dr n. med.

Tomasz Deja

Urolog

278 opinii +dodaj

Umów wizytę 133 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie specjalizacji doskonaliłem swoje umiejętności na stażach (Klinika Urologii Braci Miłosierdzia w Monachium,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
278 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wysokie PSA, podejrzenie kamieni w nerkach, kontrola

  Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Wysłuchanie pacjenta. Sprawne i efektywne badanie. Sporo informacji udzielanych przez lekarza podczas badania oraz przy podsumowaniu. Jasne i czytelne zalecenia dodatkowo spisane i przekazane pacjentowi. Jestem pod bardzo dużym pozytywnym wrażeniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Merytorycznie wysoki poziom wiedzy, praktycznie diagnostyka pełna i pogłębiona, komunikatywność z pacjentem wyczerpująca w zakresie informacji o jego stanie zdrowia, sfera prywatna pacjenta zachowana, pełny profesjonalizm w zakresie kontaktów lekarza z pacjentem.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercem

  Tak powinna przebiegać każda wizyta w gabinecie lekarskim.
  Pan Doktor jest Lekarzem z Sercem!
  Profesjonalne, ludzkie, podejście do pacjenta, dokładny wywiad, rzetelne badanie. Bardzo dobry specjalista którego można polecić każdemu!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: konsultacja

  Bardzo dobry specjalista, otwarty i życzliwy, wizyta przebiega sprawnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Wszystkie wątpliwości wyjaśnia w sposób rzetelny i emptyczna. Polecam serdecznie.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: badanie układu moczowego

  P. Doktor jest osobą uprzejmą. Podczas wizyty przeprowadził wywiad bardzo szczegółowo. Wykonał badanie usg. Polecił wykonanie badań amulatoryjnych, aby się upewnić czy wszystko jest wporzadku. Polecam wszystkim osobą mające problemy urologiczne Pana doktora

 • L
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo profesjonalna opieka:) Pan doktor ws sposób bardzo rzetelny i szczegółowy omówił dalszy tok postępowania.Z całego serca polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercem

  Dzisiaj odbyła się następna wizyta i ponownie można powiedzieć : europejski poziom obsługi pacjenta! Kultura osobista jak i kompetencje p. Tomasza na bardzo wysokim poziomie. Polecam raz jeszcze.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To byla moja druga wizyta u pana doktora.Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy że trafiłem do jego gabinetu.Jestem po elektroresekcji prostaty i mam kłopoty z oddawaniem moczu i zwężenie ujścia z cefki mocz. a także kłopoty ze stulejką.Czeka mnie zabieg,ale wiem że jestem w najlepszych rękach pana doktora, który jest profesjonalistą w swoim fachu i ma dużo empatii dla każdego pacjenta.Szczerze polecam i gdybym mógł to przyznałbym śmiało 10 gwiazdek. Pozdrawiam pana Doktora i miłą panią w rejestracji.Ryszard.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wizyta pierwszorazowa (z pełnym USG)

  To już druga wizyta i kolejne zadowolenie. Profesjonalizm, ogromna wiedza, empatia, kultura i dokładność są bezkonkurencyjnie największymi atutami Pana Doktora. Wszystko wytłumaczone jest w sposób prosty, nie ma powodu by nie czuć się w dobrych rękach.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz uczciwy, konkretny, wysoko wykwalifikowany. Jestem bardzo zadowolona. Rozpoznał popularne mikrozwapnienia w brodawkach nerki na obrazie USG w 2 sekundy, gdzie nefrolog przy kilkuminutowym badaniu obrazowym miał problem z określeniem co to jest. Cała wizyta przebiegła pomyślnie. Pan Doktor może pochwalić się bardzo obszerną wiedzą z zakresu medycyny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
  W trakcie specjalizacji doskonaliłem swoje umiejętności na stażach (Klinika Urologii Braci Miłosierdzia w Monachium, Uniwersytet CAU w Kilonii) oraz kursach z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, laparoskopowej i klasycznej operatywy urologicznej.
  Specjalizację z urologii ukończyłem egzaminem państwowym w Hanowerze w lipcu 2010 roku po 2,5 rocznym pobycie w Klinice Urologii w Braunschweigu w Niemczech, ośrodku należącym do prestiżowej sieci European Prostate Cancer Center.
  We wrześniu 2010 roku w Pradze zdałem egzamin Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Aktualnie pracuję na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej ZOZ MSWiA oraz Oddziale Urologii SZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Moje główne zainteresowania dotyczą onkologii urologicznej oraz małoinwazyjnych technik operacyjnych w urologii (laparoskopii oraz endourologii)

  Jestem aktywnym członkiem Polskiego, Europejskiego i Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalizacje

 • Urologia