Witamy Państwa w zespole gabinetów BO.MEDICA. Nasza placówka powstała z myślą o świadczeniu usług medycznych głównie w zakresie szeroko rozumianych schorzeń układu krążenia. W naszym zespole znajdz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

BOMedica

Rynkowa 18

62-081, Przeźmierowo, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Witamy Państwa w zespole gabinetów BO.MEDICA. Nasza placówka powstała z myślą o świadczeniu usług medycznych głównie w zakresie szeroko rozumianych schorzeń układu krążenia.

W naszym zespole znajdziecie Państwo lekarzy specjalistów z większości dziedzin bezpośrednio, jak i pośrednio zajmujących się tym problemem.

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Izabela Chwilczyńska-Sadecka

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Iza jest kompetentnym specjalistą zaopatrzonym w „trzecie oko”. Dyskretnie i z uwagą słucha, aby potem odwrócić myślenie, aby dostrzec niedostrzegalne do tej pory. I znaleźć drogę do siebie. Uśmiech i szacunek. Bezpieczeństwo i pozytywne myślenie. Dziękuję za wszystko!!! I proszę o jeszcze...

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Integralnej

   Pani Iza jest specjalistką godną polecenia i zaufania. To osoba sympatyczna, uprzejma, ciepła, ale przede wszystkim niezwykle profesjonalna. Sposób, w jaki komunikuje się z rozmówcą jest właściwy, pozbawiony oceny i infantylności. Przez cały okres trwania terapii pani Iza pamięta, o czym mówiliśmy na poprzednich spotkaniach, dzięki temu terapia jest ciągła i uporządkowana. To, jak terapia wygląda, zależy również od pacjenta - pani Iza niczego nie narzuca, pyta o potrzeby i oczekiwania wobec terapii, cele, jakie są dla pacjenta ważne i stara się pomóc w ich realizacji. Przy tym oczywiście ma swój pomysł (wynikający z wysokich kompetencji), więc można poczuć się naprawdę pewnie i bezpiecznie. Chyba najlepszą rekomendacją będzie fakt, że po moich lękach nie ma śladu, a o świecie myślę zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu. Polecam z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Izabela Anna Katyńska

  Kardiolog, Internista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BOMedicaUsługa: wizyta kontrolna (druga i kolejne)

   Super. Pani doktor wszystko że zrozumieniem tłumaczy.(po co?dlaczego,?czemu tak a nie inaczej?)Za każdym razem wywiad żeby ewentualnie zmienić leki. Polecam

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BOMedicaUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca + EKG

   Lekarz bardzo kompetentny z szeroka wiedza, niezwykle mila Pani Doktor, a przede wszystkim badania przeprowadzone bardzo dokladnie i szczegolowo. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (87) o tym lekarzu


 • Maciej Borejsza-Wysocki

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel TowerUsługa: konsultacja chirurgiczna/prokotologiczna

   Recepcjonistka napisała do mnie sms z prośbą o przełożenie wizyty na pół godziny wcześniej. Przyjechałem punktualnie i czekałem w poczekalni. Wszedłem nawet później niż początkowy termin.
   Sam doktor był w porządku. Umówiłem się z nim na późniejszy zabieg. Wygląda na to, że zrobił go dokładniej niż poprzedni chirurg, który się tym zajmował, ale jeszcze goją mi się rany, więc nie mogę ocenić czy zabieg będzie 100% sukcesem.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja chirurgiczna/proktologiczna

   Pełne zrozumienie pacjenta. Profesjonalne przekazanie informacji dotyczących dalszego toku postępowania po operacji. Lekarz któremu dziękuję i którego polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Jarosław Figiel

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego, USG doppler (2 kończyny - żyły lub tętnice)

   Lekarz rzeczowo przekazał wszystkie potrzebne informacje. Dzięki badaniom, otrzymałam natychmiast diagnozę i odpowiednie wskazówki.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego, USG doppler (2 kończyny - żyły lub tętnice)

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo mi pomógł i udzielił wszystkich rad i wskazówek Z pewnością polecę moim znajomym.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Patrycja Joanna Zawadzka

  Internista, Pulmonolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacja pulmonologiczna

   Lekarz dokładnie zebrał wywiad, wysłuchał wszelkich uwag i wątpliwości. Udzielił porady co robić dalej. Co prawda później lekarz, który przyjął mnie na NFZ przyjął nieco inny tok leczenia (jeszcze nie wiem czy słuszny) ale porada była wystarczająca jak na konieczność pilnej konsultacji. Po tym jak lekarze w ośrodku zdrowia mnie nastraszyli uspokojenie nerwów było warte tej wizyty.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: kaszel przy pokrzywce

   Rzetelny i dokładny wywiad z pacjentem. Przeprowadzona została dokładna rozmowa dotycząca objawów i wcześniejszych dolegliwości pacjenta. Przeprowadzono odpowiednie badania. Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Cyrańska – Chyrek

  Endokrynolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor to fachowiec o dużej wiedzy, otwartym umyśle, a przy tym bardzo sympatyczna osoba. Pani doktor przejrzała wyniki, wykonała badanie USG podczas którego dokładnie tłumaczyła, co jest widoczne na ekranie i wdrożyła leczenie, które bazowało nie tylko na wiedzy endokrynologicznej, ale również internistycznej.

  • A
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor jest uprzejma, żywiołowa i ma fajne podejście do pacjęta. Wizyty odbywają sie na czas, wysyłają sms przypominający, nie ma tłoku, gabinet czysty i przyjemny. Pani doktor wszystko tłumaczy i chętnie dzieli się swoją wiedzą.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Piotr Buczkowski

  Chirurg, Kardiochirurg,

  • M

   Wspaniały człowiek i wysokiej klasy specjalista kardiochirurg.
   Bardo rzeczowy, konkretny doktor jestem mu bardzo wdzięczna ,że mogę się cieszyć życiem.

   Pacjentka z Zielonej Góry.


 • Artur Chyrek

  Onkolog, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja onkologiczna

   Otrzymałem kompetentne, interesujące mnie informacje, w przystępny sposób sformułowane i rozwiewające moje wątpliwości

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja onkologiczna

   Wizyta sprawnie szybko i na temat. Wszystkie niejasności zostały rozwiane a sama wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jan Sporny

  Urolog,

  • J
   Lokalizacja: BOMedica

   Doktor Sporny od pierwszej chwili wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Ze względu na częste problemy z nerkami, miałam do czynienia z wieloma lekarzami tej specjalizacji i muszę przyznać, że dr Sporny wyróżnia się na ich tle znacząco. Jego indywidualne podejście do pacjenta, szeroka wiedza, profesjonalizm, a przede wszystkim chęć pomocy i natychmiastowe działanie zaimponowało mi bardzo, szczególnie po moich wcześniejszych doświadczeniach. Akurat w moim przypadku działanie owo było bardzo potrzebne i pomogło bardzo szybko i trafnie zdiagnozować problem. Szybka reakcja dr Spornego zaoszczędziła mi wiele cierpienia, bo niestety ból nerek, czy kolka nerkowa jest jednym z najgorszych bólów, jakie można doświadczyć...
   Polecam tego lekarza każdemu, kto cierpi z powodów problemów urologicznych - wszelakiego rodzaju.


 • Patrycjusz Purol

  Dermatolog,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy lekarz do jakiego trafilam, a naprawde bylo ich wielu!!! Po jednej wizycie i trafnej diagnozie Pana doktora jestem zdrowa i szczęśliwa,leczenie długotrwale ale dajace niesamowite efekty. Złoty człowiek, miły, uprzejmy i niezwykle kompetentny. Lekarz na 6.Oby został w Trzciance jak najdłużej!!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Łuszczyca krostkowa

   Szacunek dla pana doktora,wizyta u kilku lekarzy bezskuteczna a jedna wizyta u pana doktora i po kilku dniach moje cierpienie zniknęło. Bardzo dziękuję i oby tego lekarza nie zabrakło w naszej Trzciance.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu