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj konsultacja psychologiczna

Trafiłem do Marcina w momencie kiedy zrozumiałem że zaczynam tracić to co w życiu najważniejsze , rodzinę. Mając poukładane życie często sięgałem po alkohol myśląc co tam dzieci wychowane , firma prosperuje nie najgorzej dobre samochody pieniądze na koncie co więcej trzeba . Nawet nie zauważyłem kiedy odsunołem się od żony , dzieci i wnuczek , zacząłem tracić kontrolę nad ilościami wypitego alkoholu i oczywiście nad swoimi zachowaniami , to trudne do opisania . Marcin podał mi rękę i dosłownie wyciągnoł mnie z tego bagna . Powoli po terapiach z tygodnia na tydzień z miesiąca na miesiąc stawałem na nogi , widziałem świat inaczej , wróciłem do ludzi rozmów z nimi spotkań . Wcześniej unikałem ludzi byłem dziki w dosłownym słowa tego znaczeniu .Teraz jestem szczęśliwym ojcem , dziadkiem i co najważniejsze każdego dnia patrzę na moją żonę kiedy się uśmiecha , właśnie dla tych chwil warto nie pić. Marcinie bardzo Ci dziękuję że dałeś mi to wszystko z powrotem. Jeśli macie jakie kolwiek uzależnienie polecam Wam z czystym sercem tego lekarza . Pozdrawiam Marcinie i dziękuję raz jeszcze !!!!!!!

mgr Marcin Kubuj

Bardzo dziękuję Sławku za miłe słowa. Cieszy mnie zmiana, która dokonała się i nadal dokonuje w Twoim życiu. Doceniam, że starasz się pielęgnować trzeźwość. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę prostej drogi ku wolności od nałogu. Do zobaczenia w gabinecie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online

Pracuje z Panem Marcinem już od roku. Najpierw prowadził mnie na terapii podstawowej w ośrodku uzależnień po której rozpoczęliśmy pracę zdalną. Jestem bardzo zadowolony z progresu jaki osiągnąłem z jego pomocą i bardzo sobie cenię wspólne sesje. Marcin jest rzeczowym i konkretnym specjalistą, który wie w jaki sposób dotrzeć do źródła problemu i pomaga się z nim uporać, ale co najważniejsze dla mnie, jest specjalistą, któremu zależy na moim zdrowiu, a nie kimś kto tylko klepie terapeutyczne formułki. Trzeźwość zawdzięczam sobie, ale Marcin pomaga mi ją osiągać. Zdecydowanie polecam współpracę z nim.

mgr Marcin Kubuj

Paweł, bardzo dziękuję za Twoją opinię. Niezmiernie cenię sobie naszą współpracę i cieszę się z faktu zmiany, jaką zauważasz u siebie dzięki wspólnym sesjom.Trzymam kciuki za dalsze postępy. Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj psychoterapia

Świetny specjalista, a przede wszystkim dobry człowiek. Pan Marcin zawsze słucha z uwagą i ma wielkie pokłady wyrozumiałości. Bardzo szybko sprawił, że minął stres związany dla mnie z nową sytuacją i wprowadził przyjazną atmosferę. Bardzo polecam pracę nad swoim zdrowiem z tak wspaniałą osobą jak Pan Marcin.

mgr Marcin Kubuj

Bardzo dziękuję Pani Kasiu za życzliwą opinię i zaufanie, jakim mnie Pani obdarzyła. Z przyjemnością obserwuję Pani zaangażowanie i motywację do zmian. Jednocześnie trzymam kciuki za dalsze postępy podczas dalszej współpracy. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj psychoterapia

Jeżeli ktoś szuka terapeuty z nastawieniem, że ten będzie tylko przytakiwał lub w nieskończoność "mielił" te same kwestie...to zły adres...jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, wsparcia, empatii, zrozumienia i skuteczności... a czasem i wstrząśnięcia pacjentem w taki sposób aby dotarło...to tylko Pan Marcin. W ośrodku uzależnień był jednym z kilku terapeutów ale jedynym, który poza wyznaczonymi godzinami jego pracy potrafił usiąść, poświęcić swój prywatny czas i przede wszystkim...wysłuchać...bez oceniania...po prostu wysłuchać... Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że alkohol przestał istnieć w moim życiu dzięki niemu. Jasno, twardo, stanowczo pokazał mi też podczas jednej terapii jak mocno błądzę w postrzeganiu własnej osoby...po tym...miałem na niego złość...ale wieczorem, podszedł, porozmawialiśmy...miał rację... Dzisiaj...cieszę się życiem, odbudowuję poczucie własnej wartości, mam w sobie dużo pokory...Dzięki temu facetowi po prostu...żyję!!!

mgr Marcin Kubuj

Panie Radku jest mi niezmiernie miło usłyszeć tyle ciepłych słów. Dobrze, że miał Pan gotowość aby przyjąć to, co nieuświadomione. To energia i wytrwałość w zachowaniu wewnętrznej dyscypliny jest drogą do Pańskiego sukcesu. Cieszy mnie Pana otwartość i determinacja do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Życzę pomyślności we wszystkich aktywnościach i serdecznie pozdrawiam.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj psychoterapia

Do p. Marcina trafiłem z polecenia lekarza psychiatry. Wcześniej korzystałem z usług dwóch innych psychologów, jednak żaden z nich nie przypadł mi do gustu tak, jak p. Marcin. Bardzo profesjonalne podejście do psychoterapii, za ogromny plus uważam bezpośredniość lekarza i "nie owijanie w bawełnę". Pierwsze efekty współpracy było widać już po drugim spotkaniu za co ogromnie dziękuję. Na pewno będę polecać usługi p. Marcina znajomym oraz wszystkim, którzy szukają konkretnego specjalisty z dziedziny psychologii.

mgr Marcin Kubuj

Bardzo dziękuję Panie Łukaszu za podzielenie się swoimi odczuciami i przychylną opinię. To prawda, różne emocje za każdym razem towarzyszą nam w trakcie wspólnych sesji i cieszę się, że mogę być wsparciem dla Pana i towarzyszyć w procesie przemiany. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia podczas kolejnej wizyty.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj konsultacja psychologiczna

Profesjonalizm , zaangażowanie i empatia !!! Pan Marcin idealnie wyczuwa emocje i potrafi wczuć się potrzeby pacjenta. W czasie spotkań ma się wrażenie relacji z dobrym przyjacielem . Polecam z całego serca!

mgr Marcin Kubuj

Panie Grzegorzu bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że atmosfera podczas naszych spotkań była na tyle komfortowa dla Pana, że dała możliwość na nieskrępowaną niczym rozmowę. Życzę zdrowia i powodzenia w wyborze adekwatnych rozwiązań. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj psychoterapia

Pan Marcin jest bardzo życzliwą i empatyczną osoba . A co najważniejsze z uwaga słucha pacjenta . Potrafi pomóc nie tylko ,, uzależnionym ,, ale również tym współuzależnionym . Dzięki niemu znacząco poprawiłam swoje samopoczucie . Polecam z całego serca nie tylko ze względu na wiedzę i doświadczenie , ale przede wszystkim za to jakim jest człowiekiem .

mgr Marcin Kubuj

Bardzo dziękuję Pani Aneto za opinię. Współpraca z Panią jest dla mnie cenną lekcją. Cieszę się, że mogłem i nadal mogę Pani pomagać w zaakceptowaniu nowej rzeczywistości. Doceniam Pani siłę w mierzeniu się z trudnościami życiowymi. Życzę spokoju i pogody ducha. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj konsultacja psychologiczna

Bardzo profesjonalny i godny zaufania w moim przypadku potrafi szybko i treściwe określić sedno problemu i podjąć nad nim pracę

mgr Marcin Kubuj

Panie Damianie dziękuję bardzo za docenienie mojego wkładu w Pana progres w zdrowieniu. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca zaowocuje jeszcze większymi i pozytywnymi zmianami w Pana życiu. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Assertio Gabinet Psychologiczny - Marcin Kubuj Inny

Profesjonalne podejście. Dzięki Panu zacząłem dostrzegać swą wartość oraz otrzymałem niesamowitą pomoc w walce z uzależnieniem. Polecam. 

mgr Marcin Kubuj

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że odnajduje Pan radość w trzeźwym życiu i jednocześnie trzymam kciuki za Pana dalszy proces zmiany. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem studiów psychologicznych o specjalności klinicznej, a obecnie jestem w trakcie odbywania całościowego i pięcioletniego kursu przygo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienia
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania