Katarzyna Gediga

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: EMVITUsługa: otyłość

  Pani Kasia kompetentna, mila I skuteczna!!!! Po 3 miesiacach diety dzwigam ze soba prawie 20kg. mniej! Czuje sie cudownie????!!!! Dziekuje Pani Kasiu????

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zapraszam na www.emvit.pl. Jestem WICEDIETETYKIEM ROKU 2018 na Dolnym Śląsku, dyplomowanym dietetykiem, technologiem żywności i żywienia człowieka oraz absolwentką studiów podyplomowych "Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od blisko 15 lat zajmuje się tematyką żywności i żywienia.

   Zadowoleni pacjenci, którzy dzięki diecie kontrolują swoje dietozależne choroby, są wizytówką skuteczności moich działań. Zawsze współpracuję z lekarzem i dostosowuję dietę do dolegliwości, leków i osobistych preferencji. Hołduję zasadzie, że potrawy muszą smakować, dieta musi być wygodna, a efekt trwały.

   Wiele energii i czasu poświęcam edukacji żywieniowej pacjentów, z wielką determinacją obalam liczne, szkodliwe dla zdrowia mity żywieniowe.

   W swojej pracy koncentruję się na indywidualnych potrzebach i preferencjach pacjenta. Układam jadłospisy "uszyte na miarę". Chętnie pracuję z dziećmi i całymi rodzinami.
   Na codzień współpracuję z psychologiem, psychoterapeutą i fizjoterapeutami, dzięki czemu Pacjentów wspiera zespół specjalistów.

   Podczas swojej kariery zawodowej zajmowałam się również wdrażaniem systemów bezpieczeństwa żywności w zakładach przetwórczych oraz prowadziłam szkolenia. Szeroka wiedza z tego zakresu pozwala na szczegółowe i praktyczne porady dotyczące jakości wybieranych produktów.

   Więcej o mnie www.emvit.pl

  Specjalizacje

  • Alergologia
  • Diabetologia
  • Endokrynologia
  • Gastroenterologia
  więcej

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Katarzyna Gediga
  Katarzyna Gediga
  Dietetyk
  Wrocław
  Dzień dobry,
  oczywiście zapraszam do kontaktu. Dieta antyhistaminowa wymaga od Pacjenta dyscypliny, ale jej efekt w postaci poprawy samopoczucia wynagradza ten trud :)

  Pozdrawiam
  Katarzyna… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: EMVITUsługa: otyłość

   Pani Kasia kompetentna, mila I skuteczna!!!! Po 3 miesiacach diety dzwigam ze soba prawie 20kg. mniej! Czuje sie cudownie????!!!! Dziekuje Pani Kasiu????

  • K
   Lokalizacja: EMVIT

   Pani Kasia to profesjonalistka, która skutecznie pomaga mi zredukować wagę. Już na wstępie rozmowy z Panią Kasią da się zauważyć, że ma duże doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie. To bardzo życzliwa osoba, która zawsze jest chętna do pomocy. już po miesiącu naszej współpracy widać efekty. dziękuję i do zobaczenia ;)
   Katarzyna

   Katarzyna Gediga2017-03-16

   Dziękuję za opinię i podkreślę raz jeszcze, to Pani na ten sukces pracuje :) Gratuluję wyników.

  • W

   Bardzo dobra pani dietetyk nic dodać nic ująć.ZAWSZE uśmiechnięta i nie jednej osobie pomogła z dietą.Pozdrowienia dla p. Kasi.

  • W

   Super dietetyk. Bardzo profesjonalna osoba, która dba nie tylko o zdrowe żywienie, ale także o psychikę swoich klientów. Polecam

  • Pani Kasia to Miła , Serdeczna i konsekwentna dietetyczka ,której się nie da oszukać -:) Odpowiednia osoba na właściwym stanowisku.Wie jak pomóc w trudnych sytuacjach.Przygotowana dieta to nie głodówka. Przepisy są szczegółowe i nie wymagają mnóstwa czasu. Po 6 tygodniach miałem 10 kg mniej to mówi chyba samo za siebie. Rewelacja można na nią liczyć pozostaje cały czas w kontakcie z pacjentem.

   Katarzyna Gediga2017-03-16

   Bardzo dziękuję i zapraszam do dalszej pracy :)

  • M

   Świetny dietetyk- fajnie tłumaczy dlaczego organizm zachowuje sie tak jak się zachowuje. Mi osobiście bardzo pomogła z chorą tarczycą. Okazało się że mogę schodnąć mimo tej choroby. W gabinecie pani Kasia ma super analizator z wagę- mogę zobaczyć które części ciała chudną i czy wszystko idzie dobrze- polecam. Pozdrawiam Pani Kasiu :)

   Katarzyna Gediga2016-10-11

   Dziękuję za miłe słowa :) Serdecznie pozdrawiam i cieszę się, że już doszłyśmy do celu.

  • B

   Panią Kasię znam od niedawna, trafiłam do niej z polecenia znajomej. Świetny specjalista- dostałam ułożony dla mnie jadłospis, wszystko mi smakuje. Jeśli nie lubię jakiejś potrawy, to po prostu mogę powiedzieć, że jej nie chcę, i nie dostaję tego w jadłospisie. Polecam Panią Kasię :)

   Katarzyna Gediga2017-03-16

   Bardzo dziękuję. Posiłki muszą smakować, żeby po osiągnięciu celu nie wrócić do starych nawyków.

  • Ł

   Polecam Panią Gedigę- jestem pod jej opieką od kilku miesięcy i sporo kilogramów udało mi się zrzucić!!! W pakiecie dostałem też wizytę u trenera personalnego i psychodietetyka- super połączenie!!!

   Katarzyna Gediga2016-10-11

   Panie Łukaszu, jest Pan doskonałym przykładem na to, że warto zadbać o siebie kompleksowo. Efekt jest spektakularny i najważniejsze- trwały. Pozdrawiam :)

  • J

   Pani Kasia jest bardzo uśmiechniętą i miłą osobą, która pracuje w zespole z psychodietetykiem i osobistym trenerem . Dieta jest dopasowana do każdego inwidualnie . Poznałam dużo przepisów , nauczyłam się jeść smacznie a przy tym chudnąc. Bardzo polecam Panią Kasię . Pozdrawiam

  • J

   Bardzo zaangażowana i kompetentna osoba. P. Katarzyna przygotowała mi program żywieniowy bazujący na bardzo smacznych składnikach oraz wskazała moje błędy w dotychczasowym odżywianiu. Nie sądziłam, że dieta nie musi być wyrzeczeniem i można jeść potrawy, które się lubi i co ważne, są łatwe i niedrogie w przygotowaniu oraz program jest ułożony indywidualnie dla mnie :) Bardzo dziękuję! Osoba godna polecenia i zaufania.

   Katarzyna Gediga2016-02-03

   Bardzo dziękuję, pozdrawiam i życzę smacznego :)