Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

ul. Pomorska 96, Żabianka

80-333, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Góral-Brygała

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Bardzo miła, ciepła i rzetelna lekarka, wizyty to sama przyjemność. Zawsze wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach. Zdecydowanie polecam!


 • Patrycja Podjacka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: rehabilitacja pourazowa

   Wspaniały specjalista- polecam! Pani jest miła, skoncentrowana na pacjencie-wszystko tłumaczy i w 100% angazuje sie w prace. Trafiłam na rehabilitacje po złamaniu i otrzymałam więcej praktycznych porad niż od ortopedy na wszystkich wizytach razem wziętych.


 • Salvatore Saccone

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Usługa: ból kręgosłupa

   Trafiłem do Pana Salvatore z bólel kegosłupa na odcinku LS. POlecam gabinet, usługi na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze wykonane masaże. PO ich zakończniue ból ustąpił. Dodam, że P. Salvatore podczas masażu wyczuł pod palcami torbiel na nerce, nie będą o tym fakcie wcześniej poinformowany. Uważam jest bardzo dobrym specjalistą - fizjoteraupetą. Dariusz

  • J
   Usługa: urazy: ból kolana lewego (problemy przy poruszaniu się po schodach) oraz uraz łydki prawej pęknięta torbiel Bakera.

   Jestem pacjentem onkologii drugiego stopnia po przebytej operacji jelita grubego. W ciągu 1 roku od operacji wystąpiły u mnie 2 wyżej wymienione schorzenia tj ból kolana lewego a w późniejszym okresie uraz łydki prawej poprzez pęknięty torbiel Bakera.Fizjoterapeuta wykazał się profesjonalizmem poprzez dobór właściwej dla mojego stanu zdrowia terapii co pozwoliło po kilku wizytach w każdym z wymienionych przypadków wyleczyć mnie z bardzo bolesnych dolegliwości. Przy ocenie nie można pominąć faktu świetnego kontaktu fizjoterapeuty z pacjentem. Gorąco polecam. Józef emeryt.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Violetta Tyburska-Malec

  Stomatolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Wizyte oceniam bardzo pozytywnie, pani dr rzeczowa konkretna przy tym uprzejma. Przekazała dodatkowe informacje. Na pewno będę jej stała pacjentka.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Czytając opinie widzę, że nie tylko ja nie zostałem poinformowany o kosztach wizyty, a po zwróceniu uwagi już po zabiegu Pani nie miała żadnego sensownego argumentu. Fakt, lekarka sympatyczna, ale jakość wykonanej usługi pozostawia wiele do życzenia. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że plombowanie zęba trwało 5 min, koszt prawie 5 stów i w dodatku czuje cały czas dyskomfort, bo wypełnienie nie zostało do końca dobrze dopasowane... Nie polecam wizyt u Pani Violetty :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jacek Krajewski

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Wizyta w miłej atmosferze,lekarz z dobrym podejściem do pacjenta.Diagnoza i leczenie "trafione".Polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Problemy z ochroną zdrowia dobrze rozwiązywać u lekarza specjalisty. Pan dr Jacek Krajewski jest takim lekarzem. Przyjazny, kontaktowy. Mam nadzieję, że do końca rozwiąże moje problemy. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dominika Kiblicka - Kędzior

  Neurolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Grunwaldzka

   Lekarz z powołania. Konkretna osoba. Z empatą podchodzi do pacjenta . Pani doktor bardzo pomogła mi oraz mężowi. Diagnoza którą usłyszałam była nieco szokująca ale jak się okazało bardzo trafna. Dla nas jeden z bardzo niewielu lekarzy których możemy polecić!!! Poświęca swój prywatny czas pacjentowi gdy zaszła taka potrzeba. Dziękujemy serdecznie za pomoc Irena i Darek K.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MEDUsługa: porada neurologiczna.

   Pani doktor jak zawsze profesjonalnie. wracam po 3 latach od ostatniej wizyty i nic się nie zmieniło. wywiad, badanie, porady, zalecenia i wszystko w punkt trafione, a mało tego z uśmiechem na ustach. gorąco polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Katarzyna Górska-Butowska

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja okulistyczna dzieci

   Bardzo kompetentna Pani Doktor, córka była mocno zestresowana, co udało się Pani Doktor szybko przełamać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Polecamy i zapewne jeszcze wrócimy.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Pani doktor miła, punktualna, kompetentna i rzeczowa. Poszlam tam po parade i zostalam potraktowana profeskonalnie.Jestem zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Mateusz Koberda

  Okulista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

   Zgłosiłam się do lekarza z powodu mocno drgającej powieki, oraz ogólnym zmęczeniem oczu. Po badaniu polegającym na czytaniu literek ze ściany, dostałam receptę na okulary do komputera z wadą +0,75. Żadnego badania komputerowego itd, każdy łapał się za głowę gdy słyszał o tym wyniku. Sprawdziłam to raz jeszcze u innego okulisty oraz w zakładzie optycznym- brak wady wzroku, okulary zerówki. Niestety zaufałam M. Koberdzie, i muszę dopłacać za wymianę szkieł. Gdybym nie skontrolowała recepty u innego doktora, było by mi ciężko pracować w wyrobionych okularach. Takich pochopnych i bardzo mylących diagnoz się nie stawia. Nie polecam.

  • T
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny i Diagnostyki USG lek. med. Mateusz KoberdaUsługa: jaskra

   Doktor zlecił mi USG gałek ocznych,by zdiagnozować jaskrę.Podczas badania wszystko mi tłumaczył i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.Wizyta w gabinecie odbyła się bez pośpiechu .Zdecydowanie polecam pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Karolina Szot

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Powiedzieć, że pani Karolina jest świetnym psychoterapeutą, to nie powiedzieć nic! To psycholog kompletny, specjalista wybitny.

   Trafiłam na terapię dwa lata temu, gdy wydawało mi się, że mój świat runął i nie będę w stanie się pozbierać.
   Od pierwszej wizyty czułam, że pani Karolina jest osobą, której można zaufać. Nie mówiła dużo, słuchała i notowała. Mimo tego, roztacza wokół siebie taką aurę, że po prostu chce się mówić, wyrzucić z siebie wszystko, co ukryte głęboko. Przy tym pani Psycholog jest osobą szalenie kompetentną, przygotowaną na każde spotkanie. Nie podaje gotowych odpowiedzi a sprawia, że człowiek sam je znajduje, sam wyciąga wnioski. Nie wciska ludziom coachingowych bzdetów typu "you can do it", jest merytoryczna i wykazuje się dużą wiedzą. Ponadto ma w sobie ogromne pokłady empatii i niesamowitą wręcz umiejętność "czytania" ludzi. Spotkanie pani Karoliny, to jedno z przełomowych wydarzeń w moim życiu. Dzięki terapii uwierzyłam w siebie i jestem radosnym, szczęśliwym człowiekiem.

   Jeśli tu trafiłeś z problemami swoimi lub swoich bliskich, to wiedz, że będzie dobrze.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Moje wcześniejsze doświadczenia z wizytami u psychologów mocno mnie zniechęciły do podjęcia kolejnej próby, ale postanowiłam spróbować jeszcze raz. I lepiej trafić nie mogłam. Pani Karolina z pewnością jest terapeutą kompetentnym, rzeczowym, konkretnym, dokładnie wie co robić, ale przy tym po prostu jest tak niesamowitą osobą, której się po prostu ufa i czuje od Niej dobro. Nie chciałam po raz kolejny usłyszeć nieuzasadnionych słów, że "jestem silna, wspaniała i dam radę", chciałam zrozumieć, dlaczego czuję się tak jak się czuję, czemu źle postępuje, dlaczego nie lubię samej siebie, co mam robić żeby było lepiej. Nie było suchych odpowiedzi ze strony Pani Karoliny, a genialnie poprowadzona terapia podczas której powoli sobie wszystko uświadamiałam i wyciągałam wnioski. Z wizyty na wizytę coraz więcej pozytywnej energii do działania, do zmiany życia, źle prowadzonego przez kilka dobrych lat. Śmiało mogę powiedzieć, że Pani Karolina dała mi dzięki swojemu wysiłkowi nowe życie i odkryła we mnie silniejszą, bardziej pewną siebie kobietę, która wie czego chce od życia. Bardzo mocno polecam i dziękuję z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Małgorzata Potocka-Bakłażec

  Laryngolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja laryngologiczna

   _____Bardzo profesjonalne podejscie. Pani Doktor zdiagnozowala problem w punkt i zastosowala leczenie ktore przynioslo zamierzony skutek.