dr n. med.

Tomasz Deja

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

291 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
162 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie specjalizacji doskonaliłem swoje umiejętności na stażach (Klinika Urologii Braci Miłosierdzia w Monachium,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
291 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie, lekarz przeprowadził badania diagnostyczne - kompleksowe bardzo dyskretnie, w spokoju tłumacząc ich wyniki. Pogłębiony wywiad z pacjentem, do tego dokumentacja z zaleceniami przekazana pacjentowi.

 • S

  Polecam wizytę i zalecane terapie. Są rzeczywiście skuteczne. Uważam, że dr Deja jest wybitnym specjalistą w swojej specjalności zawodowej.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wizyta pierwszorazowa (z pełnym USG)

  Kolejna wizyta okazała się bardzo pomocna.Lekarz bardzo dokładnie zbadał i znalazł przyczynę dolegliwości i zalecił dalsze leczenie.Spokojnie i cierpliwie wyjaśnia wszystkie aspekty choroby.(pacjent 88 lat-rak pęcherza)Wysoka kultura osobista Pana doktora,gorąco polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: pierwsza wizyta kontrolna

  Byłem pierwszy raz u Dr Deji.Wykonał pełną diagnostykę usg,sprawne i efektowne badania,omówił wyniki badań laboratoryjnych ,atmosfera podczas badania bardzo dobra ,badania przeprowadził dokładnie i szczegółowo ,przekazał jasne zalecenie ,polecam Wasyl

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: guz prostaty

  wspaniały lekarz, wszystko dokładnie i przystepnie wyjaśnił, poczułem się zaopiekowany, ufam P. doktorowi i na pewno będę kontynuował leczenie u Pana doktora

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: podejrzenie guza nerki

  Takich lekarzy nam trzeba - z sercem. Na studiach się tego nie zdobędzie, trzeba się takim urodzić. Patrzy i widzi, słucha i słyszy co się do niego mówi. Objaśnia chorobę fachowo, ale prosto jak siedmiolatkowi. Daje do zrozumienia, że mój problem jest poważny ( bo jest ) ale pomoże go rozwiązać. Profesjonalizm i serdeczność. To człowieka uspokaja. Wszelkiego dobra życzę Panie Doktorze. Krystyna Stankiewicz.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wizyta pierwszorazowa (z pełnym USG)

  Bardzo jesteśmy zadowoleni z poznania Pana Doktora, znaleźliśmy się z czyjegoś polecenia i wybór był doskonały.Pełen profesjonalizm i dużo empatii,serdecznie polecamy wszystkim,którzy szukają bardzo dobrego diagnosty.Przyjechaliśmy specjalnie z Koszalina.Wróciliśmy pełni optymizmu.

 • Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: rak prostaty

  Składam podziekowania Panu Dr.Tomaszowi Deja,który uratował mi życie -rak prostaty .Dnia 22.08.2018 przeprowadził operacje zakończoną sukcesem.Jest To człowiek o bardzo dużej wrecz niespotykanej kulturze osobistej który jest wspaniałym lekarzem oddanym całkowicie tym co robi dla pacjenta.
  Dziekuje za pomoc
  Tadeusz Andraszyk

 • A
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wizyta diagnostyczna

  Miły i konkretny. Wykonał pełną diagnostykę USG układu moczowego/prostaty. Omówił wyniki badań laboratoryjnych oraz wskazał jakie badania i z jaką częstotliwością wykonać w przyszłości. Pełen profesjonalizm. Polecam !

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercem

  Byłem na badaniu po operacji guza nerki .Dr Deja zbadał mnie bardzo dokładnie i szczegółowo. Wytłumaczył mi wszystkie problemy związane z moja chorobą Atmosfera podczas badania bardzo dobra .Lekarz bardzo sympatyczny. Jestem bardzo zadowolony z tego badania . Lechosław Wilk

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
  W trakcie specjalizacji doskonaliłem swoje umiejętności na stażach (Klinika Urologii Braci Miłosierdzia w Monachium, Uniwersytet CAU w Kilonii) oraz kursach z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, laparoskopowej i klasycznej operatywy urologicznej.
  Specjalizację z urologii ukończyłem egzaminem państwowym w Hanowerze w lipcu 2010 roku po 2,5 rocznym pobycie w Klinice Urologii w Braunschweigu w Niemczech, ośrodku należącym do prestiżowej sieci European Prostate Cancer Center.
  We wrześniu 2010 roku w Pradze zdałem egzamin Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Aktualnie pracuję na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej ZOZ MSWiA oraz Oddziale Urologii SZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Moje główne zainteresowania dotyczą onkologii urologicznej oraz małoinwazyjnych technik operacyjnych w urologii (laparoskopii oraz endourologii)

  Jestem aktywnym członkiem Polskiego, Europejskiego i Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalizacje

 • Urologia