lek.

Łukasz Pakuła

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
246 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarz bardzo przejmuje się losem pacjentki. Uważnie słucha i z własnej inicjatywy zleca potrzebne badania i leki. Nie zmusza do zmiany leków a proponuje. Niestety nie robi USG i nie leczy tarczycy i prolaktynemii

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor to wspaniały, profesjonalny lekarz i cudowny człowiek. Miałam to szczęście, że prowadził moją ciążę. Dzięki doktorowi Pakule cały ten okres przebiegł dla mnie bardzo spokojnie. Wizyty odbywały się w przemiłej atmosferze, wszystko zawsze było dokładnie wyjaśnione, a żadne z moich pytań nigdy nie zostało bez odpowiedzi. Również kiedy byłam w szpitalu, Pan doktor okazał ogromne wsparcie za równo przed, w trakcie jak i po porodzie. Jestem bardzo wdzięczna za te kilka miesięcy i bardzo się cieszę, że nareszcie znalazłam tak fachowego i sympatycznego ginekologa.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan doktor to człowiek niezwykle uprzejmy, z klasą i wyczuciem, zdecydowanie znalazłam swojego lekarza w Trójmieście, przemiły, wyjaśniający wszystko co robi, słuchający, może to tylko szczegół ale zamiast badającego szybkiego spojrzenia znad biurka lekarz wita pacjentkę jak człowieka, wyciągniętą dłonią :) bardzo, ale to bardzo polecam, nareszcie bez stresu i bólu

 • U
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

  Najlepszy ginekolog u którego byłam. Chodzący dowód na to, że da się być jednocześnie kontretnym, profesjonalnym i sympatycznym. Bardzo delikatny przy badaniu, odpowiada wyczerpująco na pytania. Od razu bez problemu dał mi skierowania na dalsze badania i wyczerpujące wskazówki co robić dalej. Bardzo polecam!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: prowadzenie ciąży

  Rewelacyjny lekarz!
  Dr Pakuła prowadził moją ciążę w Lux Med oraz odebrał poród w szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku Zaspa w lutym 2018r. Jako pacjentka dr Pakuły od samego początku czułam się objęta profesjonalną opieką medyczną. Po porodzie kilkukrotnie przychodził do mnie z zapytaniami o moje samopoczucie i potrzeby. Czułam duże wsparcie psychiczne.
  W mojej ocenie dr Pakuła jest troskliwą, uważną, profesjonalną oraz wykazującą się poczuciem humoru osobą.
  Bardzo polecam dr Pakułę – lekarz Złoto !

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

  Same pozytywy, absolutnie żadnych zastrzeżeń. Od sposobu traktowania pacjentów, przez rzeczowość odpowiedzi na wszelakie pytania i rozwiewanie każdej wątpliwości, po pełen profesjonalizm i szeroką, a co ważniejsze, aktualną wiedzę. Jestem pewna, że żadna z pacjentek doktora nie czuje się jak kolejny klient do odhaczenia, zawsze jest przygotowany, widać, że zapoznał się z wynikami przeprowadzonych badań. Jest to lekarz, którego mogę śmiało polecić.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Bardzo profesjonalny lekarz. Miałam z nim styczność w szpitalu na Zaspie oraz na izbie przyjec. Jest bardzo empatyczny i profesjonalny oraz rzeczowo tłumaczy przez co nie czulam sie jak kolejna odhaczona pacjentka. Leżąc na patologii ciąży uważam, ze to jeden z dwóch najlepszych lekarzy na tym oddziale- obok dr Korozana.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Najbliższe terminy:

kolejne dni