Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (73)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka Inny

  Wspaniała Pani Doktor! Bardzo dokładnie zbadała córkę i wszystko wyjaśniła. Jesteśmy pod wrażeniem empatii i zaangażowania Dziękujemy:)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Kowalczyk Inny

  wspaniały lekarz, wspaniały człowiek! żaden onkolog, radiolog w renomowanych środkach - nie wiedzieli co widzą w rezonansie synka, tylko Pan Doktor był pewny ! jego decyzje, diagnozy, operacja obarczona ogromnym ryzykiem - wszystko przeprowadzone na najwyższym poziomie! jego profesjonalizm, a jednocześnie skromność to wartości, których w świecie coraz mniej. Dla mnie wzór medyka/człowieka najwyższej klasy! Doktorze, dla nas cud, że Pana znaleźliśmy!

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Kowalczyk Inny

  Najlepszy neurochirurg! Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie! Operował moich dwóch synów! Obie operacje przebiegly bez komplikacji i dzięki nim moje dzieci żyją!!! Inni lekarze-onkolodzy!! na podstawie opisu MR głowy sugerowali zupełnie coś innego! Doktor Kowalczyk jako JEDYNY na podstawie obrazu rezonansu postawił trafne diagnozy!!!


  M
  Profil zweryfikowany
  Edyta Lucyna Michałkiewicz konsultacje neurologiczne

  Mogę z czystym sumieniem polecić Panią dr. Ogromna wiedza, świetne podejście do małego pacjenta, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i odpowiedź na każde pytanie. Dr przyjęła nas w CZD pomimo spóźnienia (długi czas rejestracji w bud. głównym). Pacjent 3-miesieczny dostał niezbędne skierowania i odbędzie teraz zaleconą rehabilitację.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Teresa Bis-Oleniacz konsultacja laryngologiczna

  Po wizycie z 2.5 latkiem w CZD. Potraktowała nas jak dorosłego pacjenta. Nie nawiązała żadnego kontaktu z dzieckiem. Dziecko wyszło z gabinetu zapłakane. Po zbadaniu dziecka nic nie powiedziała, musiałam sama zapytać, dopytywać. O notatke z wizyty też musiałam sama poprosić. Jeszcze nie wyszłam z gabinetu a już przekładała teczki innych pacjentów licząc, chyba, że już wychodzimy. Lekarz pracujący w CZD powinien miec wiecej empatii i wiedzieć jak zainteresować dziecko, by nie fundować mu traumy tylko być przyjaźnie zastawionym. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Polnik Konsultacja chirurgiczna

  Dzisiaj 14.07 mija rok kiedy oddałam zdrowie i życie mojej córki w cudowne ręce wspaniałemu lekarzowi Dariuszowi Polnik . Dzięki profesjonalizmowi , dobremu podejściu , wsparciu i doświadczeniu moja córka cieszy się zdrowiem i dobrym samopoczuciem . Żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności jaką odczuwa mama ,której córka wróciła do zdrowia . Życzę Panu dalszych sukcesów i samych trafnych decyzji oraz udanych operacji . Każdej potrzebującej pomocy osobie . życzę tak profesjonalnego wsparcia .


  T
  Profil zweryfikowany
  Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka Inny

  Wspaniały chirurg, operował mi klatkę piersiową, zrobił to na najwyższym poziomie, była to operacja szewskiej klatki metoda klasyczną, poza tym miły człowiek, polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Kowalczyk Inny

  Dr Kowalczyk jest wspaniałym lekarzem. I to nie tylko ze względu na swoje wyjątkowe kompetencje, ale również zaangażowanie i podejście do małych pacjentów. Dr Kowalczyk operował moją córkę już dwa razy (jak miała 2 - i ponownie - prawie 4 lata) i dwa razy nie tylko uratował jej życie, ale również zrobił to bez żadnych deficytów neurologicznych czy innych trwałych skutków ubocznych. Nie dość, ze wykonywał częściowe resekcje guza mózgu w bardzo trudnej lokalizacji, to jeszcze przy okazji pierwszej operacji usunął układ zastawkowy zakładany wcześniej w innym szpitalu i sprawił, ze wodogłowie ustąpiło, a zastawka nie była od tamtej pory już potrzebna. Dzięki doktorowi Kowalczykowi moja córka może żyć normalnie i szczęśliwie, bez piętna tak poważnej choroby i ma ogromne szanse na długie i (prawie) zdrowe życie. Ale żeby nie było tak patetycznie (bo i tak słowa nie wyrażą skali mojej wdzięczności) - to dodam, że dr Kowalczyk jest super osobą, świetnie się z nim rozmawia, a córka go uwielbia.


  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Kowalczyk Inny

  Pan doktor przeprowadzil operacje usunięcia torbiela przy pniu mózgu u mojego 5letniego syna. Leczenie oraz opieka na najwyższym poziomie.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karina Felberg Inny

  Mam mieszane uczucia co do doktor. Naciągnęła tak dziecku skórę, że aż miał popękany napletek. Do tej pory nie chce się goić. Dziecko niepełne 2 lata. Byłam u dr już 3 razy. Za każdym razem to samo.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania