Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Nazywam się Kamila Osipowicz- Gebel, jestem psycholożką oraz dyplomowaną psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Sopocie na kierunku psychologia kliniczna, szkołę psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyłam dwuletnie szkolenie w zakresie Studium Socjoterapii i Psychoterapii dzieci i młodzieży. Powyższe szkolenia są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Swoją ofertę kieruję do osób dorosłych. Świadczę pomoc psychologiczną obejmującą psychoterapię prowadzoną w oparciu o paradygmat psychodynamiczny.
Psychoterapia poprzedzona jest konsultacjami diagnostycznymi, po których następuję omówienie diagnozy osobowości następnie psychoterapia. Leczenie odbywa się w częstotliwości 1-2 razy w tygodniu, konsultacje i sesje trwają 50minut.
Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.

Zapraszam do umawiania się.
więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia
Psychoterapia traumy
Psychoanaliza
Psychoterapia

Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia kryzysu
  • Psychosomatyka

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    180 zł

  • Konsultacja psychoterapeutyczna

    180 zł

  • Psychoterapia

    180 zł

  • Diagnoza zaburzeń osobowości

    180 zł

  • Interwencja kryzysowa

    180 zł

Adres

Kamila Osipowicz- Gebel
Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel

Wały Piastowskie 1/616c, Wały Piastowskie 1/616c, 80-855 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Blik

12 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet
  • Szczegółowe wyjaśnienia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • P

    Wizyta okazała się dla mnie rozczarowaniem z powodu braku przejrzystości dotyczącej dostępnych terminów i zasad. Umawiając pierwszą konsultację, zakładałam, że skoro dany termin jest wolny, będzie on możliwy także do kontynuacji spotkań - takie też miałam doświadczenie z poprzedniej współpracy. W trakcie sesji nie padły konkretne informacje o ograniczeniach godzinowych (z wyjątkiem kolejnego tygodnia). Po powrocie więc umówiłam kolejną wizytę na ten sam dzień tygodnia, tylko godzinę później. Dopiero wtedy, w wiadomości na portalu, terapeutka szczegółowo wyjaśniła, że w dłuższej perspektywie ma dostępne jedynie godziny w środku dnia, które są dla mnie niedogodne. Choć najbliższy termin był wolny, ogólnie nie było sensu dalszej współpracy, więc zasugerowała mi kontakt z inną terapeutką z tego samego gabinetu. Poczułam się wprowadzona w błąd i miałam poczucie zmarnowanego czasu oraz pieniędzy, co pozostawiło po sobie niesmak. Szkoda, bo terapeutka wydawała się sympatyczna i zaangażowana.

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję za opinię oraz za zwrócenie uwagi na kwestię dostępności terminów. Staram się zawsze informować o realnych możliwościach kontynuacji terapi, jednak rozumiem, że sytuacja mogła być dla Pani niekomfortowa. Życzę wszystkiego dobrego.


  • K

    Polecam Panią Kamilę. Dzięki terapii zaczęłam zauważać rzeczy, których nie widziałam wcześniej. Rozmowy skłaniają do refleksji i zostają w głowie na długo. Spotkania pomogły mi w dużym stopniu ogarnąć chaos, który towarzyszył mi przez lata. Bardzo dobra terapeutka do długoterminowego procesu — cierpliwa i uważna.

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel Psychoterapia  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinie. Pozdrawiam


  • J

    Jestem bardzo zadowolona z psychoterapii. Pani Kamila jest bardzo empatyczną i taktowną terapeutką, która potrafi pokazać inną perspektywę i nadać inne znaczenie moim myślom, emocjom i przeżyciom. Dzięki niej widzę wiecej i mogę wprowadzać potrzebne zmiany, aby polepszyć jakość mojego życia.

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel Psychoterapia  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinie.
    Pozdrawiam serdecznie


  • A

    Bardzo polecam p.Kamilę – konkretna, empatyczna i profesjonalna. Pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i skuteczniej radzić sobie ze stresem. Spotkania przebiegają w komfortowej i wspierającej atmosferze.

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinię.
    Pozdrawiam


  • Konsultacje przebiegły w miły, pełen empatii i zrozumienia sposób. Pani Kamila daje przestrzeń, aby opowiedzieć o swoim problemie i myślę, że to dobre miejsce dla każdego, kto potrzebuje wsparcia. Polecam:)

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam


  • P

    Bardzo polecam Panią Kamilę. Konsultacje, diagnoza, wszystko przebiegło bardzo porfesjonalnie i sprawnie.

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel Psychoterapia  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam


  • T

    Wizyta przebiegła w sposób profesjonalny i empatyczny. Jestem zadowolony, będę kontynuował terapię.

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz-Gebel Psychoterapia  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam


  • A

    Pani Kamila jest bardzo empatyczna. Wysłuchuje do końca, pozwala wszystko opowiedzieć. Potrzebowałam się wygadać i udało mi się w 100%

     • Konsultacja online konsultacja online  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam


  • J

    Pani psycholog była bardzo miła, wysłuchała mnie do samego końca, nie przerywała. Dała mi wskazówki co robić po tym jak wyjde z gabinetu. Bardzo polecam.

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz- Gebel jeden Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam


  • P

    Pani Kamila jest bardzo miłą osobą, słucha swojego pacjenta co ma do powiedzenia i bardzo szczegółowo wyjaśnia jak będzie wyglądał proces leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kamili

     • Psychoterapeutka Kamila Osipowicz- Gebel jeden Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Kamila Osipowicz- Gebel

    Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

17 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam,czy ktos moze mi polecic specialiste -psycholg od tikow we Wroclawiu.Tiki sa tak dokuczliwe ze

Witam,czy ktos moze mi polecic specialiste -psycholg od tikow we Wroclawiu.Tiki sa tak dokuczliwe ze dotykaja galek ocznych i twarzy.

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Kamila Osipowicz- Gebel

Dzień dobry, polecam Dolnośląskie Centrum Psychodynamiczne.


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Kamila Osipowicz- Gebel

Dzień dobry, adaptacja dziecka do przedszkola bywa bardzo stresujące dla rodzica. Rodzic, często przede wszystkim matka staje się "kontenerem" trudnych emocji dziecka, wymaga to dużo… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania