Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

Pomorska 96, Żabianka

80-333, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Góral-Brygała

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Bardzo miła, ciepła i rzetelna lekarka, wizyty to sama przyjemność. Zawsze wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach. Zdecydowanie polecam!


 • Patrycja Podjacka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: rehabilitacja pourazowa

   Wspaniały specjalista- polecam! Pani jest miła, skoncentrowana na pacjencie-wszystko tłumaczy i w 100% angazuje sie w prace. Trafiłam na rehabilitacje po złamaniu i otrzymałam więcej praktycznych porad niż od ortopedy na wszystkich wizytach razem wziętych.


 • Salvatore Saccone

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Usługa: ból kręgosłupa

   Trafiłem do Pana Salvatore z bólel kegosłupa na odcinku LS. POlecam gabinet, usługi na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze wykonane masaże. PO ich zakończniue ból ustąpił. Dodam, że P. Salvatore podczas masażu wyczuł pod palcami torbiel na nerce, nie będą o tym fakcie wcześniej poinformowany. Uważam jest bardzo dobrym specjalistą - fizjoteraupetą. Dariusz

  • J
   Usługa: urazy: ból kolana lewego (problemy przy poruszaniu się po schodach) oraz uraz łydki prawej pęknięta torbiel Bakera.

   Jestem pacjentem onkologii drugiego stopnia po przebytej operacji jelita grubego. W ciągu 1 roku od operacji wystąpiły u mnie 2 wyżej wymienione schorzenia tj ból kolana lewego a w późniejszym okresie uraz łydki prawej poprzez pęknięty torbiel Bakera.Fizjoterapeuta wykazał się profesjonalizmem poprzez dobór właściwej dla mojego stanu zdrowia terapii co pozwoliło po kilku wizytach w każdym z wymienionych przypadków wyleczyć mnie z bardzo bolesnych dolegliwości. Przy ocenie nie można pominąć faktu świetnego kontaktu fizjoterapeuty z pacjentem. Gorąco polecam. Józef emeryt.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jacek Krajewski

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Wizyta w miłej atmosferze,lekarz z dobrym podejściem do pacjenta.Diagnoza i leczenie "trafione".Polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Problemy z ochroną zdrowia dobrze rozwiązywać u lekarza specjalisty. Pan dr Jacek Krajewski jest takim lekarzem. Przyjazny, kontaktowy. Mam nadzieję, że do końca rozwiąże moje problemy. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dominika Kiblicka - Kędzior

  Neurolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Grunwaldzka

   Lekarz z powołania. Konkretna osoba. Z empatą podchodzi do pacjenta . Pani doktor bardzo pomogła mi oraz mężowi. Diagnoza którą usłyszałam była nieco szokująca ale jak się okazało bardzo trafna. Dla nas jeden z bardzo niewielu lekarzy których możemy polecić!!! Poświęca swój prywatny czas pacjentowi gdy zaszła taka potrzeba. Dziękujemy serdecznie za pomoc Irena i Darek K.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MEDUsługa: porada neurologiczna.

   Pani doktor jak zawsze profesjonalnie. wracam po 3 latach od ostatniej wizyty i nic się nie zmieniło. wywiad, badanie, porady, zalecenia i wszystko w punkt trafione, a mało tego z uśmiechem na ustach. gorąco polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Katarzyna Górska-Butowska

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja okulistyczna dzieci

   Bardzo kompetentna Pani Doktor, córka była mocno zestresowana, co udało się Pani Doktor szybko przełamać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Polecamy i zapewne jeszcze wrócimy.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Pani doktor miła, punktualna, kompetentna i rzeczowa. Poszlam tam po parade i zostalam potraktowana profeskonalnie.Jestem zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Mateusz Koberda

  Okulista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

   Zgłosiłam się do lekarza z powodu mocno drgającej powieki, oraz ogólnym zmęczeniem oczu. Po badaniu polegającym na czytaniu literek ze ściany, dostałam receptę na okulary do komputera z wadą +0,75. Żadnego badania komputerowego itd, każdy łapał się za głowę gdy słyszał o tym wyniku. Sprawdziłam to raz jeszcze u innego okulisty oraz w zakładzie optycznym- brak wady wzroku, okulary zerówki. Niestety zaufałam M. Koberdzie, i muszę dopłacać za wymianę szkieł. Gdybym nie skontrolowała recepty u innego doktora, było by mi ciężko pracować w wyrobionych okularach. Takich pochopnych i bardzo mylących diagnoz się nie stawia. Nie polecam.

  • T
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny i Diagnostyki USG lek. med. Mateusz KoberdaUsługa: jaskra

   Doktor zlecił mi USG gałek ocznych,by zdiagnozować jaskrę.Podczas badania wszystko mi tłumaczył i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.Wizyta w gabinecie odbyła się bez pośpiechu .Zdecydowanie polecam pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcelina Drucis

  Pediatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: dziecko często chore

   Pani doktor Marcelina godna polecenia super kontakt z dzieckiem.bardzo dokladny w badaniu polecam kochany czlowiek


 • Małgorzata Slusarska

  Laryngolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Jestem świeżo po wizycie po raz pierwszy u Pani Dr, moje pierwsze wrażenie jest bardzo dobre z tej wizyty. Pani dr zajęła się rzeczowo moim problemem, pytając o wszelkie istotne szczegóły i przypisałam mi lekarstwa, które dopiero rozpoczęłam brać, skutki tego leczenia będę mogła ocenić tutaj za kilka dni...

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo miła, a przy tym efektywna wizyta. Pani Doktor z cierpliwością tłumaczy wszystko, co robi. Dziękuję i polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Krakowiak

  Stomatolog, lek. dent.

  • R
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wizyta u lekarza zawsze kojarzyła mi się z dodatkowym stresem. Po wizycie zmieniłem zdanie, profesjonalne podejście i zrozumienie indywidualnych potrzeb klienta to główne atuty jakie zaobserwowałem podczas mojej pierwszej wizyty. Pani Doktor pracuje bardzo sprawnie, a także podchodzi do pacjenta z dużą dozą empatii. Jednym słowem - Fantastycznie, serdecznie polecam :)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja stomatologiczna

   Bardzo sympatyczna i rzeczowa Pani Doktor, genialna w swoim fachu. Cudownie dokładna, byłam już u Niej niejednokrotnie i naprawdę polecam, robi wszystko z koronkową wręcz precyzją! Cieszę się że trafiłam na tak wysokiej klasy specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania