lek.

Małgorzata Pacholec

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
81 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam, jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Umiejętność słuchania
Leczenie depresji i zaburzeń lękowych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: problem z libido

  Pani doktor jest przesympatyczna, od razu dobrala trafne leczenie po kilku zdaniach. Slucha sugestii pacjenta, pacjent ma w niej wsparcie. Zawsze gotowa do rozmowy. Zdecydowanie polecam osobom, ktore boja sie pierwszego kontaktu ze specjalista!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Jeśli ktos właśnie rozważa wizytę u specjalisty to Pani doktor Małgorzata Pacholec jest najlepszym wyborem. Sposób w jaki rozmawia i atmosfera zrozumienia i zaufania jaką roztacza w czasie badania pozwala przejrzeć na oczy i zrozumieć sedno problemu, pozwala również zrozumieć sposob radzenia sobie z problemami i daje ogromną nadzieję,ze wszystko sie ułoży.

 • P
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pierwsza wizyta u Pani doktor i jestem bardzo zadowolony wiedzą i podejściem do pacjenta. Pani doktor bardzo rzetelnie wysłuchała i odpowiedziała na pytania. Dla niezdecydowanych , bardzo polecam. Pozdrawiam

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Wizyta u Pani Doktor zawsze odbywa się profesjonalnie, Pani Doktor zawsze cierpliwie i rzeczowo odpowiada na pytania. Zaznaczam, że zasięgałam opinii u innych lekarzy tej specjalizacji jednak żaden z nich nie równał się Pani Doktor. Lekarz godny polecenia.

 • A
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor pomogła mi w najgorszym momencie mojego zycia. Pani Małgorzata jest bardzo empatyczna, uwaznie slucha i pamięta swoich pacjentów. Podjete leczenie przyniosło pozytywne rezultaty a świat znowu nabral kolorów. Dziękuję Pani doktor!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Właśnie wróciłam z wizyty jestem znacznie spokojniejsza,bardzo miła pani wszystko dokładnie słucha i tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona polecam serdecznie za niedługo następna wizyta.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani Doktor konkretna i profesjonalna. Odczułem podczas pierwszej wizyty chęć pomocy, fachowość a przy tym serdeczność. Polecam!

 • Lokalizacja: Małgorzata Pacholec

  Zdecydowanie polecam wizytę. Pani Małgorzata została polecona mi przez znajomą osobę, była i jest pierwszym lekarzem, który pomógł jeżeli chodzi o profesjonalne potraktowanie jako pacjenta z problemami. Wysłuchała cierpliwie i zaproponowała odpowiedni dobór leków, które faktycznie pomogły w samopoczuciu bez nieporządanych efektów ubocznych.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor jest prawdziwą profesjonalistką. Posiada duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i empatii, co jest szczególnie ważne w tej dziedzinie medycyny. Uważnie słucha pacjenta i tłumaczy dokładnie jak działają proponowane przez nią leki. Kontakt telefoniczny z Panią doktor jest łatwy i służy pomocą w czasie sytuacji kryzysowych. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, warto oddać swoje zdrowie pod jej opiekę. Prowadzi swoją praktykę zgodnie z zasadami medycyny opartej na dowodach. Szczerze polecam tego lekarza :)

 • B
  Lokalizacja: Małgorzata PacholecUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor pełna empatii i zrozumienia, szybko poczułem się swobodnie i otworzyłem na maksa, napewno będę korzystał dalej

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam,
  jestem absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym SPS ZOZ "ZDROJE". Systematycznie aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę aby nieść pomoc zgodnie z najnowszymi standardami. W lipcu 2016 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie seksuologii. Ze swojej strony oferuję Państwu fachową pomoc w diagnostyce oraz leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych takich jak schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia snu, nastroju, zaburzenia psychotyczne, lękowe czy powikłania rożnego rodzaju uzależnień. Gwarantuję dyskrecję i pełne zaangażowanie. Zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu wizyty lub w razie jakichkolwiek pytań. Serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl