Dr n. med.

Beata Oralewska verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia MDMUsługa: refluks

  Bardzo konkretna rzeczowa lekarka, dodatkowo cechuje ja empatia i wysoka kultura. Posiada bardzo duza wiedze takze z zakresu genetyki i ginekologii.
  Przeprowadzila bardzo wnikliwy wywiad.
  Bardzo polecamy swietny gastrolog!

 • Szukasz gastrologa? Pacjenci polecają:

  Piotr Dziechciarz
  Piotr Dziechciarz
  Gastrolog, Pediatra
  Nowogrodzka 18/2, Warszawa
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z konsultacji. Doktor dokładnie zbadał dziecko i szczegółowo wyjaśnił nam jak mamy dalej… więcej

  Janusz Cianciara
  Janusz Cianciara
  Gastrolog
  Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa
  Byłem z córką, której dotyczył problem zdrowotny. Pan Profesor nawiązał świetny kontakt z pacjentką i bezstresowo… więcej

  Hanna Kołodziejek-Wrona
  Hanna Kołodziejek-Wrona
  Gastrolog, Internista, Lekarz rodzinny
  Aleje Jerozolimskie 65/79, 6/8p, Warszawa
  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pani doktor jest konkretna i miła. Jeśli nie jest pewna, co jest nie tak,… więcej

  Katarzyna Wierzbicka
  Katarzyna Wierzbicka
  Gastrolog
  Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa
  Byłem już drugi raz u pani doktor i muszę przyznać, że po raz kolejny zaimponowała mi szeroką wiedzą i kompetencjami,… więcej

  Ireneusz Gierbliński
  Ireneusz Gierbliński
  Gastrolog
  Aleje Jerozolimskie 65/79, 6/8p, Warszawa
  Objaśnienie badania było dla mnie zrozumiałe pomogło mi w zrozumieniu mojej dolegliwości i dostałem kierunek dalszego… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • dr n. med. Beata Oralewska specjalista gastrolog pediatra
   Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie w 1984 roku. Specjalizacja z pediatrii i gastroenterologii. Od lat pracuje w Klinice Gastroenerologii, Hepatologii i Zaburzeń Odżywiania Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka". Od 2003 pełni funkcję kierownika Poradni Gastroenterologicznej.
   Główne ukierunkowania kliniczne: celiakia, mukowiscydoza, choroby trzustki, refluks żołądkowo-przełykowy, nietolerancje pokarmowe.

  Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Pediatria

  Usługi

  Centrum Zdrowia MDM

  Polna 30B, Śródmieście, 00-633 Warszawa, mazowieckie

  Konsultacja gastroenterolog dziecięcy od 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia MDMUsługa: refluks

   Bardzo konkretna rzeczowa lekarka, dodatkowo cechuje ja empatia i wysoka kultura. Posiada bardzo duza wiedze takze z zakresu genetyki i ginekologii.
   Przeprowadzila bardzo wnikliwy wywiad.
   Bardzo polecamy swietny gastrolog!

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapia PFGUsługa: bezposrednie zagrozenie zycia u 6tygodniowego niemowlęcia - zwężenie odźwiernika

   Pani dr błyskawicznie i bezbłędnie rozpoznała zwężenie odźwiernika u mojej 6 tyg. córeczki, co wyjaśniło wszystkie wymioty po karmieniu od ukonczenia 3 tyg. życia. Córeczka odrazu trafiła na oddział szpitalny i został przeprowadzony zabieg ratujący jej życie. Na takim maleństwie!!! Jestem wdzięczna ma zawsze! Szybkie rozpoznanie ratuje życie! Dziękuję Pani dr!!! Maja ma dziś 8 lat :-))

  • A
   Lokalizacja: Instytut Pomnik Centrum Zdrowia DzieckaUsługa: Inny

   Konkretna, życzliwa, super podejście do małego pacjenta, cierpliwie tłumaczy wątpliwości rodziców, wnikliwie bada i zbiera wywiad,pozdrawiam i polecam Panią Dr.

  • Bardzo miła i fachowa Pani Doktor, wnikliwy wywiad, słucha, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Miło konkretnie i serdecznie. Polecam.

  • M

   Jestesmy dopiero po pierwszej wizycie u tej P. Dr i wrażenia mamy bardzo dobre. Dokładnie zbadała dziecko, wysłuchała co mamy do powiedzenia, tłumaczyła i wyjaśniała każda wątpliwość. Skrzętnie notowała wszystko. To ciepła, miła osoba z fajnym podejściem do dzieci. Byliśmy prywatnie, ale mam nadzieje, ze nie zmienia to podejścia P. Dr do małego pacjenta ;-)

  • W

   Zdecydowanie nie polecam! Dla Pani Oralewskiej okazało się o wiele ważniejsze od dziecka dotrzymanie swoich reguł i pokazanie "kto tam rządzi". Podejście do dziecka pozostawia wiele do życzenia - nasze dziecko dla p. Oralewskiej po prostu nie istniało, choć półtorej godziny stało pod jej gabinetem, a czekaliśmy na wizytę kilka miesięcy.

  • Wspaniała Pani doktor, która słucha rodziców i zaleca szczegółowe badania !!!
   Nareszcie trafiliśmy na lekarza, któremu zaufałam już na pierwszej wizycie.
   Lekarz z powołania!

  • G

   Zdecydowanie nie polecam! Pani dr potrafi tylko straszyć rodziców terminami medycznymi nie tłumacząc na czym polega dane zjawisko, jak przebiega leczenie ba nie stawiając diagnozy popartej badaniami!!!! Podejście do dziecka również pozostawia wiele do życzenia nie mówiąc już o rodzicach, których traktuje jak histeryków.

  • M

   Pani dr Oralewska zdiagnozowała u mojego dziecka nietolerancję fruktozy, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni, bo nareszcie wiemy skąd brały się objawy chorobowe i jak je leczyć, a praktycznie rzecz ujmując po prostu jakich składników pokarmowych je prowokujących unikać.

   Przez prawie 9 lat syn cierpiał na różnego typu kłopoty z przewodem pokarmowym - od ekstremalnych kolek jelitowych w niemowlęctwie, przez silne bóle brzucha i liczne incydenty biegunkowe, aż po nagłe akcje z wymiotami. Temu wszystkiemu towarzyszyły nagłe bóle brzucha i uczucie silnego gorąca tak, że dziecko często krzyczało "mamo ja palę się od środka". Aż serce pękało i łzy napływały do oczu z bezsilności. Dotychczas dostawaliśmy różne leki na poprawę pracy jelit i tony probiotyków oraz od czasu do czasu USG jamy brzusznej, które nic niepokojącego nie wykazywało. Co stan się trochę poprawił, to za 2 dni znowu było gorzej i tak w kółko. Nic nie pomagało. Pani dr Oralewska po wysłuchaniu opowieści nt. wszystkich objawów, zleciła dziecku 2 badania i po drugim nareszcie okazało się co było przyczyną problemów.Dopiero odpowiednia dieta (wykluczająca przede wszystkim fruktozę i sorbitol) już po kilku tygodniach przyniosła zanaczącą poprawę. Szczerze polecam Panią dr Oralewską i jako znakomitego specjalistę i bardzo sympatyczną osobę.

   KM

  • A

   Fantastyczny kompetentny lekarz i człowiek... po prostu od 3 lat nasza kochana Pani Doktor jak mówi moja córka Ewa

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG