Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.

Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED Gdańsk - Al. Grunwaldzka 347
aleja Grunwaldzka 347, 80-309 Gdańsk
Centrum Medyczne LUX MED Gdańsk - Al. Grunwaldzka 347 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (139)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Pakuła prowadzenie ciąży

  Doktor Łukasz prowadzi moją pierwszą ciążę. Od lekarza zawsze oczekiwałam wiedzy, empatii i zaangażowania. Dokładnie te cechy posiada Pan Doktor. Po każdej wizycie czuję się pod bardzo dobrą opieką. Zdecydowanie polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kowerzanow gastroskopia

  Moje pierwsze badanie, zostało przeprowadzone bardzo szybko i sprawnie. Ogromnie polecam Pana doktora!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kowerzanow Inny

  Świetny lekarz, wykonywałem do tej pory dwa badania u Pana doktora i oba zostały wykonane profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. Pan doktor cały czas podczas badań rozmawiał ze mną i przekazywał instrukcję co robić, żeby badanie było jak najmniej bolesne. Po wykonaniu badania, również omówił całe badanie oraz dalsze kroki leczenia. Podsumowując, bardzo konkretny, profesjonalny oraz empatyczny lekarz. Oby jak najwięcej takich lekarzy jak Pan doktor.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jacek Kowerzanow Inny

  Dziś tj. 26.04 lekarz Jacek Kowerzanow w asyście Pani pielęgniarki, przeprowadzili badanie kolonoskopii ( bez znieczulenia). Pomimo moich obaw związanych z tym badaniem napiszę wprost - nie ma się czego obawiać z tak dobrym duetem jaki tworzą Lekarz Jacek i Pani pielęgniarka. Wszystko w spokojnej atmosferze, pełen profesjonalizm!
  Polecam i dziękuję.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jacek Kowerzanow konsultacja gastrologiczna

  Serdecznie polecam pana Jacka! Bardzo miły, konkretny kontakt, ogromna wiedza, szczegółowe badanie, z wizyty wychodzę z poczuciem, że dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kowerzanow Inny

  Jestem po kolonoskopii bez znieczulenia w dn. 15.04.2024 w Luxmed Gdansk. Lekarz i asystentka pełni empatii. Lekarz tłumaczył przebieg badania, dbał o mój komfort podczas badania. Polipy usunięte podczas zabiegu. Nie bolało. Gorąco polecam tego lekarza

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jacek Kowerzanow konsultacja gastrologiczna

  Lekarz zaangażowany. Zaproponował serię badań omawiając możliwe scenariusze leczenia. Następnie przepisał odpowiednie leczenie.
  Na podkreślenie zasługuje bardzo jasny i zrozumiały sposób komunikacji.
  Polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Kowerzanow Inny

  Nie wiem skąd tutaj tyle pozytywnych opinii. Pan doktor bardzo nerwowy, zero empatii, zrozumienia, wytlumaczenia problemu. Jak
  mozna krzyczeć na pacjenta w trakcie wykonywania zabiegu kolonoskopii??? Naganne.

  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Kowalska USG tarczycy

  Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor , wszystko tłumaczy .Atmosfera jest bardzo fajna . Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Martyna Nowak konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani doktor mimo spóźnienia 5 minutowego niestety stwierdziła że nas nie przyjmie mojej córki a czekałyśmy 2 miesiace na wizytę. Spóźnienie wynikło niestety z powodu wypadku na drodze . Jechałam na darmo 40 km i niestety nie było nawet możliwości umówić się na jakikolwiek inny termin. Bardzo nie polecam. Osoba bez jakiejkolwiek empatii.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania