Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 123 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Maciej Pawlik jest specjalistą urologiem. Posiada prestiżowy certyfikat specjalisty Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - Fellow of the European Board of Urology (FEBU) honorowany… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • prosze o interpretacje wynikow : ogolnego badanie nasienia
  Czas trwania abstynencji
  15 do 60 min Czas upłynnienia
  samoistne samoistne Sposób upłynnienia
  szarobiała szarobiała - mleczna Barwa
  swoisty swoisty Zapach
  1.75 > 1.50 ml Objętość ejakulatu
  7.8… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Maciej Pawlik

  Niestety nie dokonuje interpretacji badań online andrologicznych online. Pozdrawiam

 • Pytanie dotyczące konsultacje online

  Dobry wieczor, mieszkam za granica, czy istnieje mozliwosc konsultacji andrologicznej online? Dziekuje za odpowiedz.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Maciej Pawlik

  Konsultacji udzielam w gabinecie. Online mogę podać wstępne wskazówki diagnostyczne. Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Maciej Pawlik jest specjalistą urologiem. Posiada prestiżowy certyfikat specjalisty Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - Fellow of the European Board of Urology (FEBU) honorowany przez Polskie Towarzystwo Urologiczne.

  Od 2007 roku pracuje w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na stanowisku Starszego Asystenta, gdzie ma do dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny i leczniczy (w tym laser do kruszenia kamieni i usuwania prostaty). Wykonuje szereg operacji technikami małoinwazyjnymi - endoskopowymi np. usunięcie guza pęcherza moczowego TUR-B, usunięcie prostaty TUR-P, usunięcia kamieni z dróg moczowych(URS,ESWL) czy zwężenia cewki moczowej. Dostęp do nowocześnie wyposażonej sali operacyjnej pozwala na wykonywanie wycięcia pęcherza moczowego , prostaty i nerki. Wykonuje także takie operacje jak usunięcie wodniaka jądra, raka jądra, założenie taśmy w wysiłkowym nietrzymaniu moczu, cystoskopię, biopsję pęcherza i prostaty. Pacjenci po operacjach mają poczucie bezpieczeństwa, ponieważ jako jedyni w Poznaniu mamy lekarza dyżurnego urologa będącego cały czas w Klinice. Drugi urolog (specjalista) jest pod telefonem przez cały dyżur.
  Dr Pawlik prowadzi specjalistyczny gabinet urologiczny przy ul. Anny Danysz 13 w Poznaniu (Podolany)). Wykonuje skrupulatnie badanie USG i USG Doppler nowoczesnym aparatem USG. Specjalizje się w zabiegach leczenia stulejki (obrzezanie, plastyka napletka) oraz krótkiego wędzidełka, a także w usuwaniu znamion i brodawek hpv. Dbając o zdrowie swoich pacjentów postępuje według najnowszych wytycznych Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i najwyższych standardów etyki zawodowej.

  Znany ze swojej empatii, delikatności i dokładności w trakcie badania, całościowego ujęcia człowieka oraz doskonałych relacji ze swoimi pacjentami.

  Posiada szeroką wiedzę przedmiotową na temat badań kontrolnych poprzez działania profilaktyczno-edukacyjne, aż po skomplikowane schorzenia, dzięki której pacjenci doktora Macieja Pawlika są w dobrych rękach.

  W razie konieczności wykonuje badanie histopatologiczne usuniętej zmiany. Współpracuje z lekarzami onkologami, umożliwiając skuteczne leczenie nowotworów (rak prostaty, rak pęcherza, rak nerki, rak jądra, rak prącia).

  Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych i szkoleniowych w Europie dbając o aktualny stan wiedzy i trendów w urologii.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz prestiżowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - European Association of Urology (EAU).

  Facebook: Specjalista Urolog Poznań

  Prywatnie:
  Mąż, ojciec dwójki dzieci
  Zainteresowania: Lech Poznań, piłka nożna, narty.

  Wysoka jakość. Komfort. Bezpieczeństwo. Skuteczność. Konkurencyjne ceny.


  * wizyty także w innym terminie po ustaleniu telefonicznym

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Poznaniu 2006 rok

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
156 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie, konkretnie, czysty gabinet, no i człowiek, który widzi pacjenta jako osobę, a nie przypadek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz, bardzo miły. Wizyta odbyła się w luźnej atmosferze z fajnym poczuciem humoru. Duży plus za możliwość rejestracji przez internet. Szczerze polecam.

 • R
  Lokalizacja: Med-Lux Przychodnia Lekarzy Rodzinnych, Zespół Gabinetów SpecjalistycznychUsługa: konsultacje urologiczne

  Zorientowany na pacjenta, rzeczowy i jednoznaczny. Dzięki temu obie strony nie tracą czasu. Zdecydowanie polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Urologiczna Maciej Pawlik. Nowoczesna diagnostyka i leczenieUsługa: konsultacje urologiczne (USG)

  Pierwsza wizyta u lekarza, a rozmowa jak ze starym znajomym! Mega lekarz, mimo że dzieli mnie trochę kilometrów, wiem że jeśli znów będę miał problem pojadę do tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja kolejna i zapewne nie ostatnia wizyta u Doktora. Bystry, miły, rzeczowy, swobodny, posiada dużą wiedzę. Bardzo kontaktowy i życiowy. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Urologiczna Maciej Pawlik. Nowoczesna diagnostyka i leczenieUsługa: konsultacje urologiczne (USG)

  Wspaniały fachowiec! Lekarz konkretny bez zbędnego przedłużania, chętnie odpowiada na pytania i tłumaczy wszystko zrozumiałym językiem. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny bez zbędnego przedłużania, chętnie odpowiada na pytania i tłumaczy wszystko zrozumiałym językiem. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Prywatny Gabinet Urologiczy - poniedziałek od 9.00Usługa: konsultacje urologiczne z USG

  Doktor Maciej Pawlik to miły ,sympatyczny a zarazem kompetentny człowiek. Wizyta odbyła się w luźnej atmosferze, a pomiędzy pacjentem a lekarzem było tylko biurko a nie " przepaść". Duży plus za możliwość rejestracji przez internet. Szczerze polecam
  .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Maciej Pawlik to prawdziwy specjalista. Czekał mnie zabieg usunięcia stulejki. Długo zwlekałem z wyborem lekarza, aż w końcu natrafiłem na dr Macieja. Umówiłem się na wizytę, opowiedziałem o swoim problemie. Pan doktor od razu wiedział w jaki sposób mi pomoże. Wszystko na spokojnie wyjaśnił, był przy tym pogodny i wesoły i jednocześnie profesjonalny. W Jego gabinecie czułem się komfortowo, a sam zabieg był praktycznie bezbolesny, wykonany zresztą bardzo dokładnie. Dostałem dokładne instrukcje w jaki sposób zmieniać opatrunki i w jaki sposób oczyszczać ranę po zabiegu. Dzisiaj minął już ponad miesiąc. Niedawno byłem na wizycie kontrolnej u Pana Doktora. Wszystko pięknie się zagoiło. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Doktora. Zdecydowanie polecam! :)))
  Mogę śmiało powiedzieć, iż jest to człowiek z powołaniem. :)))

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Urologiczna Maciej Pawlik. Nowoczesna diagnostyka i leczenie

  Profesjonalista, mimo wcześniejszych wizyt u innych urologów tylko doktor Pawlik skierował mnie na odpowiednie badania i dzięki niemu dowiedziałem się o przyczynach moich objawów. Serdecznie polecam