dr n. med.

Irina Borisovich

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg naczyniowy

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Woroneżu (Rosja), w której uzyskała specjalizację z zakresu Chirurgii Ogólnej. Na tej samej uczelni kontynuowała studia doktoranckie – praca doktorska… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Pani Irina wykazała się ogromnym profesjonalizmem. Dzięki jej zaleceniom moja mama się uspokoiła i dzięki konkretnym wskazówkom postępowania mogła podjąć odpowiednie leczenie. Bardzo wyrozumiała i skromna pomimo swojego bogatego doświadczenia. Z wizyty jestem bardzo zadowolny i mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Profesjonalne podejście do pacjenta.
  Wnikliwa diagnoza. Pani doktor jest bardzo miłą i serdeczną osobą.
  Szczerze polecam, oby więcej takich dobrych lekarzy.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Pani doktor jest osobą bardzo życzliwą a jednocześnie dociekliwą i rzeczową. Jest skupiona na poszukiwaniu przyczyny dolegliwości a nie tylko zaleczeniu skutku. Laikowi w dziedzinie chirurgii co prawda ciężko ocenić fachowość specjalisty, ale bazując na sposobie podejścia do sprawy oraz argumentacji, nie mam żadnych wątpliwości, że Pani doktor Irina posiada rozległą wiedzę oraz wielkie doświadczenie w dziedzinie chirurgii.

 • J
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja + USG doppler kończyny dolnej

  Bardzo kompetentna pani doktor.Polecam serdecznie wyczerpująco rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące schorzenia

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Z wizyty byłam bardzo zadowolona Pani doktor dużo mi pomogła odpowiedziała na wszystkie moje pytania . Napewno wrócę do Pani doktor i polecę innym

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Cieszę się, że trafiłam do dr Borisovich, miła, kompetentna, słucha pacjenta, przeprowadziła ze mną dokładny wywiad. Rozwiała moje obawy dotyczące żylaków.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Z konsultacji jestem bardzo zadowolony.Pani doktor rozwiala moje wszystkie watpliwosci i dokladnie wytlumaczyla wszystko.

 • T
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja

  Byłam u Pani Doktor 18.07.2018r. Konsultacja przebiegała w miłej,sympatycznej atmosferze .Doktor rzeczowa,rzetelna i bardzo profesjonalna.
  Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja, USG doppler kończyny dolnej

  Pani doktor przemiła, delikatna, słucha pacjenta i wyjaśnia jeśli coś Cię niepokoi. Na szczęście u mnie rozwiała moje wątpliwości co do stanu nóg - potwierdziła ze nie mam się czym martwić. Jak najbardziej na plus.

 • A
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Pani Doktor bardzo sympatyczna, spokojnie i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania. Zaproponowała metodę leczenia najlepszą dla mnie, a więc dała nadzieję na rozwiązanie problemu. Na pewno do Pani Doktor wrócę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Woroneżu (Rosja), w której uzyskała specjalizację z zakresu Chirurgii Ogólnej. Na tej samej uczelni kontynuowała studia doktoranckie – praca doktorska dotyczyła zagadnień chirurgii naczyniowej. Pracowała jako adiunkt w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Akademii Medycznej w Woroneżu.
  Po przyjeździe do Polski uzyskała w 2006 r. kolejną specjalizację z zakresu Chirurgii Ogólnej, a w 2013 roku specjalizację z zakresu Chirurgii Naczyniowej.
  Od 1995 r. pracowała w Oddziałach Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Naczyniowej pomorskich szpitali (Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha, Szpital Kolejowy, Szpital Specjalistyczny w Wejherowie, Swissmed). Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Gdańskiego Centrum Sercowo-Naczyniowego w Gdańsku (budynek Swissmed).
  Posiada wieloletnie doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami w zakresie flebologii. Wykonuje zabiegi usuwania wewnątrznaczyniowego żylaków kończyn dolnych, wykonuje badania usg dopplerowskie układu żylnego i tętniczego.
  Pani doktor stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą.
  Dużym zainteresowaniem cieszą się wykonywane przez Panią Doktor zabiegi z zakresu chirurgii skóry oraz medycyny estetycznej. Przede wszystkim zabiegi liftingujące oraz laseroterapia.
  Zapraszamy do obejrzenia bloga pod adresem:
  http://kobietajesien.com/

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Woroneżu

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski

Staże

 • Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha

Certyfikaty

Choroby

więcej