lek.

Ewa Kurek-Budzianowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

2 opinie +dodaj

lek. med. Ewa Kurek-Budzianowska – dermatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Lekarka o dużych kompetencjach… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

1

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Bogucicka 14

  Poszlam do pani doktor z wypryskami na dekolcie, z ktorymi nie umialam sobie poradzic od okolo 2 tygodni. Lekarka nawet nie pofatygowala sie mnie obejrzec tylko nie wstajac zza biurka doszla do wniosku ze mam powazny problem z tradzikiem, rozpisala leczenie na ponad miesiac konska dawka sterydow i antybiotykow (!!!!) zlekcewazyla moje powatpiewanie co do takiej ilosci lekarstw, tym bardziej ze nigdy nie mialam problemow z cera. Wizyta trwala 2 minuty. Po wyjsciu z gabinetu doszlam do wniosku ze sprobuje po prostu odkazac te miejsca octaniseptem - po 3 dniach problem zniknal. Nie polecam. Moze pani doktor jest wlasciwia lekarka dla osob ktore rzeczywiscie maja duze problemy skorne z ktorymi od dawna nie moga sobie poradzic.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Bogucicka 14

  Nie polecam Pani Doktor. Na walkę z trądzikiem dostałam typowy krem, który tak podrażnił moją cerę, że do dziś walczę ze skutkami. Wizyta trwała chwilę - bez żadnego wywiadu, dokładnego badania cery. Dopiero inny dermatolog zauważył, że moja cera jest bardzo wrażliwa i typowe kremy na trądzik jedynie pogorszą sytuację.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Ewa Kurek-Budzianowska – dermatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Lekarka o dużych kompetencjach w zakresie swojej specjalizacji, łącząca wiedzę praktyczną z uzupełnianymi na bieżąco wiadomościami o nowych metodach i lekach, które zwiększają skuteczność terapii w różnego rodzaju chorobach i dolegliwościach dermatologicznych .
  Dermatolog - poszukująca optymalnych sposobów leczenia infekcji i schorzeń oraz zapobiegania im. Pracująca od lat w warunkach szpitalnych oraz w ambulatorium .

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia