Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Grunwaldzka

Grunwaldzka 324

60-311 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Dobosz operacja żylaków

  Pan Doktor jest nie tylko profesjonalistą skutecznie leczącym ale też człowiekoem niezwykłej kultury osobistej i osobą z poczuciem humoru, które to przymioty dodatkowo wpływają na przebieg leczenia i szybkość zdziwienia! Dziękuję z serca, (dwukrotnie podawałam się zabiegowi) i szczerze, gorąco polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Koch Inny

  Najlepszy lekarz jakiego odwiedziliśmy ! Poświęcił nam bardzo dużo czasu. Powoli i dokładnie wszystko tłumaczył.Ma świetne podejście do dzieci.Potrafi podnieść na duchu i dać konkretną nadzieję,za którą jesteśmy bardzo wdzięczni. Z całego serca polecamy.Lekarz z powołania i pasji!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Krzak

  Bardzo rzetelny lekarz. Bardzo dobrze pokierował mnie podczas problemów czy to z kolanem czy kostką. Bardzo miły i profesjonalny. Widać że zna się na swoim fachu i z czystym sumieniem mogę to polecić


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Krajewski wymiana endoprotezy

  Jestem pacjentką od 2002 roku. Przez Pana Doktora byłam operowana czterokrotnie. Ostatni zabieg odbył się w bieżącym roku. (Wymiana endoprotezy prawego stawu kolanowego na endoprotezę zawiasową. Leczenie przyniosło zamierzony efekt. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Pan Doktor jest kompetentny , komunikatywny i wzbudzający zaufanie . dokładnie tłumaczy pacjentowi przebieg operacji.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Gugała antykoncepcja

  Polecam Panią doktor bardzo serdecznie. Od samego wejścia widać było, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pomimo tego, iż powodem mojej wizyty była jedynie antykoncepcja, a nie badanie Pani doktor podeszła do tematu również bardzo fachowo. Zlecenie dodatkowych badań krwi na NFZ nie stanowiło dla niej żadnego problemu, co było problemowe dla innego lekarza w tym samym miejscu. Z całego serca polecam Panią doktor Gugałę.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Janusz Bednarek

  Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, uważnie słucha, wszystko tłumaczy . Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Florek konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Jestem bardzo rozczarowana wizytą u pani doktor Florek.Była to moja 3 wizyta.Potwierdziło sie to co piszą osoby poniżej.Pani doktor była w stosunku do mnie bardzo oschła.Zapytana o alternatywną metodę antykoncepcji do nuvaring,zaproponowała wkładkę za 800 zł.Nie była w stanie doradzić mi żadnych konkretnych tabletek antykoncepcyjnych,odpowiadała na pytania lakoniczne i nie była chętna do wspólnej dyskusji.wrażenia ogólnie bardzo negatywne,nie polecam.szkoda marnować swój czas.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  1
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Florek Wczesna ciąża

  Już od samego początku wizyty zachowywała się jakbym była intruzem, którego obecność w gabinecie przeszkadza jej w wykonywaniu pracy. Ciąża? Zasugerowała, żeby badań na NFZ na razie nie przeprowadzać... bo jest teoretycznie możliwe, że ciąża obumarła i to się zobaczy następnej okazji. (wyróżnienie w kategorii: takt oraz profesjonalizm) Infekcja? A nie, to jej nie przeszkadza i nie zamierza nawet tłumaczyć czemu nie leczyć.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Gugała kontrolna wizyta

  Serdecznie polecam Panią doktor Gugalę.
  Od dłuższego czasu jestem Jej pacjentką.
  Przede wszystkim jest kompetentnym lekarzem.Mimo,ze wizyty są w ramach NFZ,nie odczuwam tego .Pani doktor zawsze wykona dokładna diagnostykę,zleci badania i ma czas na wysluchanie oraz rozmowę z pacjentką.(co jest uwazam nieocenione)
  Obecnie prowadzi moją ciążę.Jest swietnie.
  Regularne kontrolne wizyty,badanie usg,zlecenie wszystkich badań obowiazkowych i zalecanych.
  Kontakt telefoniczny w razie moich wątpliwości.
  A ponadto miła,uśmiechnięta,empatyczna kobieta.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Jurasz

  Pan dr Michał Jurasz jest wyjątkowym człowiekiem i wyjątkowym lekarzem. Cieszy się ogromnym zaufaniem i szacunkiem pacjentów i personelu szpitala. Już podczas pierwszej wizyty zrodziło się moje zaufanie i szacunek, dlatego jestem bardzo wdzięczny za możliwość leczenia się i powrotu do zdrowia pod opieką Pana dra Michała Jurasza ordynatora Oddziału Urologii. Jeśli powiem, że polecam innym potrzebującym chorym Pana dra Michała Jurasza, to jest to wynik mojego głębokiego przekonania dla Jego empatycznej osobowości , wiedzy i doświadczenia.
  Leszek Suszycki


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania