lek.

Małgorzata Pacholec

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam, jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Umiejętność słuchania
Leczenie depresji i zaburzeń lękowych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor jest prawdziwą profesjonalistką. Posiada duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i empatii, co jest szczególnie ważne w tej dziedzinie medycyny. Uważnie słucha pacjenta i tłumaczy dokładnie jak działają proponowane przez nią leki. Kontakt telefoniczny z Panią doktor jest łatwy i służy pomocą w czasie sytuacji kryzysowych. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, warto oddać swoje zdrowie pod jej opiekę. Prowadzi swoją praktykę zgodnie z zasadami medycyny opartej na dowodach. Szczerze polecam tego lekarza :)

 • B
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor pełna empatii i zrozumienia, szybko poczułem się swobodnie i otworzyłem na maksa, napewno będę korzystał dalej

 • M
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor jest nie tylko sympatyczna osoba ale i przede wszystkim swietnym specjalistą.. Pani Doktor ma dar słuchania, zadawania pytań w taki sposób że czuje się swobodnie , pewnie co umożliwiła mi łatwa rozmowe o nie najprzyjemniejszych problemach.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła, z zaangażowaniem i troska wysłuchała mnie, wsparła, dobrała odpowiednie leczenie. Prawdziwy Lekarz z powołania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Jestem po pierwszej wizycie. Pani Doktor potrafi cierpliwie i uważnie wysłuchać pacjenta, a po szczegółowym wywiadzie udzielić wyczerpującego wyjaśnienia co do istoty choroby i proponowanego leczenia. No i, co dla mnie bardzo ważne, w razie potrzeby jest w stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem, przez co czuję się bezpieczna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Mania.wizyta 05.02.18r. Po wizycie u Pani doktor poczułam się dowartościowana ponownie, pomimo wielu problemów. Pełen profesjonalizm w trakcie trwania wizyty, Pani doktor słucha, nie krytykuje, doradza . Słucha o czym się mówi i jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo polecam

 • B
  Lokalizacja: Małgorzata Pacholec

  Otrzymałam wsparcie i fachową pomoc. Pani doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą oraz wspaniałym lekarzem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  łatwa i przyjemna rozmowa, Pani doktor szybko postawiła prawidłową diagnozę i celnie dobrała leki. Już same wizyty mi pomagają nie mówiąc o farmakoterapii, polecam zdecydowanie

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor z uwaga wysłuchała moich problemów i wypisała leki po wizycie poczułam się lepiej.moja ocena jest pozytywna

 • Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani Małgorzata uważnie słucha pacjenta, jest spokojna i sympatyczna. W razie jakichkolwiek problemów zawsze można liczyć na pomoc telefoniczną, której udziela wręcz natychmiastowo. Naprawdę pomocna i zaangażowana w swoją pracę. Szczerze polecam usługi Pani Doktor, tym bardziej, że do bezproblemowych pacjentek z pewnością nie należę ;)

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam,
  jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym SPS ZOZ "ZDROJE". Systematycznie aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę aby nieść pomoc zgodnie z najnowszymi standardami. W lipcu 2016 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie seksuologii. Ze swojej strony oferuję Państwu fachową pomoc w diagnostyce oraz leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych takich jak schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia snu, nastroju, zaburzenia psychotyczne, lękowe czy powikłania rożnego rodzaju uzależnień. Gwarantuję dyskrecję i pełne zaangażowanie. Zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu wizyty lub w razie jakichkolwiek pytań. Serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl