dr n. med.

Tomasz Deja

Urolog

260 opinii +dodaj

Umów wizytę 143 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Po zakończeniu stażu podyplomowego pracowałem jako asystent oddziału Urologii ZOZ MSWiA w Poznaniu. W trakcie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Po zakończeniu stażu podyplomowego pracowałem jako asystent oddziału Urologii ZOZ MSWiA w Poznaniu.

  W trakcie specjalizacji doskonaliłem swoje umiejętności na stażach oraz kursach z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, laparoskopowej i klasycznej operatywny urologicznej.
  Specjalizację z urologii ukończyłem egzaminem państwowym w Hanowerze w lipcu 2010 roku po 2,5 rocznym pobycie w Klinice Urologii w Braunschweigu w Niemczech, ośrodku należącym do prestiżowej sieci European Prostate Cancer Center.
  We wrześniu 2010 roku w Pradze zdałem egzamin Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Obecnie pracuję na Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej ZOZ MSWiA oraz prowadzę Prywatną Specjalistyczną Praktykę Lekarską.Moje główne zainteresowania dotyczą onkologii urologicznej, zwłaszcza diagnostyki i terapii raka prostaty, andrologii oraz leczenia kamicy moczowej.

  Jestem aktywnym członkiem Polskiego, Europejskiego i Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalizacje

 • Urologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
260 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: Wizyta pierwszorazowa (z pełnym USG)

  Polecam Pana dr T.Deja. Profesjonalna obsługa, skupienie na pacjencie i jego dolegliwościach. Pytania i wywiad szczegółowe, a wszystko okraszone ciepłym uśmiechem, wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem, poparte wiedzą i doświadczeniem zawowdowym. Polecam

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wizyta pierwszorazowa (z pełnym USG)

  Pan doktor bardzo sympatyczny z dużą empatią w stosunku do pacjenta. Wszystkie wątpliwości wyjaśni , cechuje go spokój i kompetencja.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny i uprzejmy. Badanie bardzo szybkie . Wszystkie badania razem z USG w cenie 150 zł . Pierwsza moja wizyta.

 • T
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: wizyta kontrolna

  Pan Dr Tomasz Deja leczy mnie od 3 lat. Choruje na złosliwy nowotwór moczowo-płciowy. Jak dotychczas, dzięki wysokim kwalifikacjom i szczeremu zaangożowaniu choroba została opanowanana tyle, że istnieje nadzieja całkowitego wyleczenia. Jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi. Z wyrazami szacunku Witold Nowacki

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: częstomocz i torbiele na nerce

  Dr Tomasza Deje polecił mi znajomy jako bardzo dobrego specjalistę. Potwierdzam to w stu procentach, gdyż na pierwszej wizycie wykonał mi szereg specjalistycznych badań szczegółowo informując przebieg każdego z nich. Miły profesjonalny lekarz. Polecam każdemu z problemami urulogicznymi

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: kolejna wizyta

  Wizyta kontrolna po badaniu rezonansem. Zostałem szczegółowo poinformowany o możliwościach leczenia. Konkretnie, obrazowo i z pełnym profesjonalizmem. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zachowanie lekarza oceniam jako wysoce profesjonalne - mam podstawy tak twierdzić z racji doświadczenia z urologami. Żadna minuta w gabinecie nie była stracona, a cierpliwość lekarza w wysłuchaniu pacjenta dotąd niespotykana

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercemUsługa: USG prostaty

  Jestem po dwóch wizytach u doktora Tomasza Deji, w trakcie leczenia przerostu gruczołu krokowego. Bardzo dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy, o dużej wiedzy, która wsparta jest o gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Doktor Tomasz Deja - lekarz godny polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jest to moja kolejna wizyta i jak zwykle jestem bardzo zadowolony. Lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta, kulturalny, rzeczowy z dużą wiedzą. Po prostu lekarz z powołania.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet urologiczny Medycyna z sercem

  W życiu nie spotkałem lepszego lekarza. Inteligentny, elokwentny, rzeczowy. Doskonały lekarz i wspaniały człowiek.
  Na pewno godny polecenia. Gdyby chociaż co dziesiąty lekarz był takim człowiekiem to świat bylby lepszy.