Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Szczytnowska, Wawer, Warszawa
Point of Care Prywatna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

WIZYTY DOMOWE USG i SZYBKIE TESTY LABORATORYJNE W DOMU PACJENTA - WYNIKI DOSTĘPNE PO 5 MIN. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, spe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Infekcje dróg oddechowych
  • Infekcje dróg moczowych
  • Infekcje przewodu pokarmowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Gastroenterologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Szczytnowska, Warszawa

300 zł

Point of Care Prywatna Praktyka Lekarska

Pozostałe usługi


Szczytnowska, Warszawa

5 zł

Point of Care Prywatna Praktyka LekarskaSzczytnowska, Warszawa

1 zł

Point of Care Prywatna Praktyka LekarskaSzczytnowska, Warszawa

300 zł

Point of Care Prywatna Praktyka Lekarska

Opinie

3.5

Ogólna ocena
6 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor jest lekarzem z pasja. Widać ze kocha to lubi i rozwija swoją wiedzę. Polecam z całego serca


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta na NFZ. Nie było nikogo w kolejce do lekarza ani przede mną ani za mną. To miłe że lekarz przyszedł do gabinetu specjalnie dla jednego pacjenta. Na samym początku oględzin lekarz dostał kartkę napisaną przez drugiego rodzica z objawami dziecka mającą na celu uzupełnienie informacji w razie jakby się o czymś zapomniało podczas oględzin, co zostało przez doktora zinterpretowane że rodzic nic nie wie. Lekarz ochrzanił rodzica za to że ten nie wie co dolega dziecku (co nie jest prawdą ponieważ rodzic był przygotowany do wizyty) i powiedział że to nie weterynaria gdzie będziemy zgadywać co dziecku dolega. Lekarz nie słuchał co się do niego mówiło i tłumaczenie sytuacji do niego nie docierało. Rodzic starał się mówić o problemach dziecka, doktor coś pisał i nie zadał nawet pytania. Dostał informację że dziecko nie je w ogóle warzyw i owoców, a marchewka jest jedynym warzywem, które sobie wygrzebie z potrawy do zjedzenia. Doktor napisał że dziecko ma w diecie dużo gotowanej marchewki co nie jest prawdą, ale czego się spodziewać skoro nie zadaje pytań. Lekarz napisał w karcie że rodzic słabo zorientowany o stanie zdrowia chłopca co jest niedorzecznością, oraz dowodzi że to lekarz jest słabo zorientowany kogo bada ponieważ badał dziewczynkę a nie chłopca. Wizyta nieprzyjemna i przykra.

lek. Jakub Piotr Kmiotek

Panie P, przykro mi, że z wizyty odniósł Pan negatywne wrażenia.
Za błąd w opisie chłopiec/dziewczynka przepraszam, nie powinien się zdarzyć. Ubolewam też, że wizyta nie pozwoliła wyjaśnić problemu "gotowanej marchewki" w leczeniu problemu zdrowotnego - z powodu którego szukaliście pomocy lekarskiej. Dokument, który Państwu wydałem jest dokumentem medycznym i mam prawo zawrzeć na nim informacje dotyczące jakości zebranego wywiadu. Jest to opinia subiektywna. Wpis, który dokonałem wynika z sytuacji, w jakiej się znalazłem, a jego cel to nie szkalowanie rodzica, ale raczej informacja, że mogę nie mieć pełnych danych w czasie podejmowanych decyzji. Zalecenia obejmowały wiele aspektów, ale przyzna Pan, że ze zrozumieniem w Państwa kierunku "zaleciłem" zasady stosowania diety. Błąd w opisie (chłopiec/dziewczynka) łatwo naprawić w czasie najbliższej wizyty -mogę przygotować poprawioną wersję dokumentu, proszę tylko o taką informację. Mam nadzieję,że córka czuje się lepiej. Jeżeli widzą Państwo merytoryczne błędy proszę zgłosić je do mojego przełożonego, chciałbym odnieść się zarzutów w oficjalny sposób.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Świetny lekarz, profesjonalny, szczegółowy i co rownie ważne miły, z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Świetna diagnostyka podczas wizyty domowej. Polecam !


M
Użytkownik zweryfikowany

Dawno nie byłam na takiej wizycie na NFZ jak u dr Kmiotka (poradnia gastrologiczna)...pełen profesjonalizm, super podejście do dziecka. Pan doktor żartował z moją córką, przez co czuła się bardzo swobodnie w gabinecie. Poświęcił nam sporo czasu, obszerny wywiad, usg mobilnym urządzeniem. Nie bagatelizował problemu, zlecił badania i naprawdę otrzymałam fachowe porady m.in.na temat modyfikacji diety dziecka. Pan doktor opisał dokładnie co podejrzewa, w jakim celu robi badania i jakie będą kolejne kroki. Po ostatnich wizytach u specjalistów, których o wszystko trzeba było dopytać, bo zajmowali się wyłącznie papierologią i aby jak najszybciej "odhaczyć" pacjenta, znowu odzyskałam wiarę w lekarzy. Polecam!!!!Oby więcej takich lekarzy


Użytkownik zweryfikowany

super lekarz moja pierwsza wizyta i czułem się jakby prowadził mnie od lat. Oprócz tego dobrze obchodzi sie z pacjentami


P
Użytkownik zweryfikowany

Nieuprzejmy, protekcjonalny, nie słucha, co się do niego mówi. Doprowadził mojego trzyletniego syna do płaczu. Odradzam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

54 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od kilku lat odczuwam burczenie w przełyku/gardle. Nie miewam zgag i niestrawności. Czym to może być spowodowane?

za mało informacji, wiek pacjenta i inne objawy lub ich brak jest kluczowe dla dalszego postępowania.

lek. Jakub Piotr Kmiotek

Od 5 miesięcy mam problem z przełykiem i do dziś nie wiadomo co mi dolega.
Oddałbym wiele, żeby móc wrócić do zdrowia.
Ale po kolei. Wszystko zaczęło się od bardzo silnej zgagi wieczorową porą. Przez kilka kolejnych dni brałem tabletki na zgagę i niestrawność. Nic nie pomogły. Wizyta u lekarza i skierowanie na gastroskopię, która nie wykazała kompletnie nic. Kolejne 2 miesiące to leczenie Emanerą i Dexilantem, tu nastąpiła lekka poprawa samopoczucia. Jednak dalej odczuwam w przełyku i gardle „zaleganie”, „gulę”, uciski, dyskomfort. Zgaga i pieczenie praktycznie nie występują.
Kolejny krok lekarza – PH metria z impedancją 24h – wynik: refluks dystalny gazowy i słabo kwaśny.
Przed Ph metrią jak i do teraz odstawiłem leki. Po PH metrii została powtórzona gastroskopia z biopsją, która to znowu nic nie wykazała. Brak jakichkolwiek uwag w samym badaniu jak i z wycinków histpat.
Jestem załamany. Praktycznie przez większość dnia odczuwam dyskomfort w samym przełyku. Co istotne, samo jedzenie i przełykanie odbywa się płynnie/poprawnie. Ale co najdziwniejsze, praktycznie wszystkie objawy ustępują w pozycji leżącej bocznej (podczas snu).
Co dalej mogę zrobić, aby zdiagnozować i rozwiązać swój problem ?

Wywiad może odpowiadać rozpoznaniu gałki (tak się nazywa), jest to zaburzenie czynnościowe przełyku. Do prawidłowego zdiagnozowania wymagane jest zebranie wywiadu, analiza badań już wykonanych i zbadanie chorego. Leczenie jest możliwe, ale nie zawsze odnosi skutek. Zapraszam na wizytę.

lek. Jakub Piotr Kmiotek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

WIZYTY DOMOWE USG i SZYBKIE TESTY LABORATORYJNE W DOMU PACJENTA - WYNIKI DOSTĘPNE PO 5 MIN. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, spe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Infekcje dróg oddechowych
  • Infekcje dróg moczowych
  • Infekcje przewodu pokarmowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Gastroenterologia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania