lek.

Małgorzata Pacholec

Psychiatra

17 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam, jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor jest nie tylko sympatyczna osoba ale i przede wszystkim swietnym specjalistą.. Pani Doktor ma dar słuchania, zadawania pytań w taki sposób że czuje się swobodnie , pewnie co umożliwiła mi łatwa rozmowe o nie najprzyjemniejszych problemach.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła, z zaangażowaniem i troska wysłuchała mnie, wsparła, dobrała odpowiednie leczenie. Prawdziwy Lekarz z powołania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Jestem po pierwszej wizycie. Pani Doktor potrafi cierpliwie i uważnie wysłuchać pacjenta, a po szczegółowym wywiadzie udzielić wyczerpującego wyjaśnienia co do istoty choroby i proponowanego leczenia. No i, co dla mnie bardzo ważne, w razie potrzeby jest w stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem, przez co czuję się bezpieczna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Mania.wizyta 05.02.18r. Po wizycie u Pani doktor poczułam się dowartościowana ponownie, pomimo wielu problemów. Pełen profesjonalizm w trakcie trwania wizyty, Pani doktor słucha, nie krytykuje, doradza . Słucha o czym się mówi i jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo polecam

 • B
  Lokalizacja: Małgorzata Pacholec

  Otrzymałam wsparcie i fachową pomoc. Pani doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą oraz wspaniałym lekarzem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  łatwa i przyjemna rozmowa, Pani doktor szybko postawiła prawidłową diagnozę i celnie dobrała leki. Już same wizyty mi pomagają nie mówiąc o farmakoterapii, polecam zdecydowanie

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor z uwaga wysłuchała moich problemów i wypisała leki po wizycie poczułam się lepiej.moja ocena jest pozytywna

 • Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani Małgorzata uważnie słucha pacjenta, jest spokojna i sympatyczna. W razie jakichkolwiek problemów zawsze można liczyć na pomoc telefoniczną, której udziela wręcz natychmiastowo. Naprawdę pomocna i zaangażowana w swoją pracę. Szczerze polecam usługi Pani Doktor, tym bardziej, że do bezproblemowych pacjentek z pewnością nie należę ;)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  miło i ze zrozumieniem rozmawiało się z Panią Doktor. Bardzo sympatyczny gabinet, jestem zadowolony, polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna pani doktor.Cierpliwie wysłuchała moich kłopotów,udzieliła wyczerpujących porad,podała swój nr tel,w razie jakichś kłopotów.Pójdę za ok.3 tyg. na kontrolę.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam,
  jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym SPS ZOZ "ZDROJE". Systematycznie aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę aby nieść pomoc zgodnie z najnowszymi standardami. W lipcu 2016 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie seksuologii. Ze swojej strony oferuję Państwu fachową pomoc w diagnostyce oraz leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych takich jak schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia snu, nastroju, zaburzenia psychotyczne, lękowe czy powikłania rożnego rodzaju uzależnień. Gwarantuję dyskrecję i pełne zaangażowanie. Zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu wizyty lub w razie jakichkolwiek pytań. Serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl