O nas

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna Tychy ul. Damrota 47A dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.
Języki
 • Polski

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (48)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Edyta Rembiesa-Jarosińska konsultacja internistyczna

  Pani doktor jest bardzo miła, wykazuje się pełną, kompetencją, zaangażowaniem, empatią. Dokładnie mnie zbadała, wyjaśniła powód złego samopoczucia i powiedziała jak należy postępować. Bardzo dobry lekarz.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dłubis prowadzenie ciąży

  Pan dr prowadzi właśnie moją 3 ciążę jest to 1 ciąża prowadzona przez Lux med, poprzednie ciążę prowadziłam na NFZ. Różnicy z tego tytułu nie widzę, Pan dr jest tak samo zaangażowany, zawsze czyta każde z moich przeprowadzonych badań, wyjaśnia wątpliwości, nie jest wylewny za to konkretny i rzeczowy, posiada dużą wiedzę, kontakt po za wizytami przez aplikację Lux med - zawsze odpisuje, nie lekceważy pacjentki. Jeśli coś go niepokoi zleca dodatkowe konsultacje. Na każde nurtujące mnie pytanie odpowiada. Badanie na fotelu bezbolesne. Jeśli ktoś lubi konkretnych lekarzy a nie tylko "miłych i sympatycznych" to to jest właśnie taki lekarz. Serdecznie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Smolarska konsultacja ortopedyczna

  Świetny specjalista! Pani Doktor bardzo dokładnie mnie przebadała, postawiła diagnozę i szczegółowo wyjaśniła co mi dolega, przedstawiła plan leczenia i upewniła się, że wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Pełen profesjonalizm i ogrom empatii!

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Edyta Rembiesa-Jarosińska konsultacja diabetologiczna

  Wspaniała lekarka.Miła w kontakcie. Dokładnie wyjaśniła wszystkie ważne aspekty leczenia. Ma niesamowite podejście do pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dłubis konsultacja ginekologiczna

  Pan sam pilnował, żebym dostała rutynowe skierowanie na badania ginekologiczne z czego jestem bardzo zadowolona.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dłubis konsultacja ginekologiczna

  Bardzo sympatyczny lekarz wszystko wytłumaczył można zacząć pytanie i otrzyma się wyczerpująca odpowiedź lekarz przy badaniu delikatny polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dłubis konsultacja ginekologiczna

  Nie polecam Lekarza. Byłam na badaniu po okresie połogu. Brak kontaktu, brak jakichkolwiek wyjaśnień czy wszystko ok, niechęć do pomocy i co najgorsze badanie rutynowe na fotelu ginekologicznym bardzo bolało ponieważ było wykonane przez Doktora niedelikatne i bez wyczucia.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Edyta Rembiesa-Jarosińska konsultacja diabetologiczna

  Konkretna i rzeczowa. Niestety musiałam prosić o wyjaśnienie przyczyn skierowania na dodatkowe badanie. Ogólnie dobrze oceniam wizytę.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Student Konsultacja neurologiczna

  Serdecznie polecam Panią doktor, szczegółowy wywiad z pacjentem i zaangażowanie w leczenie, próbuje wszelakich sposobów aby pomóc.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dłubis konsultacja ginekologiczna

  Byłam pacjentką pana Doktora ponad dwa lata. W ciągu dwóch lat nie miałam robionego nigdy u pana doktora usg ani cytologii, tylko badanie na fotelu na każdej wizycie. Owszem pan Doktor był miły, tłumaczył wszystko fajnie do czasu. Przepisywał mi dalej antykoncepcję, którą miałam przepisaną od innych ginekologów mimo, że żaden z nich nie zrobił mi badań hormonalnych i wyłam z bólu przy każdym okresie. A przed stosowaniem antykoncepcji nie czułam okresu w ogóle. Powiedziałam o tym lekarzowi na co on stwierdził :”No nie powinno tak być, ale widocznie pani ma na odwrót”. Później zaczęłam miewać inne problemy - infekcje. Doktor stwierdził ze to jest infekcja bakteryjna lub bakteryjno grzybicza. Utrzymywało się długo, po mojej prośbie zrobił posiew. Wyszły nieliczne, dostałam receptę. Zrobiłam prywatnie badania w kierunku chorób wenerycznych i wyszła chlamydia. Na co pan doktor otworzył szeroko oczy, stwierdził że przeleczone, to nie ma tematu. Zalecił stosowanie probiotyku, maści. Wróciłam do tematu miesiączek, myślałam ze może to kwestia endometriozy a nie antykoncepcji, którą z reszta odstawiłam i wróciłam do moich bezbolesnych miesiączek. Powiedział, że endometriozę ciężko stwierdzić, robi się to w szpitalu. Zapytałam o usg bo nie miałam robionego od ponad 3 lat, powiedział: „Nie widzę takiej potrzeby skoro nie jest pani w ciąży” Wczoraj byłam u innego ginekologa, który w czasie badania usg wykrył torbiel jajnika wielkości 4 cm, spowodowany endometriozą. Mogłabym ją mieć stwierdzoną wcześniej niż dopiero teraz, może guz byłby mniejszy i dałoby się go leczyć farmakologicznie. Teraz mnie czeka operacja, długotrwałe leczenie oraz problemy z płodnością.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Tychy, Damrota 47A
Powiązane wyszukiwania