Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

Pomorska 96, Żabianka

80-333, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Jerzy Mieczkowski

  Internista, Fizjoterapeuta, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • M

   BARDZO DOBRY LEKARZ,PAN DR.MA SWIETNY KONTAKT Z KAZDYM PACJENTEM,ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS I Z USMIECHEM POROZMAWIA.SKUTECZNIE DOBIERA ZABIEGI.JESZCZE NIE SPOTKAŁAM SIE ZEBY PAN DR.KOGOS IGNOROWAŁ.OPIEKUNCZY W STOSUNKU DO KAZDEGO PACJENTA. SERDECZNIE POZDRAWIAM. KAZIMIERA W. Z W-WA pomorskie


 • Monika Góral-Brygała

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Bardzo miła, ciepła i rzetelna lekarka, wizyty to sama przyjemność. Zawsze wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach. Zdecydowanie polecam!


 • Maria Szramka

  Pediatra,

  • D

   Bardzo dobry lekarz. Nie będę zmieniać na nikogo innego. Liczy się kompetencja,kultura osobista,podejście do pacjenta. Mam zaufanie.polecam

  • M

   dziś w nocy dzwoniłam na pogotowie na ul.Majewskich,mój synek (1,5) strasznie płakał,wymiotował i gorączkował 39st. Pani doktor Maria Szramka powiedziała ze nie przyjedzie gdyż nie jest w stanie mi pomóc bo to zapalenie ucha.Postawiała diagnozę przez telefon bez przeprowadzenia żadnego wywiadu,diagnozę jak się okazało błędną szkoda słów jak tacy lekarze mogą przyjmować i leczyć dzieci ja tego napewno tak nie zostawię

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Patrycja Podjacka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: rehabilitacja pourazowa

   Wspaniały specjalista- polecam! Pani jest miła, skoncentrowana na pacjencie-wszystko tłumaczy i w 100% angazuje sie w prace. Trafiłam na rehabilitacje po złamaniu i otrzymałam więcej praktycznych porad niż od ortopedy na wszystkich wizytach razem wziętych.


 • Ewa Krakowiak

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: badania profilaktyczne

   Wizyta przebiegła pomyślnie, zostałem poinformowany po przeglądzie, co jest do zrobienia z moimi zębami i jaki będzie koszt aktualnej wizyty. Od samego początku dowiedziałem się, że poza tą wizytą będą jeszcze 4 dłuższe. Zęby zostały na razie dokładnie oczyszczone, co widać na pierwszy rzut okiem. Dodatkowo na koniec wizyty dostałem szczegółowe wytyczne o tym jak mam się przygotować przez następny miesiąc do wizyty. Nie byłem specjalnie "zachęcany" do kolejnych zabiegów, które oczywiście są płatne. Zostałem poinformowany o tym, jak dużo pracy mogą wymagać moje zęby i mogłem wybrać czy chcę zaopiekować się nimi powierzchownie i tanio, czy kompleksowo i drożej. Sama Pani lekarz jest bardzo miłą kobietą a cała wizyta była na bardzo wysokim poziomie.

  • M

   Pani Doktor Ewa Krakowiak jest stomatologiem z powołania. Przemiła osoba, profesjonalny lekarz. Po wielu rozczarowaniach w końcu trafiłam na specjalistę. Polecam każdemu!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Salvatore Saccone

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Usługa: ból kręgosłupa

   Trafiłem do Pana Salvatore z bólel kegosłupa na odcinku LS. POlecam gabinet, usługi na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze wykonane masaże. PO ich zakończniue ból ustąpił. Dodam, że P. Salvatore podczas masażu wyczuł pod palcami torbiel na nerce, nie będą o tym fakcie wcześniej poinformowany. Uważam jest bardzo dobrym specjalistą - fizjoteraupetą. Dariusz

  • J
   Usługa: urazy: ból kolana lewego (problemy przy poruszaniu się po schodach) oraz uraz łydki prawej pęknięta torbiel Bakera.

   Jestem pacjentem onkologii drugiego stopnia po przebytej operacji jelita grubego. W ciągu 1 roku od operacji wystąpiły u mnie 2 wyżej wymienione schorzenia tj ból kolana lewego a w późniejszym okresie uraz łydki prawej poprzez pęknięty torbiel Bakera.Fizjoterapeuta wykazał się profesjonalizmem poprzez dobór właściwej dla mojego stanu zdrowia terapii co pozwoliło po kilku wizytach w każdym z wymienionych przypadków wyleczyć mnie z bardzo bolesnych dolegliwości. Przy ocenie nie można pominąć faktu świetnego kontaktu fizjoterapeuty z pacjentem. Gorąco polecam. Józef emeryt.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Violetta Tyburska-Malec

  Stomatolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Wizyte oceniam bardzo pozytywnie, pani dr rzeczowa konkretna przy tym uprzejma. Przekazała dodatkowe informacje. Na pewno będę jej stała pacjentka.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Czytając opinie widzę, że nie tylko ja nie zostałem poinformowany o kosztach wizyty, a po zwróceniu uwagi już po zabiegu Pani nie miała żadnego sensownego argumentu. Fakt, lekarka sympatyczna, ale jakość wykonanej usługi pozostawia wiele do życzenia. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że plombowanie zęba trwało 5 min, koszt prawie 5 stów i w dodatku czuje cały czas dyskomfort, bo wypełnienie nie zostało do końca dobrze dopasowane... Nie polecam wizyt u Pani Violetty :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krystyna Kozakiewicz-Sroka

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

   Pani doktor bardzo miła, z podejściem do malutkiego dziecka (3miesiace). Odpowiadała na wszelkie pytania oraz rozwiała wątpliwości. Poswieciła sporo czasu na dokładne badanie bez pośpiechu.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor poświeca uwagę małemu pacjentowi. Dokładny wywiad i badanie przebiegało w skupieniu, dużo pytań pomocniczych. Pani doktor mimo długich kolejek starannie i uważnie zbadała moja córkę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Łukasz Pakuła

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacje ginekologiczne

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Lekarz bardzo delikatny i uprzejmy, co nie jest bez znaczenia w tym przypadku. Można zapytać o wszystko, lekarz fachowo i konkretnie odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli będę miała jeszcze kiedyś potrzebę, to na pewno pójdę do doktora Pakuły :)

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: prowadzenie ciąży

   Profesjonalista, bardzo rzeczowy, wykazując duże zainteresowanie stanem zdrowia pacjentki w czasie ciąży jak i po porodzie. O tym jak dobry jest to lekarz świadczy m.in. termin oczekiwania na wizytę.goraco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Czarnecka

  Pediatra, Alergolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: Konsultacja alergologiczna dzieci

   Bardzo sensowny lekarz konkretny, rzeczowy. Zleca odpowiednie badania. Wart polecenia. Syn z racji zdiagnozowanej alergii zostanie pod stałą kontrola Pani doktor.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Bardzo sympatyczna i konkretna Pani doktor. Spokojnie i bez pospiechu wszystko wytlumaczy. Super podejście do dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu