Jastrzębia 21/25, 53-148 Wrocław
Centrum Psychoterapii OTWARTE DRZWI
www.otwarte-drzwi.com.pl
13/05/2026
Pomagam zrozumieć i uporządkować trudne relacje, radzić sobie z dojmującym poczuciem pustki oraz emocjami, które wydają się nie do opanowania.
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie szkolenia. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Wrocławskim, realizując ścieżkę kształcenia psychologii klinicznej i zdrowia. Obecnie uczestniczę w całościowym, 4- letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Międzynarodowej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej.
Zapraszam osoby zmagające się z trudnościami w relacjach, brakiem stabilnych relacji, obniżonym nastrojem, poczuciem braku sensu i pustki. Wspieram w radzeniu sobie z regulacją emocji takich jak paniczny lęk (również przed odrzuceniem) lub złość. Pomagam w problemach dotyczących pracy, samorozwoju, niespełnienia i presji z tym związanej.
Współpracuję ze Stowarzyszeniem Wybudzeni, zapewniając indywidualną pomoc psychologiczną
osobom z doświadczeniem pobytu w grupie destrukcyjnej (sekcie), wspierając proces odbudowy ich życia i tożsamości po przeżytej przemocy. Doświadczenie zdobywałem również jako dyżurny świetlicy środowiskowej w Fundacji Salida, wspierając osoby uzależnione, towarzysząc im w odnajdywaniu motywacji i sensu.
W pracy z pacjentem kieruję się przede wszystkim szacunkiem i otwartością na jego historię. Ponieważ respektuję każdy punkt widzenia, tworzę atmosferę bezpieczną i wolną od ocen. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej i opieram się na metodzie pracy o empirycznie udowodnionej skuteczności.
Każdy proces terapeutyczny poprzedzam etapem konsultacji (zazwyczaj są to 4 spotkania). Pozwala to na rzetelną diagnozę trudności oraz daje nam czas na wzajemne poznanie się. Dzięki temu zyskujemy pewność, że proponowana przeze mnie forma pomocy jest najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb i problemów
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
Jastrzębia 21/25, 53-148 Wrocław
Centrum Psychoterapii OTWARTE DRZWI
www.otwarte-drzwi.com.pl
13/05/2026
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
8 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Pan Jakub stwarza dobrą atmosferę podczas wizyty a do tego jest bardzo profesjonalny i empatyczny ,bardzo polecam.
mgr Jakub Wabel
Bardzo dziękuję za opinię.
Bardzo polecam pana Jakuba. To osoba, przy której naprawdę można poczuć się swobodnie i bez stresu rozmawiać nawet o trudnych sprawach. Słucha z uwagą, nie ocenia i potrafi spojrzeć na problem w taki sposób, że człowiek zaczyna lepiej rozumieć siebie i swoje emocje. Po spotkaniach czuć, że rozmowa coś daje i pomaga poukładać sobie wiele rzeczy w głowie. Widać, że robi to z zaangażowaniem i naprawdę chce pomóc.
mgr Jakub Wabel
Bardzo dziękuję za opinię.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana Kuby. Wykazał się wiedzą w związku z moim problem, wyjaśnił kwestie co do których miałam wątpliwości, był cierpliwym, empatycznym i uważnym słuchaczem. Otrzymałam pomoc, jakiej potrzebowałam.
mgr Jakub Wabel
Bardzo dziękuję za opinię.
Swietny psycholog polecam kazdemu zainteresowanemu
mgr Jakub Wabel
Bardzo dziękuję za opinię.
Bardzo dobry specialista, czułam się wysłuchana, obawiałam się jak będzie wyglądać terapia u mężczyzny, ale Pan Jakub stworzył bardzo komfortową atmosferę, czułam się bezpiecznie. Czekam na następne sesje :)
mgr Jakub Wabel
Bardzo dziękuję za opinię.
Jestem bardzo zadowolony z podjęcia terapii u mgr Jakuba. Wizyty odbywały się punktualnie w przyjemnym gabinecie. Co prawda za nami dopiero kilka spotkań, ale z pomocą pana Jakuba już widać światło w tunelu. Profesjonalna, przyjazna atmosfera bez oceniania, dlatego szczerze polecam. Sam również będę chętnie kontynuował naszą współpracę.
mgr Jakub Wabel
Bardzo dziękuję za opinię.
Terapeuta jakiś czas temu pomógł mi uporać się z kryzysem. Na pewno do niego wrócę, gdy poprawię sytuację finansową
mgr Jakub Wabel
Bardzo dziękuję za opinię.
Pan Jakub nie jest pierwszym terapeutą z jakim mam do czynienia. Wcześniej próbowałam terapii, ale albo nie pasował mi lekarz, albo okazało się, że metoda nie jest odpowiednia, o czym powiedziała mi ostatnia psycholog, przyznając, że nie będzie w stanie mi pomóc.
Wywołało to we mnie duży niepokój, jednak Pan Jakub wysłuchał mnie uważnie i uspokoił. Podoba mi się, że Pan Jakub sprawia wrażenie bardzo skupionego słuchacza, nigdy nie przerywa w trakcie, dopieto później dopytując o kilka rzeczy. Pan Jakub ma błyskotliwe obserwacje i zaskoczyły mnie niektóre rzeczy, na jakie zwrócił uwagę, których bym po sobie nie pomyślała.
Póki co mamy za sobą wywiad wstępny i dopiero zaczynamy właściwą pracę, ale czuję się dużo spokojniej. Po otrzymaniu diagnozy Pan Jakub zapewnił mnie, że moje przypadłości są uleczalne i przy odpowiednim zaangażowaniu i wytrwałości moje życie znacząco się poprawi.
Polecam każdemu współpracę z Panem Jakubem, zwłaszcza jeśli pomimo lat leczenia problemy ciągle wracają.
mgr Jakub Wabel
Pani Adrianno, bardzo dziękuję za opinię.
5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Mam 20 lat i od dłuższego czasu czuję się psychicznie bardzo źle. Mam ogromny lęk o przyszłość, bard
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Rozumiem, że to co Pan przeżywa jest dla Pana dużym ciężarem. Zdaje się, że to o czym Pan mówi to ciągłe poczucie bycia niewystarczającym i gorszym od innych. Możliwe, że skutkiem tego jest ogromna… Więcej
Lat mam 20, jestem dziewczyną, mieszkam z rodzicami ze względu na to że dopiero ukończyłam technikum
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Rozumiem, że żyje Pani w trybie ciągłego napięcia, połączonego z czuwaniem nad tym, czy w domu nie dzieje się nic złego. Prawdopodobnie jest to tzw. hiperczujność układu nerwowego, który w nocy… Więcej
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.