Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Warszawska 34/36, Gdynia

Przychodnia Lekarska Działki Leśne

Moje doświadczenie

O mnie

Na co dzień pracuję w Klinice Ortopedii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chirurgicznym uraz...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

  • Angielski

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Działki Leśne Inny

Bardzo dobry lekarz, polecam z całego serca. Pięć lat borykalam się z bólem stop, byłam u sześciu ortepedow wysyłali mnie na doplera a u doktora pierwsza wizyta i odrazu trafna diagnoza-zwyrodnienia.Chodze na blokady i teraz nie wiem co to ból stóp.Polecam

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pierwszy od 12 lat lekarz, który naprawdę fachowo zajął się moim przypadkiem (powypadkowe urazy stawów skokowych). Bardzo miły, wnikliwie podszedł do mojego problemu, wyjaśnia szczegółowo jakie leczenie zastosuje, jest cierpliwy, potrafi wysłuchać pacjenta. Z pewnością będę nadal korzystać z leczenia u tego Pana Doktora ponieważ czekają mnie dalsze operacje i konsultacje lekarskie. Z całego serca polecam tego lekarza.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Działki Leśne konsultacja ortopedyczna

Profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza. Szczegółowe wyjaśnienia. Leczenie jeszcze trwa.
Zdecydowanie polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam wizyty u Doktora. Zgłosiłam się z drobną, ale istotną sprawą, którą nie chcieli się zająć inni specjaliści. Zaangażowany, miły, konkretny Lekarz.


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49 USG więzadeł mięśni drobnych stawów

Trafna diagnostyka poparta USG, wdrożone zalecenia i po urazie uda ani śladu. dziękuję.
Badanie przebiegło sprawnie, a na wizytę nie musiałem długo czekać.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49 USG stawów skokowych

Punktualność, życzliwość oraz zaangażowanie. Odpowiedzi na moje pytania, wątpliwości rzeczowe oraz wyczerpujące. Polecam.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mój problem ma długą historię. Przez długi czas uprawiałem sport, piłkę ręczną i wspinaczkę wysokogórską. Wielokrotnie doznawałem skręcenia stawów skokowych głównie w nodze prawej, potem również w lewej. W efekcie dorobiłem się nawykowego skręcenia w obu stopach, a wskutek ochronnego ustawiania stóp z ich wykręcaniem na zewnątrz, przerodziło się to w trwałe ich wykoślawienie. Powodowało to ciągły ból, dodatkową deformacja kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i narastający dyskomfort. Objawy te zdecydowanie się nasiliły po zakończeniu ‘sportowego życia’ i wskutek pracy głównie siedzącej, za biurkiem. Gdy dojrzałem do poważnego zajęcia się tym problemem okazało się, że konieczna jest operacja. W obu przypadkach potrójna artrodeza stępu (zabieg, w wyniku którego następuje unieruchomienie kilku stawów w stopie i pozostaje kilka metalowych implantów, a więc poważny).
Do doktora Leszka Kuika trafiłem przypadkowo. Byłem przez niego operowany dwukrotnie, najpierw stopa prawa (gorsza), potem lewa, w odstępie 16 miesięcy. Po każdym zabiegu okres gojenia trwał około 3 miesięcy. Tak więc oprócz samych zabiegów spotykałem się z nim wielokrotnie w ramach wizyt kontrolnych. Mogę więc swoją opinię sformułować na podstawie wielomiesięcznego okresu leczenia obejmującego nie tylko dwie skomplikowane operacje ale również szereg wizyt pooperacyjnych.
Efekt dokonanych operacji oceniam jako bardzo dobry. Zahamowany został proces, który w mojej ocenie prowadził do unieruchomienia mnie na wózku inwalidzkim. Odzyskałem pewność oparcia w obu stopach i jestem przekonany, że dalsza rehabilitacja przywróci mi zdolność do normalnego funkcjonowania jako istoty dwunożnej. Fachowość doktora Kuika oceniam bardzo wysoko. Nie mniej istotnym jest również jego stosunek do pacjenta, rzeczowy i życzliwy. Z pełnym przekonaniem polecam go jako znakomitego lekarza specjalistę w zakresie ortopedii stóp.


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49 USG stawów łokciowych

Pacjentem była moja córka. Lekarz wykonał badanie, postawił diagnozę, omówił zagadnienie. Polecam wizyty w tej placówce oraz tego lekarza.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Clinica Medica operacja złamania

Bardzo dobry i miły lekarz. Wszystko mi szczegółowo wyjaśnił. Zapisał lekarstwa i ortezę na NFZ. Dał skierowanie na kolejne badania. Bardzo kompetentny i zaangażowany. Oby wszyscy lekarze tacy byli.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Lux Med - Gdańsk, Poradnia Ortopedii

Lekarz bardzo profesjonalny, wszystko spokojnie wyjasnil, odowiedzial na wszystkie pytania. Wizyta jak najbardziej udana


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

4 tyg.temu miałam wstawiony drut K.w palec u stopy, od dwóch dni odczuwam ból oraz zauważyłam, ze palec przekręcił się o 90 stopni.Powodem zastosowania druta, było zestarzałe zwichnięcie palca.

Ponieważ pojedynczy drut nie chroni palca przed rotacją mogło dojść do jego obrócenia się przy niefortunnym ruchu. Powinna Pani czym prędzej zobaczyć się z ortopedą żeby ocenił sytuację i nastawił palca prawidłowo. Nie powinno wiązać się to z dużym dyskomfortem, ostatecznie można to wykonać w znieczuleniu miejscowym, ale im szybciej tym lepiej!

lek. Leszek Kuik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania