Psycholog, terapeuta, terapia krótkoterminowa, Warszawa, Centrum Współtwórca placówki terapeutycznej Terapeuci Talk&Solve www.talkandsolve.pl Jestem psychologiem, terapeutą. U... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Psycholog, terapeuta, terapia krótkoterminowa, Warszawa, Centrum
  Współtwórca placówki terapeutycznej Terapeuci Talk&Solve www.talkandsolve.pl

  Jestem psychologiem, terapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W gabinecie pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończony I i II stopień szkolenia Solution Focused Brief Therapy). Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

  Pomagam osobom doświadczającym kryzysów życiowych, depresji, obniżonego nastroju, uwikłanym w przemoc, cierpiącym z powodu nieśmiałości, obniżonego poczucia własnej wartości, poczucia osamotnienia i pustki w życiu, przeżywającym silne emocje.
  W pracy z Klientem kieruję się indywidualnym podejściem, koncentrując uwagę na mocnych stronach i zasobach Klienta, dzięki którym Klient zyskuje siłę do przezwyciężania trudności i wprowadzania zmian w życiu.

  Moją pracę poddaję superwizji u psychologów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Warszawa, 2012)
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej (Warszawa, 2007)

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk & SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam! Pani Kamila bardzo łatwo nawiązuje relację z klientem. Podczas spotkania miałem poczucie komfortu, nieskrępowania, bezpieczeństwa i swobody. Rozmowa bardzo mi pomogła i sprawiła, że głowa sama zaczęła pracować i analizować poruszane kwestie z zupełnie innej perspektywy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Terapeuci Talk & SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Gorąco polecam. Po każdej terapii z Panią Kamilą wychodzę z uśmiechem na twarzy, czuję się silniejsza i mam poczucie że moje życie da się jeszcze na nowo poukładać. Dziekuje Pani Kamilo, Pani pomoc jest nieoceniona!

 • A
  Lokalizacja: Terapeuci Talk & SolveUsługa: psychoterapia indywidualna

  Serce w ręce. Doskonały terapeuta (ewidentnie z powołania) i wspaniała osoba: budząca zaufanie, przenikliwie inteligentna i zaangażowana w pracę. Jej podejście do pacjenta pozwala otworzyć się i przepracować nawet najcięższe traumy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila to remedium na moje problemy. Trochę pogubiłam się w życiu i nie do końca wiedziałam, czego od niego chcę. Pani Kamila naprowadziła mnie na właściwe tory jedynie wydobywając z głębi mnie to, nad czym się nigdy nie zastanawiałam.
  Moje samopoczucie jest o wiele lepsze, nadal chodzę na terapię (jeszcze drobne problemy ze stresem), ale zrobiłam bardzo szybkie postępy, których nawet się nie spodziewałam (2-3 terapie i jestem jak nowo narodzona).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wspaniałą osobą, już po pierwszej wizycie czuję ogromny spokój i szansę na wyjście z trudnej sytuacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila jest bardzo miłą i pomocną osobą. Bardzo polecam spotkania z panią Kamilą. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Miałam nietypowy problem a pani Kamila bardzo się zaangażowała w jego rozwiązanie.Bardzo chcę podziękować za pomoc.Jeśli będę miała jakiś problem to na pewno się do Niej zwrócę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Terapeutka sprawia wrażenie niezwykle elastycznej, zaangażowanej i dobrze przygotowanej specjalistki. W trakcie naszych kilkunastu spotkań zobaczyłam ją jako osobę ciepłą, autentyczną i obdarzoną sporym poczuciem humoru :)
  Podczas sesji terapeutka jest w całości skupiona na kliencie. Można z łatwością odczuć, że najważniejszy jest dla niej człowiek i jego indywidualna historia, a wszystkie teorie i wiedza psychologiczna są jedynie pomocnym dodatkiem. Pani Kamila wydaje się wykonywać swój zawód z pasji, a nie z przymusu czy przyzwyczajenia, co oczywiście wpływa pozytywnie na efekty pracy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila bardzo pomogła wejść na dobre tory i dotrzeć do sedna problemu - zrozumieć siebie. Pozwoliła mi tak naprawdę samej odkryć moje dobre strony. Bardzo dziękuję.

 • M

  Polecam P. Kamilę jako dojrzałą,konkretną terapeutkę. Skupia się na problemie, pomaga znaleźć drogę do rozwiązania go. Każda minuta wizyty jest wykorzystana, a po wyjściu człowiek nabiera ochoty do działania-to motywujący psycholog. Poza tym to przemiła osoba.

 • Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią Kamilą. Pomogła mi znaleźć konkretne rozwiązania na problem, z którym przyszłam i miałam poczucie, że wizyty były efektywne. Dodatkowo atmosfera podczas spotkań jest bardzo przyjemna, dzięki czemu nie czułam się skrępowana i swobodne mówiłam o swoich przemyśleniach i uczuciach. Pani Kamila jest nie tylko bardzo dobrym psychologiem, ale również przemiłą i empatyczną osobą, dlatego wiem, że jeśli w przyszłości będę potrzebowała porady specjalisty, to z chęcią zwrócę się znowu do niej.