Lek.

Lidia Koziczak

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zostałem przyjęty na czas, badanie było profesjonalne i dokładnie wiem, co powinienem zrobić w przyszłości. Zdecydowanie polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z urologii uzyskałam w 1993r, pracując w Klinice Urologii. Od 2000r prowadzę indywidualną praktykę specjalistyczną. W mojej pracy szczególne miejsce zajmuje problematyka nawrotowych zakażeń układu moczowego, zaburzenia oddawania moczu i problemy związane z rakiem stercza.


   Zapraszam na: http://www.medic-laserplus.pl/

  Specjalizacje

  • Urologia

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Medic Laserplus

  Pasieka 36A, Stare Miasto, 61-664 Poznań, wielkopolskie

  Konsultacja urologiczna z usg układu moczowego 150 zł
  Zwykła wizyta
  Nawrotowe zakazenia układu moczowego - leczenie, profilaktyka
  Diagnostyka chorób nerek, pęcherza moczowego, męskich narządów płciowych
  Diagnostyka raka prostaty - biopsja pod kontrolą usg
  Diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz niemiły i opryskliwy. Pani doktor zachowywała się tak jakby przeprowadzała badanie za karę. Uszczypliwe komentarze na temat mojej osoby były po prostu nieprofesjonalne a zdziwienie dlaczego przychodzę na wizytę i lekceważący ton były niemiłe. Nie spodziewałem się czegoś takiego po lekarzu. Nawet nie wiem jakimi słowami mam określić przebieg tej wizyty.

  • Jako lekarz arogancka, wszechwiedząca jest bardzo nie sympatyczna podchodzi do pacjenta , który przyszedł na NFZ jak do wroga ( co ty człowieku chcesz) . Zastanawiam się czy w swojej prywatnej praktyce też zachowuje się w ten sam sposób. Prosząc ją o przekaz na badanie powiedziała, że mam się zgłosić do swojego lekarza rodzinnego albo załatwić sobie badanie we własnym zakresie KPINA.

  • S

   Nie była miła, przypisała antybiotyk bez osłony skórnej, po tygodnia same problemy grzybiczne, bez wytłumaczenia, ja nie polecam.

  • N

   Ta Pani nie powinna mieć kontaktu z pacjentami. Być może wiedzę ma, ale to nie wystarczy, by pomóc. Negatywne nastawienie od samego początku do pacjenta sprawia, że nie chce się w ogóle mówić o problemie, bo ma się wrażenie, że jest się winnym temu, że coś dolega. Brak pomocnych wskazówek, straszenie, wyjście z przekonaniem, że wydało się 100zł w błoto, bo problem jak był tak jest i trzeba szukać innego lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Zostałem przyjęty na czas, badanie było profesjonalne i dokładnie wiem, co powinienem zrobić w przyszłości. Zdecydowanie polecam!

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegła prawidłowo, nie miałem do lekarza żadnych zastrzeżeń.
   Profesjonalnie zostałem nakierowany co w danym przypadku mam dalej robić.

  • A

   Bardzo dziękuję pani doktor za trafną diagnozę choroby mojego syna, która przez innego lekarza nie została rozpoznana. Dostaliśmy wskazówki dotyczące dalszego leczenia i już mamy problem za sobą. Mieliśmy dobry, konkretny kontakt z panią doktor, która szczegółowo poinformowała nas, co należy zrobić. Polecam!

  • M

   Bardzo nie miłe podejście do pacjenta traktowanie jak jakiegoś głupiego. Mówiąc o swoim stanie zostałem poinformowany że mam nie męczyć Pani lekarz bo musi jak że w ciężej pracy wytrzymać do końca dnia. Nie mam zamiaru wracać. Już się nie dziwię dlaczego kolejki na NFZ do tego specjalisty są takie krótkie.

  • I

   takim jak ona to trzeba prawo do leczenia zabrać. Nie rozpoznała RAKA JĄDRA. Mój facet chodził do niej trzy lub cztery razy z bólem jądra. Wracał z receptą na takie same leki. Nie trzeba być geniuszem, że powracające \\\"zapalenie\\\" nie jest normalne u 30 letniego zdrowego mężczyzny. Najlepsze, na którejś wizycie było USG i nic nie ZAUWAŻYŁA! A teraz jest walka o życie, gdyż doszły przerzuty na PŁUCA.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

  • K

   Dzisiaj Ojciec był z Mamą u tej Pani w Poradni Urologicznej w Murowanej Goślinie pod Poznaniem - odradzam wszystkim wizytę u tej urolog. Ojciec jest od kliku dni osłabiony, ma obrzęki podudzi od kilku dni nasilające się, częstomocz i parcie na mocz związane z przerostem prostaty. Lekarz rodzinny skierował na badanie urologiczne chcąc wykluczyć przyczynę urologiczną obrzęków - np. zastój moczu, niewydolność nerek czy coś podobnego. A rodzice na wejście dostali od Pani doktor o....dol, po co przyszli, po co lekarz rodzinny ich do niego skierował. Wyszli zbulwersowani, bez dokładnego badania, bez skierowania na badania (np. mocznik czy kreatynina - mogą być obrzęki) Beznadziejna