Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek PTOiTR. Przyjmuję Pacjentów powyżej 18 roku życia więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek PTOiTR.

  Przyjmuję Pacjentów powyżej 18 roku życia

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • złamania
 • zwichnięcia
 • urazy kręgosłupa
 • choroby narządów ruchu
 • skręcenia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel TowerUsługa: nawracająca rwa kulszowa

  Lekarz bardzo dokładnie tłumaczył powody dolegliwości i odpowiadał na pytania. Bardzo miły i pomocny. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz, który cierpliwie i zrozumiale wyjaśnił mi przyczynę, postępowanie oraz sposób zapobiegania nawrotom dolegliwości, która się u mnie niespodziewanie pojawiła. Plusem jest dogodna lokalizacja na Jeżycach. Polecam!

 • Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MedikorUsługa: bóle kręgosłupa lędźwiowego mojej mamy, przy złamaniu kręgu L4

  Profesjonalny ortopeda, dokładnie wyjaśnił zmiany na rezonansie oraz rtg kręgosłupa mamy, zalecił leki , pas ortopedyczny oraz rehabilitację.Wszystko odbyło się powoli , bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Myślę że niewielu jest dziś takich lekarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia. Konkretny , fachowo i zrozumiale odpowiada na zadane pytania przez pacjenta. Nigdzie się nie spieszy , nie spogląda ciągle na zegarek.Czas poświęcony dla pacjenta jest w pełni wykorzystany. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz znajduje dużo czasu dla pacjenta, jest nastawiony życzliwie, przekazuje konkretne informacje w przystępny sposób.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się planowo, bez opóźnień. Lekarz wyjaśnił szczegółowo jakie objawy mogłyby się pojawić w zależności od potencjalnego źródła pochodzenia bólu. Jest rzeczowy. Przeprowadził badania testowe. Wykaśnił potencjalny przebieg choroby, leczenie operacyjne. Przekazał skierowanie na dalsze specjalistyczne badania i terapię.

 • Lokalizacja: MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel Tower

  Do gabinetu pana doktora trafiłem wskutek uporczywego bólu prawego biodra i kolana. Choć z początku ból wydawał się znośny, z upływem lat zaczął bardzo dokuczać i nie mogło obyć się bez wizyty u specjalisty. Pan doktor objaśnił szczegółowo rtg biodra, kolana i kręgosłupa wyjaśniając źródła bólu, zdiagnozował mój przypadek i zalecił wizyty u dobrego fizjoterapeuty do czasu koniecznej operacji jednego ze stawów. Wspaniały ortopeda. Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Maciej Krzak jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. W casie wizyty jest skupiony na pacjencie i jego chorobie. Stara się wytłumaczyć na czym polega problem i jak temu zaradzić, jak postępować aby uzyskać poprawę i czego unikać aby nie pogorszyć stanu zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor uważnie wysłuchał mojego problemu i zlecił dodatkowo badanie USG stawu skokowego i zlecił konkretne zabiegi rehabilitacyjne.
  Trzynaście lat temu miałam podobny problem z kolanem i dzięki panu doktorowi zostało skutecznie wyleczone.
  pacjętka Halina

 • Lokalizacja: Klinika Grunwaldzka

  Nie polecam. Byłam na 2 wizytach, wrażenia podobne. Jako lekarza na razie nie mogę ocenić, biorę przepisane leki ok. miesiąca, na razie efektów brak albo są mało zauważalne (lekarz uprzedził mnie jednak, że efekty mogą być widoczne dopiero po zakończeniu przyjmowania leku + być może trzeba będzie zmienić lek). Bardzo negatywnie natomiast oceniam kontakt z pacjentem. Zarówno na pierwszej, jak też drugiej wizycie było b. nieprzyjemnie, każde zadane przeze mnie pytanie (a nie zadawałam ich wiele) było traktowane jako chęć zabrania czasu (?), przejaw nieufności z mojej strony, gdy tak naprawdę chciałam tylko dowiedzieć się, czy moje dolegliwości wymagają dalszego leczenia i ew. jakiego, czy nie mam czym się przejmować. Każda z dwóch wizyt nie trwała dłużej niż 5 min i na każdej czułam się prawie że na siłę "wyproszona" z gabinetu. Owszem, zostałam zbadana na pierwszej wizycie, dostałam skierowanie na dalsze badanie, ale rozmowa ze mną jako pacjentem była b. nieprzyjemna. Na wizytach byłam w ramach NFZ. Lekarz rodzinny wypisał mi skierowanie w związku z kolanem. Gdy, korzystając z okazji, zapytałam o inną swoją dolegliwość, usłyszałam, że mam skierowanie tylko w związku z kolanem, więc w przypadku drugiej dolegliwości już mi nic doradzić nie może, jak też nie może mnie gdziekolwiek skierować. Nie wiem, być może prywatne wizyty wyglądają inaczej... Nota bene, próbowałam umówić się na wizytę prywatną w Klinice Grunwaldzkiej, tzn. umówiłam się na wizytę z 2 tyg. wyprzedzeniem. Przyjechałam na wizytę o wyznaczonym czasie i dowiedziałam się, że lekarz skończył wizyty wcześniej, bo spieszył się na samolot. Wszystko ok, ale nie można było do mnie zadzwonić i uprzedzić? Nie było wiadomo o urlopie/samolocie w momencie umawiania wizyty? Podsumowując, od strony ludzkiej nie polecam. Pacjent na pewno nie jest tam pacjentem, który potrzebuje wskazówek i pomocy, tylko bardziej intruzem, który "zabiera czas".