Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

Banacha 1A, Ochota

02-097, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Cieślak

  Neurolog, Chirurg,

  • O
   Lokalizacja: Zakład Medyczny "KAAR-MED" Sp. z o.o.Usługa: Zwykła wizyta

   Pani doktor jest wspaniała ! Poświęciła Mamie bardzo dużo czasu, dokładnie i wieloaspektowo ją zbadała. Ma bardzo spokojne, rzeczowe i cierpliwe podejście do pacjenta.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zakład Medyczny "KAAR-MED" Sp. z o.o.

   Bardzo udana wizyta, świetny poziom merytoryczny a Pani doktor niesamowicie miła. Bardzo rzeczowe podejście do tematu i porady. Polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Robert Lechowicz

  Radiolog, Chirurg, Diagnostyk, lek.

  • 1
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy z trzustką

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz poświęcił mi czasu tyle ile należało. Wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie. W tej sytuacji uważam, że jest to osoba godna polecenia.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: USG tarczycy

   Bardzo dobra wizyta. Doktor poswiecil duzo czasu na badanie. Wszystko dokladnie wyjasnił i wytłumaczył. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Jakub Kulesza

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • Lokalizacja: METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego DniaUsługa: usuwanie ganglionów

   Bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Ja jestem zadowolony z wizyty i pomocy jakiej mi udzielił. Takich lekarzy potrzeba jest w naszym kraju

  • K
   Lokalizacja: METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia

   Wspaniały lekarz! Trafiłam do Pana Doktora cierpiąca i sfrustrowana z powodu powikłań pooperacyjnych i niezadowolenia z leczenia u innego chirurga. Pan Dr Kulesza wyczerpująco udzielił mi wszystkich informacji dotyczących mojego stanu zdrowia, przepisał skuteczne leki, dał cenne wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Już następnego dnia czułam się znacznie lepiej. To lekarz z powołania. Polecam goraco!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Tomasz Mazurek

  Kardiolog, Internista, dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CardioTeamUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz, a przy tym sympatyczny i miły. Dokładnie odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Pełen profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie. Szczerze polecam!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CardioTeamUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pan docent w 100% spełnił moje oczekiwania. Poznałem wielu lekarzy w swoim życiu ale ten zalicza się do bardzo niewielu, którzy są tak kompetentni, empatyczni i komunikatywni. Po szczegółwym badaniu uzasadnił potrzebę wykonania holtera ekg i echa serca. Będę z pewnością jego stałym pacjentem. To świetny lekarz

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Lidia Chmielewska

  Hematolog, Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: porada hematologiczna

   Wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pani doktor podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo wypytywała się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem pozytywnie zaskoczony, że tak wnikliwie. Widać zainteresowanie pacjentem, jego wątpliwościami, wzbudza spokój i zaufanie, słucha i odpowiada na pytania pacjenta. Zdecydowanie polecam Panią doktor Lidię Chmielewską

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: konsultacja hematologiczna

   Pani doktor do rany przyłóż! Bardzo szczegółowo tłumaczyła wyniki badań i widać, że chce pomóc pacjentowi. Jak czegoś nie jest pewna, nie zostawia człowieka ze zdawkowym "być może", ale stara się dowiedzieć na 100% tak, aby pacjent czuł się "zaopiekowany". Jeśli trzeba, doktor jest w kontakcie z pacjentem i poza wizytą, co jest bardzo rzadkim zjawiskiem wśród polskich lekarzy i świadczy o ogromnym zaangażowaniu. Jestem doktor bardzo wdzięczna za to, co dla mnie robi - rzeczy, których nie musiałaby robić. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Maria Kanty-Okulewicz

  Gastrolog, Internista, dr

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

   Pani Doktor Maria Okulewicz jest wspaniałym specjalistą. Bardzo życzliwa dla pacjenta zaangażowana odnośnie problemu zdrowotnego. Jest profesjonalistą .Polecam Wszystkim wspaniałą Panią Doktor

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad, obejrzała dotychczas zrobione badania, zbadała i postawiła wstępną diagnozę oraz zleciła szerszą diagnostykę. Bardzo miła, życzliwa, poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje, odpowiada szczegółowo na każde pytanie, naprawdę dobry specjalista. Serdecznie polecam Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Piotr Miśkiewicz

  Endokrynolog, Internista, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OstrołękaUsługa: konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

   Polecam ! Ciężko dziś o dobrego endokrynologa. W końcu dostałam skierowania na dodatkowe badania A.nie tylko skierownaie na tsh jak to bywało do tej pory u innych specjalistów. Widać że Pan doktor zna się na.rzeczy :) polecam.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Siedlce

   Do Doktora Miśkiewicza trafiłam przez przypadek przeglądając te wszystkie pozytywne opinie. Szkoda, że ja nie podzielę tych ocen. Myślałam, że skoro jakiś doktor przyjeżdża z Warszawy to trzeba to sprawdzić... Dałam szansę... Chciałabym nadmienić, że leczyłam się u Dr. M około pół roku. I wizyt było kilka. Mam hashimoto i insulinooporność. Zależało mi na uregulowaniu swoich hormonów: TSH, F3, F4. Doktor przepisał mi leki i kazał przejść na dietę z niskim IG. Oczywiście staram się ją respektować. I schudłam 8 kg w 3 msc. Choć dla doktora to było za mało... Bo wciąż powtarzał jak dużo ważę (co w ogóle nie jest miłe bo doskonale wiem ile ważę i nie musi być arogancki) i że jego pacjentki schudły 20kg w 6msc. Nie odpowiada na wszystkie zadane pytania, nie stara się zrozumieć problemu pacjentki, nie doradza, wydaję się jakby był uprzedzony do pacjentki, mówi jedynie o diecie i sporcie (rozumiem, że to jest istotna sprawa, ale słyszeć o tym co miesiąc i co miesiąc się ważyć to przesada). Nie odnosi się w sposób życzliwy i uprzejmy co przeważyło, że już zmieniłam lekarza. Uważam, że każde spotkanie było stratą czasu i nic nie wniosło. Gorzej niż gdybym chodziła na fundusz zdrowia, bo tam poświęcają więcej czasu na pacjenta. Wizyta u dr.M w Centrum trwa 5 min i kosztuje 130zł. Sami zadecydujcie czy warto...

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Paweł Cukrowski

  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.pl

   To już moja drua wizyta i kolejna pomoc oraz szybka ulga po zabiegach u Pana mgr Pawła Cukrowskiego. Dodatkowo dostałem rady jak zapobiegać bólom i urazom w przyszłości. Polecam

  • B
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.pl

   Prawdziwy profesjonalista! Na dodatek bardzo miły i komunikatywny. Poza samym masażem, udzielił mi jeszcze wielu cennych wskazówek. Zdecydowanie polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Małgorzata Wyszyńska

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

   Bardzo się cieszę że trafiłam do pani doktor,poświęciła mi tyle czasu ile było potrzeba,wszystko dokładnie wytłumaczyła.Ponadto dr.Wyszyńska wykazała się nabytą wiedzą i przepisała odpowiednie leki.Bardzo serdecznie dziękuję za wizytę i polecam panią innym pacjentom.Napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług pani doktor.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

   Dobre podejście do pacjenta, pełna diagnostyka
   Jestem zadowolona z pierwszej wizyty u Pani Małgorzaty Wyszyńskiej

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Teresa Styczyńska

  Alergolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska

   Bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Poświęciła mi bardzo wiele uwagi i ponadprogramowego czasu oglądając dziesiątki badań z przeszłości przed postawieniem diagnozy. Pomocna, konkretna, cierpliwa. Polecam :)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pokrzywka

   Zdecydowanie polecam. Pani doktor bardzo kompetentna. Wysłuchała, przeprowadziła szczegółowy wywiad i badanie. dowiedziałam się więcej niż od wszystkich lekarzy alergologów i dermatologów wcześniej. Ma bardzo dużą wiedzę i widać że chce pomóc.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu