lek.

Łukasz Wojnar

Urolog, Androlog

43 opinie +dodaj

Umów wizytę 1 490 odwiedzin w ciągu 30 dni

STRONA INTERNETOWA www.stulejka.com.pl, www.urologpoznan.com.pl Lek. med. Łukasz Wojnar - specjalista urolog FEBU, specjalista androlog EAA (Europejska Akademia Andrologii), absolwent… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Onkologiczna Onko-MedUsługa: konsultacje urologiczna z USG

  Bardzo miły, wesoły, konkretny i pomocny doktor. Co najwazniejsze - zadaje pytania, wysłuchuje pacjenta i udziela odpowiedzi w sposob zrozumialy i konkretny.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem pierwszy raz u Pana doktora. Mam nadzieję, że ostatni, ale gdybym musiał znowu udać się jeszcze raz do urologa to umówię się na wizytę do Pana doktora jeszcze raz. Polecam

 • A
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja urologiczna z USG

  Super lekarz,miły,wesoły,odpowiada na wszystkie zadane pytania,dokładnie wszystko tłumaczy. Od razu na pierwszej wizycie postawił odpowiednią diagnozę. Polecam w 100% tego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja urologiczna z USG

  Wizyta i badanie przebieglo bardzo profesjonalnie i w milej atmosferze. Dr Wojnar wysłuchał moich obaw i problemu. Wykonał stosowne badania i USG. Na każdym etapie bylem informowany o ewentualnych nieprawidłowościach organizmu i ich znaczenia dla dalszego funkcjonowania. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: operacja stulejki

  Doktor jest świetnym specjalistą. Zrobił błyskawiczną diagnozę i zaproponował rozwiązanie problemu. Zabieg przeprowadził szybko i bezboleśnie, bez obaw mogę polecić.

 • K
  Lokalizacja: ROTH MEDICA

  Bardzo profesjonalne i uważne podejście do pacjenta, dużo serdeczności i wyraźna chęć pomocy pacjentowi.
  Pan doktor bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania i udziela pełnych informacji - z perspektywy pacjenta to bardzo pomocne i pozwala się zorientować w sytuacji.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: rak prostaty

  Jak zawsze pełen profesjonalizm. Rzeczowa wizyta bez zbędnych komentarzy. Świetny specjalista, godny zaufania. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Łukasz Wojnar jest od kilku lat moim urologiem, mam do niego zaufanie, gdyż szybko i skutecznie usuwa moje problemy zdrowotne. Jasno i zrozumiale odpowiada na pytania dotyczące mojego schorzenia. Jest dobrym specjalistą, dlatego polecam go innym.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Onkologiczna Onko-MedUsługa: konsultacje urologiczne

  Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Miła atmosfera i dobre podejście do pacjenta. Po wykonaniu badania, lekarz postawił diagnozę. Umówiliśmy się na następną wizytę podczas której wykonany zostanie zabieg medyczny. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora Wojnara.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita pokój numer 69Usługa: konsultacje urologiczna z USG

  Lekarz, który zna się na swoim fachu i widać, że lubi to co robi. Wizyta przebiegła bezboleśnie ;) Przepisał mi leki, które mam nadzieję, że pomogą i że następna wizyta będzie ostatnią.

Pytania pacjentów (64)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • STRONA INTERNETOWA
  www.stulejka.com.pl, www.urologpoznan.com.pl

  Lek. med. Łukasz Wojnar - specjalista urolog FEBU, specjalista androlog EAA (Europejska Akademia Andrologii), absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

  Od 2006 roku pracuje, obecnie jako starszy asystent, w Klinice Urologi i Onkologii Urologicznej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób układu moczowego m.in kamicy nerek i moczowodu, przerostu łagodnego stercza, zaburzeń wzwodu, niepłodności oraz chorób nowotworowych układu moczowego- rak stercza, rak pęcherza moczowego, rak moczowodu, rak jądra, rak penisa. Jest zainteresowany szczególnie technikami małoinwazyjnymi w urologii jak techniki endoskopowe- usunięcie guza pęcherza moczowego TUR-BT, usunięcie stercza TUR-P, usunięcia kamieni z dróg moczowych (ESWL, URSL, RIRS, PCNL) czy usuwanie zwężeń cewki moczowej; oraz technikami laparoskopowymi szczególnie w leczeniu raka prostaty i raka nerki.

  W praktyce prywatnej dr Wojnar zajmuje się diagnostyka chorób urologicznych i andrologicznych wykorzystując nowoczesny aparat USG. Osobiście wykonuje biopsje stercza pod kontrola USG zgodnie ze standardami Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym stulejki oraz krótkiego wędzidełka, a także kłykcin kończystych wykorzystując w tym celu elektrokoagulacje.
  Współpracuje z jedną z Poznańskich Prywatnych Klinik gdzie ma możliwość przeprowadzania zabiegów endoskopowych, wszczepiania protez jądra, operacji wodniaka jądra w znieczuleniu ogólnym jak i zewnątrzoponowym.

  Jest autorem i współautorem prac i prezentacji naukowych z dziedziny urologii, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego,Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Europejskiego Towarzystwa Andrologicznego. Uczestniczy w kursach i konferencjach naukowych poszerzając i aktualizując swoją wiedzę naukową.

  W leczeniu swoich pacjentów stosuje najnowsze wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego jak i Europejskiej Akademii Andrologii.

  Szybka i fachowa pomoc. Konkurencyjne ceny. Zapraszam.

  Wizyty domowe możliwe po ustaleniu telefonicznym

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Renal mechanisms of association between fibroblast growth factor 1 and blood pressure.
 • Signatures of miR-181a on the renal transcriptome and blood pressure
 • The presence of prostate cancer at biopsy is predicted by a number of genetic variants.
 • An inherited NBN mutation is associated with poor prognosis prostate cancer.
 • The G84E mutation in the HOXBI3 gene is associated with an increased risk of prostate cancer in Poland.
 • Urotensin-II system in genetic control of blood pressure and renal function.
 • Związek występowania mutacji w genach predysponujących do raka prostaty (PC) i historii rodzinnej nowotworów złośliwych (FH) z wiekiem chorych w kontekście zaleceń skriningowych.
więcej