dr n. med.

Michał Hrab

Urolog

Jestem urologiem z ponad 15-letnim stażem pracy. Obecnie jestem adiunktem w Klinice Urologii w Poznaniu, gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych również laparoskopowych.... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem urologiem z ponad 15-letnim stażem pracy. Obecnie jestem adiunktem w Klinice Urologii w Poznaniu, gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych również laparoskopowych. Równocześnie prowadzę własną specjalistyczną praktykę urologiczną. Należę zarówno do Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) jak i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU). Od 2008r posiadam tytuł specjalisty urologa honorowany w Europie (FEBU) - Fellow of the European Board of Urology.
  W Klinice Urologii wykonuję pełen zakres zabiegów. Operacje zarówno otwarte, jak i laparoskopowe oraz zabiegi endoskopowe.

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał Hrab

  Profesjonalny specjalista, a do tego bardzo sympatyczny. Szybko postawił diagnozę i ustalił leczenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor cierpliwie wysłuchał, przeprowadził badanie, przeanalizował i omówił, zalecił leki. Wszystko co powinien wykonać lekarz. Polecam Pana Doktora za życzliwość, fachowość i optymizm.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja urologiczna

  Zostałem gruntownie przebadany, a wszystkie wątpliwości zostały mi rzeczowo wytłumaczone. Pan doktor przepisał mi nie drogie leki, które okazały się skuteczne.
  Zdecydowanie polecam.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja urologiczna

  Byłem na razie tylko raz u dr Hraba na wizycie, ale nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest spokojny, miły, kontaktowy, wszystko tłumaczy, dba o pacjenta. Generalnie bardzo polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: Zwykła wizyta

  Grzegorz .Byłem na rutynowej kontroli po raz drugi ( poprzednio 15 miesięcy temu). Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnie przeprowadzonych badań .Na pewno za rok umówię się na koleją wizytę.
  moja ocena 5/5.Pozdrawiam .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pana Doktora wybrałam na podstawie opinii, zamieszczonych na tej stronie. Nie rozczarowałam się. Dr Hrab jest porządnym, uczciwym lekarzem i człowiekiem. Profesjonalistą, który potrafi rozmawiać z pacjentem, przystępnie i rzetelnie wyjaśnia problem. Mogę polecić Pana Doktora osobom z problemami urologicznymi. Naprawdę niewielu jest takich lekarzy jak dr Hrab.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo miłe podejście do pacjenta. Wsłuchując się w pacjenta konkretnie i rzeczowo tłumaczy przyczyny.
  Polecam każdemu :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Pacjent nie czuje w gabinecie skrępowania. Pan dr dba o dobrą atmosferę . Wykonuje wszystkie konieczne badania. Jest delikatny . Bardzo wysoka kultura osobista i swobodna rozmowa skłania pacjenta do rozmowy na wstydliwe dla mężczyzny tematy, bez najmniejszego problemu. Polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja urologiczna

  Naprawdę świetny lekarz. Konsultacja przeprowadzona w sposób bardzo rzetelny. Na wszystkie pytania jakie miałem dostałem bardzo konkretne odpowiedzi. Badanie USG przeprowadzone szybko oraz z myślą o komforcie pacjenta. Naprawdę gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafna diagnoza, dobrze dobrane leki i b.dobre efekty leczenia. Polecam dr. Hraba każdemu kto ma problemy urologiczne