mgr

Edyta Leszczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
427 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Ukończyłam także specjalistyczne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacja psychologiczna Skype

  Moja terapeutka przebywa na urlopie a ja znalazłam się w bardzo kryzysowej sytuacji noglego ataku paniki i musiałam skorzystać z pilnej pomocy. Pani Edytka okazała się być niezwykle sympatyczna, zrównoważona i pomocną osoba. Podeszła do mnie z dużą delikatnością i zrozumieniem. W sposób racjonalny i zrozumiały wszystko mi objaśniła, co i dlaczego się ze mną dzieje i przekonała mnie,że nic złego mi się nie stanie , nakierowała moje myśli na inne tory, tak skutecznie ze panika nie powróciła . Cudowna osoba i mogę tylko polecić.

  Edyta Leszczyńska2018-08-13

  Bardzo się cieszę że mogłam pomóc. Pozdrawiam. Edyta Leszczynska

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wsparcie psychologiczne

  Witam, w moi zyciu pojawilo sie sporo stresujacych sytuacji powodujacych negatywne reakcje organizmu tj bole i zawroty głowy, problemy trawienne , szybkie tętno i uprzykrzające skurcze żołądka , potrzebowalem wsparcia z zewnątrz i przez poleceniem trafilem do pani Edyty . Ma fantastyczne podejscie , krok po kroku wytłumaczyla mechanizmy które oddziaływały na mój organizm i to jak "głowa" i myśli się do tego przyczyniały. Po przeszło miesięcznej terapii czuje ogromna poprawę ! zostosowałem sie do wszystkiego co uslyszalem i to pomogło/ przy okazji poznałem swoje najwieksze obawy i nauczylem się radzic sobie ze stresem. Fantastyczna osoba i mega dobry psycholog godny polecenia dalej.

  Edyta Leszczyńska2018-08-11

  To bardzo miłe słowa. Dziękuję i ciesze się ze mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie. Edyta Leszczynska

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne SKYPE

  ze wzgledu na rodzaj i chrakter pracy zdecydowalem sie na terapie u pani Edyty i nie zaluje bo szybko stanałem na nogi po kolejnej załamce, potrafi otworzyc oczy i sprawic ze te male blahe rzeczy ktore zawalaja głowę przestają doskwierać a zycie znowu wydaje sie fajne. Dobre podejscie i szczera empatia.

  Edyta Leszczyńska2018-08-09

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam. Edyta Leszczynska

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia SKYPE

  Pierwszy raz skorzystalem z takiej opcji rozmowy i jestem zaskoczony jakoscia polaczenia i tym , ze wizyta w niczym nie odbiegala od gabinetowej. Co mi sie podobalo w pani psycholog to niesamowite wyczucie problemu z ktorym sie zglosilem. Mialem wrazenie ze czyta mi w myslach i wie co aktualnie przezywam , doslownie ! Trafnie ocenila sytuacje i z latwoscia wskazala mozliwe rozwiazania nic nie narzucajac. Przy tym jest pogoda i zyczliwa , na prawde fajna osoba i w mojej ocenie dobry psycholog.

  Edyta Leszczyńska2018-06-08

  Bardzo sie ciesze ze moglam pomóc. Seredcznie pozdrawiam.!

 • Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Polecam gorąco Panią Edytę każdemu, kto potrzebuje wsparcia, ma problemy, jest w stresie czy w depresji. Cechuje ją ogromny profesjonalizm, ale jednocześnie podejście pełne empatii, zrozumienia i ciepła. Bardzo mi pomogła, gdy byłam na poważnym zakręcie życiowym, dała mi nie tylko wsparcie, wysłuchała ale również pomogła w znalezieniu dobrych rozwiązań. To osoba wzbudzająca zaufanie i potrafiąca wysłuchać.

  Edyta Leszczyńska2018-02-26

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Na spotkania z panią Edytą chodzi się z przyjemnością, jak na kawę do dobrej przyjaciółki. Pani Edyta to osoba przesympatyczna, natychmiast wzbudzająca zaufanie, przyjacielska. Aż szkoda, że udało jej się na tyle szybko uporządkować moje myślenie, że już nie potrzebuję terapii. Polecam każdemu takiego psychologa.

  Edyta Leszczyńska2016-06-08

  Witam. Bardzo się cieszę że wszystko układa się dobrze, jestem dumna z tego , że tak szybko poradził Pan sobie z dużymi przeciwnościami! pozdrawiam serdecznie

 • A

  Panią Edytę polecę każdemu potrzebującemu wsparcia w trudniejszych chwilach. Dzięki naszym spotkaniom, w zaledwie kilka tygodni posprzątałam swoje problemy i rozpoczęłam zupełnie inne, cudowne życie. Pomimo drobnych trosk, pojawiających się czasem w sercu lub w głowie, nigdy nie czułam się tak wolna i szczęśliwa. Pani Edytko, jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc!

  Edyta Leszczyńska2016-06-08

  dziękuję, wszystkiego dobrego!

 • M

  Bardzo przyjemne sesje, sympatyczny terapeuta, z którym się miło prowadzi rozmowę, ciekawe testy i ćwiczenia dotyczące osobowości i psychiki. Szczerze i uprzejmie polecam.

 • N

  U Pani Edyty byłam już jakiś czas temu, na początku zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, osoba ciepła i miła. Gabinet duży, estetyczny, przestronny. Byłam zadowolona z pierwszej wizyty, określiłyśmy jasno problemy i cele naszych spotkań, poczułam się trochę lepiej. Jednak później nie byłam już aż tak zadowolona, wizyty były częste i sprowadzały się do bieżących problemów, mało nawiązując do tego z czym właściwie przyszłam i z czym miałam największy problem. Miałam wrażenie, że Pani Edyta nie ma żadnego planu jak pomóc mi z kwestiami, z którymi przyszłam. Wizyty były jedynie po to, żebym się wygadała, a Pani Edyta mi współczuła- nie do końca o to mi chodziło, gdybym oczekiwała tylko tego poszłabym do przyjaciela, a nie szukała pomocy u Pani psycholog. Jeśli przychodziłam na wizytę "nieprzygotowana" tzn bez bieżących kwestii do wygadania się, to wydawało mi się że wizyta nie ma sensu i rozmawiamy właściwie o niczym żeby jakoś zapełnić czas. Nie czułam żeby terapia była jakkolwiek ułożona czy miała jakiś plan. Bardzo często wychodząc od Pani Edyty miałam poczucie, że mam coraz więcej problemów, wręcz że mnie one przygniatają, bo cały czas znajdowało się coś nowego, albo rozgrzebanego z przeszłości. Dodatkowo Pani Edyta bardzo szybko zaproponowała mi środki farmakologiczne, zamiast najpierw spróbować pomóc mi z problemem. Po konsultacjach z innymi lekarzami okazało się, że środki te są zbędne. Po prostu miałam akurat w życiu gorszy okres, z którym w efekcie poradziłam sobie sama, okazało się, że nie mam aż tak dużo problemów jak mogłoby się wydawać. Uważam, że jeśli ktoś szuka zrozumienia, współczucia i po prostu ma generalną potrzebę rozmowy, a nie ma osoby, z którą może na dany temat porozmawiać, bez jakiś innych celów do osiągnięcia czy oczekiwań to może być usatysfakcjonowany.

 • P

  Pani Edyta to profesjonalistka w każdym calu,wybitny psycholog i przesympatyczny człowiek.Z czystym sumieniem polecam!!!

  Edyta Leszczyńska2016-01-27

  Dziękuję serdecznie :-)

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Ukończyłam także specjalistyczne szkolenie dla terapeutów z zakresu Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie.

  Swoje kompetencje w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej poszerzałam podczas zajęć praktycznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Zakładzie Psychologii i Fizjologii Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu diagnozy i opiniowania psychologicznego. Wydaję orzeczenia i zaświadczenia (do szkół , szpitali, po wypadkach komunikacyjnych i in.). Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

  Swoje doświadczenia zdobywałam również zagranicą w Niemczech. Wspierałam tam osoby przebywające na emigracji, które doświadczały problemów z tym związanych. Zdobyłam tam także doświadczenie w pracy w z dziećmi z autyzmem oraz odbyłam praktyki w Kin-Top e.V. Bildungszentrum w Düsseldorfie udzielając wsparcia psychologicznego rodzinom uchodźców mdz.in. z Syrii.

  W dużym skrócie: w swojej codziennej pracy zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologiczno-terapeutycznego osobom znajdującym się w trudniej sytuacji życiowej, doświadczającym nadmiernego stresu, traumy, lęku, niepokoju, smutku, problemów rodzinnych, wychowawczych, w relacji z partnerem, osób doświadczającym mobbingu w pracy, mających poczucie wypalenia zawodowego i wielu innych.

  Zapraszam zarówno na wizyty do Gabinetu ale także dla pacjentów spoza Warszawy oraz mieszkających poza granicami Polski oferuję swoją pomoc w formie telekonferencji przez Skype.

  NAZWA SKYPE: live:edyta.leszczynska

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • niemiecki

Choroby

 • nerwica
 • depresja
 • stres
 • kryzys życiowy
 • lęki
 • zaburzenia zachowania
 • terapia indywidualna dzieci i dorosłych
 • terapia par
 • i inne
więcej