Dr n. med.

Beata Oralewska

Gastrolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Instytut Pomnik Centrum Zdrowia DzieckaUsługa: Inny

  Konkretna, życzliwa, super podejście do małego pacjenta, cierpliwie tłumaczy wątpliwości rodziców, wnikliwie bada i zbiera wywiad,pozdrawiam i polecam Panią Dr.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • dr n. med. Beata Oralewska specjalista gastrolog pediatra
   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie w 1984 roku. Specjalizacja z pediatrii i gastroenterologii. Od lat pracuje w Klinice Gastroenerologii, Hepatologii i Zaburzeń Odżywiania Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka". Od 2003 pełni funkcję kierownika Poradni Gastroenterologicznej.
   Główne ukierunkowania kliniczne: celiakia, mukowiscydoza, choroby trzustki, refluks żołądkowo-przełykowy, nietolerancje pokarmowe.

  Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Pediatria

  Usługi

  Centrum Zdrowia MDM

  aleja Armii Ludowej 13, Śródmieście, 00-632 Warszawa, mazowieckie

  Konsultacja gastroenterolog dziecięcy od 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Instytut Pomnik Centrum Zdrowia DzieckaUsługa: Inny

   Konkretna, życzliwa, super podejście do małego pacjenta, cierpliwie tłumaczy wątpliwości rodziców, wnikliwie bada i zbiera wywiad,pozdrawiam i polecam Panią Dr.

  • Bardzo miła i fachowa Pani Doktor, wnikliwy wywiad, słucha, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Miło konkretnie i serdecznie. Polecam.

  • M

   Jestesmy dopiero po pierwszej wizycie u tej P. Dr i wrażenia mamy bardzo dobre. Dokładnie zbadała dziecko, wysłuchała co mamy do powiedzenia, tłumaczyła i wyjaśniała każda wątpliwość. Skrzętnie notowała wszystko. To ciepła, miła osoba z fajnym podejściem do dzieci. Byliśmy prywatnie, ale mam nadzieje, ze nie zmienia to podejścia P. Dr do małego pacjenta ;-)

  • W

   Zdecydowanie nie polecam! Dla Pani Oralewskiej okazało się o wiele ważniejsze od dziecka dotrzymanie swoich reguł i pokazanie "kto tam rządzi". Podejście do dziecka pozostawia wiele do życzenia - nasze dziecko dla p. Oralewskiej po prostu nie istniało, choć półtorej godziny stało pod jej gabinetem, a czekaliśmy na wizytę kilka miesięcy.

  • Wspaniała Pani doktor, która słucha rodziców i zaleca szczegółowe badania !!!
   Nareszcie trafiliśmy na lekarza, któremu zaufałam już na pierwszej wizycie.
   Lekarz z powołania!

  • G

   Zdecydowanie nie polecam! Pani dr potrafi tylko straszyć rodziców terminami medycznymi nie tłumacząc na czym polega dane zjawisko, jak przebiega leczenie ba nie stawiając diagnozy popartej badaniami!!!! Podejście do dziecka również pozostawia wiele do życzenia nie mówiąc już o rodzicach, których traktuje jak histeryków.

  • M

   Pani dr Oralewska zdiagnozowała u mojego dziecka nietolerancję fruktozy, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni, bo nareszcie wiemy skąd brały się objawy chorobowe i jak je leczyć, a praktycznie rzecz ujmując po prostu jakich składników pokarmowych je prowokujących unikać.

   Przez prawie 9 lat syn cierpiał na różnego typu kłopoty z przewodem pokarmowym - od ekstremalnych kolek jelitowych w niemowlęctwie, przez silne bóle brzucha i liczne incydenty biegunkowe, aż po nagłe akcje z wymiotami. Temu wszystkiemu towarzyszyły nagłe bóle brzucha i uczucie silnego gorąca tak, że dziecko często krzyczało "mamo ja palę się od środka". Aż serce pękało i łzy napływały do oczu z bezsilności. Dotychczas dostawaliśmy różne leki na poprawę pracy jelit i tony probiotyków oraz od czasu do czasu USG jamy brzusznej, które nic niepokojącego nie wykazywało. Co stan się trochę poprawił, to za 2 dni znowu było gorzej i tak w kółko. Nic nie pomagało. Pani dr Oralewska po wysłuchaniu opowieści nt. wszystkich objawów, zleciła dziecku 2 badania i po drugim nareszcie okazało się co było przyczyną problemów.Dopiero odpowiednia dieta (wykluczająca przede wszystkim fruktozę i sorbitol) już po kilku tygodniach przyniosła zanaczącą poprawę. Szczerze polecam Panią dr Oralewską i jako znakomitego specjalistę i bardzo sympatyczną osobę.

   KM

  • A

   Fantastyczny kompetentny lekarz i człowiek... po prostu od 3 lat nasza kochana Pani Doktor jak mówi moja córka Ewa

  • L

   Pani Doktor jest wspaniałą specjalistą od problemów małych dzieci. Przede wszystkim słucha rodziców, dopiero potem bada i z tego wszystkiego wysuwa w 100% celne wnioski. Mojemu dziecku pomogła z zaparciami a dziecku mojej siostry wykryła nietolerancją laktozy, która przez lata powodowała bóle brzucha. A inni lekarze się na tym nie poznali !