Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

Franklina Roosevelta 18

60-829 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
174 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marta Siusta konsultacja okulistyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo sympatyczna, udzieliła mi wyczerpujących informacji, porad oraz trafnie przepisała lek na mój problem. Trafiłam całkiem przypadkiem do Pani doktor, ale mogę w 100% polecić.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Górska konsultacja laryngologiczna

  Profesjonalna,bardzo zaangażowana,konkretna,z nispotykaną wieloaspektową umiejętnością spojrzenia na dolegliwości.Dopiero rozpoczęłam leczenie u Pani Doktor ale z przewlekłym zapaleniem zatok walczę ponad 20 lat i nigdy wcześniej nikt tak wieloaspektowo na to nie spojrzał...jestem bardzo zadowolona i pełna nadziei bo nie pamiętam już dnia bez bólu głowy...Dziękuję za zainteresowanie i zaopiekowanie Pani Doktor:)!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Karol Piątkowski konsultacja laryngologiczna

  U tego lekarza byłam kilka razy. Na zgłaszane dolegliwości słyszałam, że lekarz nie wie jak mi pomóc. Mówił, że jestem zdrowa, a ja czułam się źle. Nie wyrażał chęci pomocy, nie czułam się dobrze w gabinecie, mam wrażenie, że nie traktuje mnie poważnie. Wyleczył mnie inny lekarz. Nie polecam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Ilona Pieczonka-Ruszkowska konsultacja neurologiczna dzieci

  Serdecznie polecam.
  Pani Doktor nie wróży z fusów jak inni lekarze. Przede Wszystkim wysyła na szczegółowe badania o których wcześniejszy lekarz nawet nie wspomniał, że warto zrobić.
  Polecam

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Górska konsultacja laryngologiczna

  Jestem mega, mega zadowolona z wizyty u Pani doktor. Zostałam Bardzo szczegółowo przebadana, tak jak nigdy. Stara się pomóc najpierw lżejszymi sposobami, potem dopiero mocniejszymi. Naprawdę polecam, z czystym sumieniem. Żaden laryngolog nigdy nie zbadał mnie tak dokładnie jak pani Sylwia.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Urszula Przybyła konsultacja diabetologiczna

  Z czystym sumieniem polecam lek. Urszulę, jestem bardzo zadowolony, szybka i fachowa pomoc lekarska, Pani doktor bardzo kompetentna i co najważniejsze pomogła rozwiązać problemy związane z uregulowaniem poziomu cukru we krwi przed zabiegiem. Polecam innym!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Soska Konsultacja telefoniczna - Internista

  Pan doktor bardzo przyjemny i kompetentny, bez problemu wystawił mi skierowanie i szczegółowo powiedział, co powinnam wziąć ze sobą na wizytę. Polecam całym sercem !

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Andrzej Balcerzak konsultacja hematologiczna

  Pan doktor bardzo kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył,. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Jeżeli szuka ktoś hematologa ,to bardzo polecam Pana doktora. Więcej powinno być takich lekarzy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Górska konsultacja laryngologiczna

  Nie miałam do tej pory do czynienia z tak kompetentnym laryngologiem a od lat cierpię na rożne schorzenia. Lekarz o nowatorskim i unikalnym podejściu. Zostałam przebadana gruntownie, łącznie z wzięciem wymazu, pani doktor przeprowadziła bardzo dokładny wywiad a przed wszystkim jako jedyna z dotychczasowych lekarzy jakich miałam okazję odwiedzić, uświadomiła mi że moje dolegliwości mogą być efektem nie tylko krzywej przegrody, ale także refluksu żołądkowego, nietolerancji pokarmowych i diety. Nikt nigdy nie zwrócił uwagi na związek jednego z drugim a tak się składa że cierpię na dolegliwości ze strony układu pokarmowego i wyglada na to ze wreszcie po latach ktoś trafnie postawił diagnozę a nie przepisał antybiotyk i do widzenia. Tak cholistyczne podejście do leczenia jest bardzo rzadko spotykane. Jestem pod ogromnym wrażeniem szerokiej wiedzy pani doktor nie tylko z dziedziny laryngologii ale i całego organizmu. Widać ze kształci się dodatkowo sama i śledzi najnowsze badania.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Andrzej Balcerzak konsultacja hematologiczna

  Kompetentny i empatyczny lekarz. Daje nadzieję na wyleczenie choroby i daje siły do walki. Skrupulatnie ocenia wyniki badań

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania