dr n. med.

Michał Hrab

Urolog

Jestem urologiem z ponad 15-letnim stażem pracy. Obecnie jestem adiunktem w Klinice Urologii w Poznaniu, gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych również laparoskopowych.… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem urologiem z ponad 15-letnim stażem pracy. Obecnie jestem adiunktem w Klinice Urologii w Poznaniu, gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych również laparoskopowych. Równocześnie prowadzę własną specjalistyczną praktykę urologiczną. Należę zarówno do Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) jak i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU). Od 2008r posiadam tytuł specjalisty urologa honorowany w Europie (FEBU) - Fellow of the European Board of Urology.
  W Klinice Urologii wykonuję pełen zakres zabiegów. Operacje zarówno otwarte, jak i laparoskopowe oraz zabiegi endoskopowe.

Specjalizacje

 • Urologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
301 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał Hrab

  Leczę się u Pana dr od kwietnia br do tej pory leczyłem się u innych lekarzy (z bardzo miernym skutkiem, odmienne rozpoznania). Dopiero tutaj spotkałem się w prawdziwą znajomością swojej dziedziny, pełen profesjonalizm. Szczegółowy, szczery wywiad a następnie bardzo szybka diagnoza. Doskonale przeprowadzona przez Pana dr operacja (rak prostaty) metodą laparoskopową przebiegła bez jakichkolwiek powikłań. Już na drugi dzień mogłem w miarę normalnie funkcjonować. Teraz jestem pod stałą opieką Pana dr. Dotychczasowe wyniki badań kontrolnych dają mi ogromną nadzieję i pewność na całkowity powrót do zdrowia. Wiem, ze jestem pod bardzo dobrą opieką, to szczęście mieć takie poczucie. Każdemu życzę aby trafił tak jak ja na lekarza tak bardzo kompetentnego, oddanego swojej pasji i pacjentowi a przy tym ogromnej kulturze osobistej. Ze szczerego serca polecam Pana dr jako fachowca i człowieka. Dziękuje za już i proszę o dalsze tak skuteczne leczenie.
  Irek S. z rodziną

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo wyrozumiały i kompetentny specjalista potrafi rozładować napięcie i pomóc pacjentowi gorąco polecam wszystkim potrzebującym takiego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobra organizacja wizyt.Lekarz bardzo kompetentny o dużej kulturze osobistej.Dobrze zorganizowany i wyposażony gabinet. Jestem w pełni zadowolony z przebiegu i wyników leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja urologiczna

  Bardzo miły i pełen empatii lekarz.Ma czas jak rzadko, który lekarz aby odpowiedzieć rzeczowo i konkretnie na pytania pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.Gorąco polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: zatrzymanie moczu

  OPINIA - 1
  Na pierwszej wizytę u pana dr. M. Hraba byłem w lipcu . Pan doktor okazał duże zainteresowanie moją chorobą, Jego profesjonalne podejście do moich problemów przekonało mnie że jestem w dobrych rękach i że dokonałem dobrego wyboru lekarza. USG wykonane na miejscu i bardzo dokładnie. Lekarz godny polecenia Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Doktora.
  OPINIA – 2
  Dziś jest prawie koniec września. Jestem już po zabiegu i po wizycie u pana doktora. Badania i konsultacje przed zabiegiem wykonane fachowo i w miłej atmosferze. W wyczerpujący i pełen profesjonalizmu sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczących choroby oraz sposobu leczenia i zabiegu. Zabieg w szpitalu wykonany przez doktora przebiegł pomyślnie i bez komplikacji. Olbrzymia wiedza medyczna w dziedzinie urologii. Doktor rzeczowo tłumaczy stan pacjenta Z całą stanowczością polecam Pana Doktora Michała Hraba jako znakomitego fachowca urologa.
  Ryszard Mamet

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja diagnozy innego lekarza

  Kontaktowy.Ma czas.Wytłumaczy zrozumiale.Byłem na konsultacji.Jako 2 lekarz obalił diagnozę,która kierowała mnie na zabieg do szpitala.Polecam

 • F
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał Hrab

  Profesjonalizm względem wizyty u Pana Hraba to mało powiedziane. Szybka i nietuzinkowa pomoc sprawiła, że problem szybko został zażegnany. Podejście do pacjenta również nienaganne i naprawdę życzliwe. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał Hrab

  Lekarz godny polecenia! W wyczerpujący i pełen profesjonalizmu sposób wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące choroby oraz leczenia. Dodatkowo, co nie często się zdarza, jest to osoba
  o bardzo wysokiej kulturze osobistej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Dr n. med. Michał HrabUsługa: konsultacja urologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora. Bardzo profesjonalne podejcie do moich problemow. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wyśmienity Specjalista.Wnikliwie diagnozuje problem pacjenta.Mogłam zadawać wiele pytań i każda wtpliwość była wyjaśniona.Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza.Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Doktora.