Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Radiologica Net Pytlewski & Ryterski
Kombatantów 7, 84-230 Rumia
Radiologica Net Pytlewski & Ryterski logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Maria Onasz-Manitius konsultacja alergologiczna

  Nie polecam Pani doktor, syn od kilku tygodni ma napady kaszlu, które prowadzą nawet do wymiotów... Żadne leki, inhalacje nie pomagają.... Pani doktor po zbadaniu stwierdziła, że to objaw powiększonego migdału i na tym wizyta się skończyła.... Dopytywałam panią doktor czy może to być astma oskrzelowa, bo wskazują na to przewlekle duszności ale pani doktor od razu zaprzeczyła że napewno to nie astma nawet zbytnio mi tego wyjaśniła. A syn dalej ma napady kaszlu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  S
  Profil zweryfikowany
  Maria Onasz-Manitius konsultacja alergologiczna

  Synek trafił do P. dr. mając 2/3 lata po częstych obturacyjnych zapaleniach oskrzeli i płuc, z kaszlem po wysiłku, początkowo dostał jakieś leki na próbę ale zostały odstawione, po pierwszych testach w wieku 5 lat synkowi nic nie wyszło i Pani dr. Stwierdziła, że syn nie ma alergii ani astmy i nie przychodzić już wiecej, syn sie bardzo źle czuł, infekcje przechodził bardzo ciezko, ciagle był na sterydach,gdy miał 6 lat atak był tak mocny ze musieliśmy dzwonić po karetkę, w szpitalu tez stwierdzili, że moze to być spowodowane astmą, trafiliśmy do Wejherowa do Alergologa i tam lekarz stwierdził ze dziecko się meczy z astmą od wielu lat, od razu zostało włączone leczenie i syn już praktycznie nie choruje i wysiłek fizyczny nie sprawia mu kłopotów, po którymś razie wyszło mu w testach, że jest uczulony na roztocza i kurze. Szkoda, że syn musiał męczyć sie tyle lat zanim trafił na odpowiedniego lekarza. Także niestety nie polecam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jarosław Ignacy Dzierżanowski Inny

  Kiedyś Pan doktor, szczegółowo analizował badania, omawiał i tłumaczył.
  Teraz 3 minuty wizyta, zero informacji, zdjęcia przeglądane przez 30 sekund. Nie chciałam nic pisać, ale gdy sutuacja powtórzyła się z kolejną osobą.... Na pytanie jak może mi Pan dr pomóc? Doktor odpowiada....operacja ale to czekanie minimum rok. A inaczej w tym okresie? Leki przeciwbólowe...których nie przepisał. Panie Doktorze gdzie się Pan podział, gdzie Pana empatia? 300 zł za wizytę ( 100 zł za minutę) doczegoś zobowiązuje!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Bartłomiej Gałecki konsultacja ortopedyczna

  Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko potrafi wyjaśnić i posiada dar kontaktu
  z pacjentem. Udziela konkretnych odpowiedzi.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Krystyna Grażyna Dykstas Inny

  Nigdy nie trafiłam na takiego lekarza . Byłam zdziwiona jakim dobrym człowiekiem jest Pani Doktor.Podpowiada co dalej zrobić, również z problemami zdrowotnymi na innym tle. Jest przesympatyczna i otwarta na wszystkie tematy. Wczorajsza wizyta pozwoliła mi spojrzeć bardziej optymistycznie na problemy

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jarosław Ignacy Dzierżanowski Inny

  Z czystym sumieniem mogę Pana doktora polecić. Jest bardzo rzetelny,dokładnie ocenił wyniki badań MRI,wszystko wyjaśnił.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Gałecki artroskopia stawu kolanowego

  3 operacje rekonstrukcji kolana przeprowadzone przez doktora Bartłomieja. Szybkie rozpoznanie, fachowe porady i końcowo świetnie wykonane zabiegi. Podejrzewam, że szycie lekotki i rekonstruowanie acl to dla doktora chleb powszedni :)gdy kolano już nie może doktor Bartek mu pomoze :D

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska Trądzik

  Po przeczytaniu rewelacyjnych opini na temat pani dr pełna nadziei poszłam na wizytę z nagłymi zmianami trądzikowymi na twarzy i plecach. Pani dr w ogóle na mnie nie spojrzała. Od razu wypisała mi receptę na antybiotyk i dwie masci. Wizyta trwała może 3 minuty i naprawdę nie jest to przesada. Pani dr niczego mi nie powiedziała, napisała na kartce jak stosować leki, ale nie powiedziała jak dlugo, kiedy oczekiwać rezultatów czy przyjść na dodatkową konsultacje. Ostatecznie leki w ogóle mi nie pomogły, w do tego lekarza nie wróciłam już na kolejną wizytę. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krystyna Grażyna Dykstas konsultacja chirurga naczyniowego, USG Doppler, skleroterapia

  Pani doktor wykonywała zabieg skleroterapi. Na konsultacji poświęciła mi sporo czasu aby wszystko pokazać, wytłumaczyć i przekazała mi sporo wiedzy o chorobie. Udzieliła cennych wskazówek. Zabieg przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, zero powikłań. Opieka, pomoc jak i troska Pani Doktor po zabiegu nie do opisania :) . Z całego serca polecam Panią doktor Krystynę. Prawdziwy lekarz z powołania!

  M
  Profil zweryfikowany
  Maria Onasz-Manitius konsultacje alergologiczne

  Prowadzi syna od kilku lat - syn przestał być "typowym dzieckiem chorym na alergię". Bardzo dobrze dobrane leki.
  Po kilku lekarzach trafiliśmy na tą - mogę polecić każdemu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania