dr n. med.

Michał Hrab

Urolog

Jestem urologiem z ponad 15-letnim stażem pracy. Obecnie jestem adiunktem w Klinice Urologii w Poznaniu, gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych również laparoskopowych.... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem urologiem z ponad 15-letnim stażem pracy. Obecnie jestem adiunktem w Klinice Urologii w Poznaniu, gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych również laparoskopowych. Równocześnie prowadzę własną specjalistyczną praktykę urologiczną. Należę zarówno do Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) jak i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU). Od 2008r posiadam tytuł specjalisty urologa honorowany w Europie (FEBU) - Fellow of the European Board of Urology.
  W Klinice Urologii wykonuję pełen zakres zabiegów. Operacje zarówno otwarte, jak i laparoskopowe oraz zabiegi endoskopowe.

Specjalizacje

 • Urologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
290 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Widać, ze lekarz jest zaangażowany w pomoc drugiemu człowiekowi i nie przychodzi się do niego po to żeby "odbebnic" wizyte, lecz na początku przeprowadza wywiad z pacjentem tłumacząc co mniej więcej moze być przyczyną bólu, a pozniej co wazne nie spieszac się i patrząc na zegarek robi badanie usg i wprowadza zalecenia. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem :)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: Prostata

  Lekarz profesjonalny, komunikatywny z życzliwym podejściem do pacjenta.Uspokoił nas w naszych obawach o starszego męża i ojca.Wykazal empatię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor przesympatyczny. Bardzo miły, uprzejmy. Taki, jaki powinien być lekarz. USG wykonane na miejscu, bardzo dokładne. Na pewno wrócę :)

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja urologiczna

  Wyjątkowo miła i sympatyczna wizyta u lekarza, który okazał się rzeczywiście wielkim specjalistą w swej dziedzinie tj. urologii. Badanie związane z problemem urologicznym wykonane zostały nad wyraz rzetelnie i profesjonalnie. Lekarz godny całkowitej rekomendacji.

 • E
  Lokalizacja: Katedra i Klinika Urologii UM PoznańUsługa: prostata

  Pan Doktor Michał Hrab posiada olbrzymia wiedzę medyczną w zakresie urologii jest znakomitym fachowcem wspaniałym miłym i życzliwym człowiekiem Zawsze jest gotowy pomóc pacjentowi zrozumieć stan choroby a także potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości a zarazem dać pacjentowi poczucie bezpieczeństwa.(olbrzymia zaleta w chwilach zwątpienia)
  W tym roku Pan Doktor Michał przeprowadził u mnie operację gruczołu prostaty operacja przeprowadzona profesjonalnie, opieka po Operacji doskonała żadnych powikłań powrót do zdrowia błyskawiczny .
  Tak samo jak kilka lat wcześniej przeprowadzona operacja usunięcia Nerki mojej żony Geni ( Panie Doktorze żona chwali Pana codziennie i jest Panu ogromnie wdzięczna za pomoc w powrocie do dobrego stanu zdrowia)
  Panie Doktorze oboje z żoną dziękujemy za fachowo przeprowadzone operację jednocześnie życzymy Panu dalszych sukcesów w pracy zawodowej jak i również w życiu prywatnym
  Z całą stanowczością Polecamy Pana Doktora Michała Hrab jako znakomitego fachowca(Urologa) a także jako wspaniałego Człowieka.
  Człowieka-Lekarz lub Lekarza-Człowieka jak kto woli.
  Pełen Szacunek
  Edward i Genowefa Gruszczyński

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz zrezygnował ze swojej przerwy, żeby przyjąć mnie na wizytę w nagłym przypadku. Tłumaczył rzeczowo zrozumiałym językiem. Wysoka kultura osobista - oby więcej takich specjalistów.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja urologiczna

  Wystawiłabym więcej gwiazdek, gdyby było to możliwe:-) Polecam dr Hraba jako lekarza i człowieka. Cierpliwy, skupiony na potrzebach i przede wszystkim słuchający pacjenta. Dr Hrab pomógł mi już niejednokrotnie i dla mnie jest wzorem lekarza.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja

  Profesjonalne podejście. Uważnie słucha pacjenta.Wnikliwie analizuje przedstawione wyniki badań. Zadaje rzeczowe konkretne pytania.Badanie USG przeprowadza z komentarzem na bieżąco.
  Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach i wierzy w postawioną diagnozę. Kultura Pana Doktora i sposób przebiegu wizyty spowodowały, że z ulgą przyjęłam plan dalszego leczenia po 8 miesiącach niepewności. Dziękuję z całego serca i polecam. Zuzanna K.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: Kamica nerkowa

  Bardzo rzeczowy a przy tym życzliwy lekarz, który nie zadziera nosa jak wielu innych. W trakcie wizyty wykonał badanie USG układu moczowego i na bieżąco objaśniał jego stan. Potem przepisał odpowiednie preparaty ziołowe, które mają zapobiegać ponownemu pojawieniu się problemu.
  Zdecydowanie polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: Guz na prawej nerce

  Do Pana doktora trafiłem z guzem na prawej nerce i perspektywą jej utraty.. Pan doktor wyciął mi guza i oszczędził nerkę. Obecnie jestem już zdrowy i wracam do pracy. Pan doktor przy bardzo profesjonalnym podejściu i wielkiej wiedzy jest bardzo sympatycznym człowiekiem, delikatnym, a jednocześnie stanowczym. Potrafi rozmawiać z pacjentem.
  Rozwiać jego wątpliwości i przystępnie wytłumaczyć zawiłości schorzenia. Pacjent czuje, że trafił do Właściwego Lekarza.
  Bardzo dziękuję Panie Doktorze za leczenie i dotychczasową opiekę!
  Z poważaniem
  Leszek Wróbel

Najbliższe terminy:

kolejne dni