Kamila Kalbarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
140 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psycholog, terapeuta, terapia krótkoterminowa, Warszawa, Centrum Współtwórca placówki terapeutycznej Terapeuci Talk&Solve www.talkandsolve.pl Jestem psychologiem, terapeutą. Ukończyłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani psycholog skutecznie pomogła mi w trudnym momencie. Terapia była krótkoterminowa, ale wystarczająca do poznania siebie i technik, które pomagają w trudnych momentach. Po kilku miesiąca od ostatniej wizyty widzę znaczącą poprawę jakości życia. Dziękuję za wskazówki, które pozwoliły na tę zmianę.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: wizyta indywidualna

  Bardzo miła atmosfera. Pani psycholog jest bardzo życzliwa i profesjonalna. Słucha uważnie i nieoceniająco. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo polecam. Doświadczyłam terapii krótkiej, gdzie nie ma miejsca na uzależnienie się od terapii i terapeuty (co niestety się zdarza). Terapia dużo ułatwiła i pomogła w uporaniu się z pewnymi życiowymi trudnościami.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&Solve

  Wspaniała psycholog! Ktoś wcześniej napisał, że po wizycie wychodzi z uśmiechem na ustach i ja mam podobnie. Aktualnie znajduję się w okresie dużych zmian w moim życiu, a pani Kamila jak nikt inny pomaga mi przez to przebrnąć i dodaje siły. Niesamowicie zna się na ludziach i jestem przekonana, że wynika to nie tylko z posiadanej wiedzy psychologicznej, ale również spostrzegawczości, przenikliwości i zrozumienia. Pani Kamila wyjaśnia mi wiele spraw i uczy myśleć w nowy dla mnie sposób. To prawdziwa psycholog z powołania!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam! Pani Kamila bardzo łatwo nawiązuje relację z klientem. Podczas spotkania miałem poczucie komfortu, nieskrępowania, bezpieczeństwa i swobody. Rozmowa bardzo mi pomogła i sprawiła, że głowa sama zaczęła pracować i analizować poruszane kwestie z zupełnie innej perspektywy.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Gorąco polecam. Po każdej terapii z Panią Kamilą wychodzę z uśmiechem na twarzy, czuję się silniejsza i mam poczucie że moje życie da się jeszcze na nowo poukładać. Dziekuje Pani Kamilo, Pani pomoc jest nieoceniona!

 • A
  Lokalizacja: Terapeuci Talk&SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Serce w ręce. Doskonały terapeuta (ewidentnie z powołania) i wspaniała osoba: budząca zaufanie, przenikliwie inteligentna i zaangażowana w pracę. Jej podejście do pacjenta pozwala otworzyć się i przepracować nawet najcięższe traumy.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila to remedium na moje problemy. Trochę pogubiłam się w życiu i nie do końca wiedziałam, czego od niego chcę. Pani Kamila naprowadziła mnie na właściwe tory jedynie wydobywając z głębi mnie to, nad czym się nigdy nie zastanawiałam.
  Moje samopoczucie jest o wiele lepsze, nadal chodzę na terapię (jeszcze drobne problemy ze stresem), ale zrobiłam bardzo szybkie postępy, których nawet się nie spodziewałam (2-3 terapie i jestem jak nowo narodzona).

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wspaniałą osobą, już po pierwszej wizycie czuję ogromny spokój i szansę na wyjście z trudnej sytuacji.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila jest bardzo miłą i pomocną osobą. Bardzo polecam spotkania z panią Kamilą. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Miałam nietypowy problem a pani Kamila bardzo się zaangażowała w jego rozwiązanie.Bardzo chcę podziękować za pomoc.Jeśli będę miała jakiś problem to na pewno się do Niej zwrócę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, terapeuta, terapia krótkoterminowa, Warszawa, Centrum
  Współtwórca placówki terapeutycznej Terapeuci Talk&Solve www.talkandsolve.pl

  Jestem psychologiem, terapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W gabinecie pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończony I i II stopień szkolenia Solution Focused Brief Therapy). Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku INTRA.
  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

  Pomagam osobom doświadczającym kryzysów życiowych, depresji, obniżonego nastroju, uwikłanym w przemoc, cierpiącym z powodu nieśmiałości, obniżonego poczucia własnej wartości, poczucia osamotnienia i pustki w życiu, przeżywającym silne emocje.
  W pracy z Klientem kieruję się indywidualnym podejściem, koncentrując uwagę na mocnych stronach i zasobach Klienta, dzięki którym Klient zyskuje siłę do przezwyciężania trudności i wprowadzania zmian w życiu.

  Moją pracę poddaję superwizji u psychologów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Warszawa, 2012)
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej (Warszawa, 2007)