dr n. med.

Krzysztof Tosiak

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
330 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza. Borykałam się z trądzikiem przez kilka lat. Po przepisaniu leku od Doktora, problem minął. Oby więcej takich specjalistów. Dziękuję.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: konsultacja dermatologiczna dorośli

  Bardzo się cieszę, że trafiłem na Pana doktora. Fachowo i konkretnie mi wszystko wytłumaczył oraz zaproponował skuteczne leczenie. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają dobrego dermatologa.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMED

  Bardzo uprzejmy i profesionalny lekarz, świetny kontakt z pacjentem, na wszystkie pytania i wątpliwości uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo polecam

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy skórne, trądzik

  Uważam,że dr Tosiak jest świetnym lekarzem a do tego bardzo sympatycznym i uprzejmym. Przez parę miesięcy chodziłam do różnych lekarzy, ale żaden z nich nie potrafił w skuteczny sposób mi pomóc i wyleczyć z uporczywego trądziku. Wręcz przeciwnie, niektóre preparaty które przypisywali mi inni dermatolodzy- zamiast pomoć tylko pogarszały stan mojej skóry. U dr Krzysztofa byłam na jednej wizycie, na której dokładnie obejrzał moją skórę, zalecił odpowiednie leki i tak naprawdę już po tygodniu ich stosowania była znaczna poprawa a po miesiącu praktycznie wszystkie wypryski, z którymi przez tak długi czas się zmagałam, znikneły. Wszystkim, którzy mają problem ze znalezieniem naprawdę dobrego dermatologa z czystym sumieniem polecam tego doktora ! Naprawdę rewelacja :)
  Panie Krzysztofie jeżeli Pan czyta te komentarze to serdecznie Pana pozdrawiam, życzę dużo dobrego i ogromnie dziękuję za pomoc :)

 • K
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMEDUsługa: Konsultacja dermatologiczna dorośli

  Choruję na łuszczycę. Jak dotąd, żaden lekarz nie był w stanie skutecznie zminimalizować objawów choroby. Leki sterydowe nie pomagały, moja skóra w większości pokryta była łuskami. To wtedy trafiłam do dr. Tosiaka – przedstawiłam mu historię swojej choroby i zaznaczyłam, że leki sterydowe nie działają w taki sposób, jak powinny. Zaproponowano mi alternatywne leczenie i z niego skorzystałam. Jestem w trakcie kuracji i już widzę pierwsze efekty. Dziękuję za pomoc!

 • O
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczne FEBUMED

  Takich lekarzy jak Pan doktor to ze świecą szukać! Fachowość i świetne podejście do pacjenta. Dzięki przeprowadzonym badaniom i zleceniu kompleksowego leczenia, udało się pozbyć wszelkich dolegliwości. Oceniam na pięć, a gdybym mogła to dałabym sześć!

 • R

  trafna diagnoza, miłe konkretne wizyty, swietne podejscie do pacjenta, gorąco polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. W Centrum Dermatologicznym FEBUMED zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych chorób zapalnych, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry. Specjalizuje się w dermoskopii wykorzystywanej do oceny znamion barwnikowych. Wykonuje również zabiegi z zastosowaniem elektrokoagulacji i kriochirurgii. Uczestnik wielu kongresów, kursów i szkoleń z zakresu dermatologii. Współpracuje z Kliniką Dermatologiczną Hospital Universitario de Gran Canaria Dr Negrin w Las Palmas w Hiszpanii. UWAGA dr n.med. Krzysztof Tosiak przeprowadza również konsultacje w języku hiszpańskim.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi