Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne PROFMEDICAL

Szarych Szeregów 46

40-750 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Żaklina Rojek Inny

  Dr Żaklina to profesjonalistka w każdym calu. Konkretna, rzeczowa, zaangażowana w swoją pracę oraz dbająca o swoich pacjentów jak nikt inny. Cechuje ją ogromna empatia do pacjenta oraz wysoka kultura osobista. Potrafi w przystępny sposób objaśnić plan leczenia oraz rozwiać wszelkie wątpliwości lub obawy. Wizyta u Pani Doktor to gwarancja celnej diagnostyki oraz skutecznego leczenia stomatologicznego. Niejednokrotnie zdarzyło mi się, że Pani Doktor musiała poprawiać prace innych specjalistów i nigdy nie pozostawiła mnie samej z problemem czy bólem zęba. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu dr Żaklinę.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Zdun Inny

  Cudowny Lekarz, komunikatywny, miły. . Dokonał zabiegu prawie nie do wykonania. Usunięcie guza 8cm nie uszkadzajac macicy. Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Zdun guz na macicy

  Do doktora umówiłam się na konsultację do Profmedical. Od razu skierowanie do szpitala. Operacja w Szpitalu Miejskim w Zabrzu przebiegła pomyślnie. Świetny fachowiec, cudowny człowiek. Trochę zakręcony, ale w pozytywnym sensie (poczucie humoru go nie opuszcza i zaraża nim pacjentów) Uratował mi macicę przy ok 11 cm guzie. Lekarz z powołania dla którego w pierwszej kolejności liczy się ratowanie zdrowia i pacjent. Polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Zdun

  Wspaniały lekarz, bardzo pomocny, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie objaśnia a do tego zawsze jest uśmiechnięty.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Maciej Cofalik Inny

  Konkretny, miły i empatyczny. Pełen profesjonalizm. Dokładnie wszystko wytłumaczył i pokierował do dalszego leczenia w szpitalu.
  Dzisiaj znowu jestem w pełni zdrowy - tylko dzięki Doktorowi.
  Dziękuję i pozdrawiam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania