Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Lekarz z powołania. Szczegółowy długi wywiad i analiza bez oglądania się na czas. Cierpliwość i wyrozumiałość dla problemów wynikających z sędziwego wieku pacjentki. Tego typu osobowości są obecnie wśród lekarzy unikatem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Pani doktor jakich teraz niewiele. Uważna, miła, a przede wszystkim empatyczna. Odpowiedziała na moje pytania, zaproponowała nowe leki. Wg mnie klasa.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Juz dwukrotnie bylam u Pani Dr Elzbiety Cieslik. Zachwycona jestem cierpliwoscia, uprzejmoscia, a nade wszystko zastosowanym sposobem leczenia, przekonalam sie juz, ze skutecznym. Ktos ze znajomych polecil mi Pania Dr, i rzeczywiscie nie zawiodlam sie. Z cala odpowiedzialnoscia polecam innym leczenie u Pa ni Doktor.

 • K

  Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Pani doktor godziła się mnie przyjąć mimo ogromnej ilości pacjentów i opóźnienia w przyjmowaniu ich. Byłam przekonana, że już nikt mi nie pomoże a tu okazało się że Pani doktor idealnie dobrała lek i mogę normalnie funkcjonować.

 • G

  Bardzo dobry neurolog i lekarz. Po wielu latach przerzucania mnie przez ręce lekarzy Pani doktor zajęła się moją progresywną i skomplikowaną chorobą. Wreszcie odzyskałam wiarę po bardzo długim czasie na lepszy komfort życia. Posiada bardzo rozległą wiedzę i dawno nie spotkałam się z lekarzem, który miałby takie etyczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, że wreszcie zainteresowała się moim postępującym ubytkiem na zdrowiu. Przyjmowała mnie w przychodni na ul. Banacha w Warszawie.

 • J

  Wspaniała pani doktor! - ma rozległą wiedzę, nie tylko z zakresu samej neurologii, ale tez onkologii i innych.Leczy mnie już od kilku lat. Ostatnio lekarze wykryli u mnie jakieś zmiany w mózgu - opinia radiologa - wznowa, onkolog- zapraszamy na chemioterapie. Dopiero pani doktor obejrzała klisze z dwóch lat po kolei każdą i powiedziała, że absolutni po jednym rezonansie, gdzie ktoś tam coś napisał, że nie jest pewny nie można wysyłać na chemie, zleciła mocniejszy rezonans i dopiero po nim będą dalsze decyzje... Gdybym się słuchała tylko onkologa, to dziś bym rzygała po chemii, a chodzę jak zdrowy człowiek i nic mi nie jest...

 • Pani doktor jest super. Jest świetnym diagnostą - dzięki temu, że Pani doktor jest na bieżąco z różnymi nowinkami medycznymi wszystkie jej diagnozy potwierdziły żmudne badania kliniczne. Jest wszechstronna, wnikliwa, rzeczowa a zarazem ciepła serdeczna i otwarta na pacjenta - poświęca mu tyle czasu (a nawet więcej) ile wymaga dogłębne zbadanie problemu.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • G

  moozna tylko dodac ze opinia niepochlebna o dr Cieslak jest ododsobniona i oby taka byla. podpisuje sie po opinia poprzednika wiele razy bylem przyjmowany w przychodni panstwowej przez dr cieslak po godzinach jej pracy informacje byly pelne i nie bylo mowy o jakichkolwiek formach prezentow co wiecej kiedys dr Cieslak wyprosila z gabinetu kogos kto probowal wreczyc prezent.!!!

 • G

  Lecze sie dlugo u Pani Doktor opinia ktora napisal szanowny przedmowca jest nieporozumieniem. Pani Doktor przyjmuje prywatnie 2 godziny w tygodniu, na banacha pracuje po kilkadziesiat godzin w tygodniu. ostatnio widzialam jak wychodzila z pracy o 23.00 poradnia czynna jest do 19. wiec niech szanowny przedmowca nie imputuje takich bzdur!!!!!!!!!!!!!!!!! o braku powolania. Jest to jedna z naprawde nielicznych osob w tym zawodzie i w tym szpitalu ktora jest Lekarzem!!!!!!!!!!prawdziwym z powowlaniem.

 • G

  Ta kobieta mija się z powołaniem lekarskim, oczywiście pomoże ale jak przyjdziesz prywatnie. a w przychodni to nic nie robi aby ulżyć choremu jeszcze wprowadza w błąd aby mieć mniej roboty z takim delikwentem, który chce sie jak najwięcej dowiedzieć o swojej chorobie a tu kiszka pani dokturka ma monopol na wiedze z zakresu nurologii i nikt jej nie podskoczy bo ona zan sie najlepiej i może się podzieli ale jak jej zapłacisz prywatnie