Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek PTOiTR. Przyjmuję Pacjentów powyżej 18 roku życia więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek PTOiTR.

  Przyjmuję Pacjentów powyżej 18 roku życia

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor uważnie wysłuchał mojego problemu i zlecił dodatkowo badanie USG stawu skokowego i zlecił konkretne zabiegi rehabilitacyjne.
  Trzynaście lat temu miałam podobny problem z kolanem i dzięki panu doktorowi zostało skutecznie wyleczone.
  pacjętka Halina

 • A
  Lokalizacja: Klinika Grunwaldzka

  Nie polecam. Byłam na 2 wizytach, wrażenia podobne. Jako lekarza na razie nie mogę ocenić, biorę przepisane leki ok. miesiąca, na razie efektów brak albo są mało zauważalne (lekarz uprzedził mnie jednak, że efekty mogą być widoczne dopiero po zakończeniu przyjmowania leku + być może trzeba będzie zmienić lek). Bardzo negatywnie natomiast oceniam kontakt z pacjentem. Zarówno na pierwszej, jak też drugiej wizycie było b. nieprzyjemnie, każde zadane przeze mnie pytanie (a nie zadawałam ich wiele) było traktowane jako chęć zabrania czasu (?), przejaw nieufności z mojej strony, gdy tak naprawdę chciałam tylko dowiedzieć się, czy moje dolegliwości wymagają dalszego leczenia i ew. jakiego, czy nie mam czym się przejmować. Każda z dwóch wizyt nie trwała dłużej niż 5 min i na każdej czułam się prawie że na siłę "wyproszona" z gabinetu. Owszem, zostałam zbadana na pierwszej wizycie, dostałam skierowanie na dalsze badanie, ale rozmowa ze mną jako pacjentem była b. nieprzyjemna. Na wizytach byłam w ramach NFZ. Lekarz rodzinny wypisał mi skierowanie w związku z kolanem. Gdy, korzystając z okazji, zapytałam o inną swoją dolegliwość, usłyszałam, że mam skierowanie tylko w związku z kolanem, więc w przypadku drugiej dolegliwości już mi nic doradzić nie może, jak też nie może mnie gdziekolwiek skierować. Nie wiem, być może prywatne wizyty wyglądają inaczej... Nota bene, próbowałam umówić się na wizytę prywatną w Klinice Grunwaldzkiej, tzn. umówiłam się na wizytę z 2 tyg. wyprzedzeniem. Przyjechałam na wizytę o wyznaczonym czasie i dowiedziałam się, że lekarz skończył wizyty wcześniej, bo spieszył się na samolot. Wszystko ok, ale nie można było do mnie zadzwonić i uprzedzić? Nie było wiadomo o urlopie/samolocie w momencie umawiania wizyty? Podsumowując, od strony ludzkiej nie polecam. Pacjent na pewno nie jest tam pacjentem, który potrzebuje wskazówek i pomocy, tylko bardziej intruzem, który "zabiera czas".

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Doktora Krzaka,lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zainteresowany pacjentem, wnikliwie przeprowadzona analiza przypadku. Lekarz rzeczowy i konkretny a do tego bardzo przystępny i sympatyczny. Pełna opieka nad pacjentem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta - pełne zadowolenie! Fachowa konsultacja, wyczerpujące odpowiedzi, w bardzo jasny i konkretny sposób wyjaśnił problemy moich dolegliwości. Zalecił odpowiednie leczenie.
  Naprawdę polecam tego lekarza!

 • K

  Pan doktor bardzo miły, konkretny, odpowiedział na wszystkie pytania i doradził najlepszy sposób leczenia.Godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizytę u Pana doktora załatwiłam szybko,miło i kompetentnie.Pan doktor przebadał mnie , i po zrobieniu zdjęć RTG w obrazowy sposób
  wyjaśnił mi ,na czym polega mój problem. Zastosował odpowiednie leczenie i otrzymałam dalsze wskazówki jak dalej postępować.
  Śmiało mogę polecić wizytę u tego lekarza.

 • To była moja pierwsza wizyta i jest bardzo zadowolona. Pan dr zapytał co się dzieje, co mi dolega, wysłuchał, spojrzał na zdjęcia rtg i wytłumaczył przede wszystkim skąd się biorą moje dolegliwości i rozszerzył diagnostykę. Nie pamiętam, kiedy ostatnio lekarz potraktował mnie jak pacjenta, a nie raczył komentarzami - w tak młodym wieku ma pani takie problemy z kręgosłupem? Nie do wiary. Polecam, naprawdę warto udać się na wizytę do tego lekarza.

 • Bardzo sympatyczny, kulturalny i rzeczowy lekarz . Leczę się u niego od roku i muszę przyznać że ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Rozpoznał moje problemy z kręgosłupem wytłumaczył jak mam o niego dbać. Polecam każdemu . Łukasz B.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz bardzo dobry specjalista od razu rozpoznał przyczynę bólu i postawił trafną diagnozę, dziękuję panu doktorowi pięknie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz, cierpliwie i kompetentnie odpowiadał na wszystkie moje pytania, a przede wszystkim postawił prawidłową diagnozę.