Elżbieta Cieślak

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog, Chirurg

17 opinii +dodaj

Umów wizytę
228 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Wybrałem Panią doktor Elżbietę Cieślak na podstawie opini pacjentów , dostępnej na portalu " Znany lekarz". Potrzebowałem pilnie wizyty u dobrego i wnikliwego neurologa , ponieważ mój powstały problem był na tyle niepokojący, że wymagał wizyty u najlepszego specjalisty.
  Pani doktor poswięciła mi prawie godzinę wysłuchała cierpliwie opisu mojej choroby , wykonała wiele drobiazgowych badań neurologicznych, analizując szczegółowo wszystkie swoje spostrzeżenia, doszła do wniosku, iż nie jest ze mną tak żle jak sugerowali inni lekarze Otrzymałem receptę oraz skierowania na badania obrazowe, które mniejmy nadzieję, pozwolą ostatecznie ustalić przyczynę mojej choroby. Cała wizyta przebiegała w bardzo miłej i życzliwej atosferze, Pani doktor jest doswiadczonym i kompetentnym lekarzem, polecam każdemu wizytę u Pani doktor Cieślak. Józef S.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Lekarz z powołania. Szczegółowy długi wywiad i analiza bez oglądania się na czas. Cierpliwość i wyrozumiałość dla problemów wynikających z sędziwego wieku pacjentki. Tego typu osobowości są obecnie wśród lekarzy unikatem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Pani doktor jakich teraz niewiele. Uważna, miła, a przede wszystkim empatyczna. Odpowiedziała na moje pytania, zaproponowała nowe leki. Wg mnie klasa.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Juz dwukrotnie bylam u Pani Dr Elzbiety Cieslik. Zachwycona jestem cierpliwoscia, uprzejmoscia, a nade wszystko zastosowanym sposobem leczenia, przekonalam sie juz, ze skutecznym. Ktos ze znajomych polecil mi Pania Dr, i rzeczywiscie nie zawiodlam sie. Z cala odpowiedzialnoscia polecam innym leczenie u Pa ni Doktor.

 • K

  Bardzo dobry lekarz i miły człowiek. Pani doktor godziła się mnie przyjąć mimo ogromnej ilości pacjentów i opóźnienia w przyjmowaniu ich. Byłam przekonana, że już nikt mi nie pomoże a tu okazało się że Pani doktor idealnie dobrała lek i mogę normalnie funkcjonować.

 • G

  Bardzo dobry neurolog i lekarz. Po wielu latach przerzucania mnie przez ręce lekarzy Pani doktor zajęła się moją progresywną i skomplikowaną chorobą. Wreszcie odzyskałam wiarę po bardzo długim czasie na lepszy komfort życia. Posiada bardzo rozległą wiedzę i dawno nie spotkałam się z lekarzem, który miałby takie etyczne podejście do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, że wreszcie zainteresowała się moim postępującym ubytkiem na zdrowiu. Przyjmowała mnie w przychodni na ul. Banacha w Warszawie.

 • J

  Wspaniała pani doktor! - ma rozległą wiedzę, nie tylko z zakresu samej neurologii, ale tez onkologii i innych.Leczy mnie już od kilku lat. Ostatnio lekarze wykryli u mnie jakieś zmiany w mózgu - opinia radiologa - wznowa, onkolog- zapraszamy na chemioterapie. Dopiero pani doktor obejrzała klisze z dwóch lat po kolei każdą i powiedziała, że absolutni po jednym rezonansie, gdzie ktoś tam coś napisał, że nie jest pewny nie można wysyłać na chemie, zleciła mocniejszy rezonans i dopiero po nim będą dalsze decyzje... Gdybym się słuchała tylko onkologa, to dziś bym rzygała po chemii, a chodzę jak zdrowy człowiek i nic mi nie jest...

 • Pani doktor jest super. Jest świetnym diagnostą - dzięki temu, że Pani doktor jest na bieżąco z różnymi nowinkami medycznymi wszystkie jej diagnozy potwierdziły żmudne badania kliniczne. Jest wszechstronna, wnikliwa, rzeczowa a zarazem ciepła serdeczna i otwarta na pacjenta - poświęca mu tyle czasu (a nawet więcej) ile wymaga dogłębne zbadanie problemu.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • G

  moozna tylko dodac ze opinia niepochlebna o dr Cieslak jest ododsobniona i oby taka byla. podpisuje sie po opinia poprzednika wiele razy bylem przyjmowany w przychodni panstwowej przez dr cieslak po godzinach jej pracy informacje byly pelne i nie bylo mowy o jakichkolwiek formach prezentow co wiecej kiedys dr Cieslak wyprosila z gabinetu kogos kto probowal wreczyc prezent.!!!

 • G

  Lecze sie dlugo u Pani Doktor opinia ktora napisal szanowny przedmowca jest nieporozumieniem. Pani Doktor przyjmuje prywatnie 2 godziny w tygodniu, na banacha pracuje po kilkadziesiat godzin w tygodniu. ostatnio widzialam jak wychodzila z pracy o 23.00 poradnia czynna jest do 19. wiec niech szanowny przedmowca nie imputuje takich bzdur!!!!!!!!!!!!!!!!! o braku powolania. Jest to jedna z naprawde nielicznych osob w tym zawodzie i w tym szpitalu ktora jest Lekarzem!!!!!!!!!!prawdziwym z powowlaniem.

Doświadczenie i kwalifikacje