O nas

Centrum Zdrowia MDM jest niepubliczną placówką ochrony zdrowia założoną przez lekarzy specjalistów z długoletnim stażem w renomowanych szpitalach warszawskich.

Celem działania CZ MDM jest połączenie w jednej placówce medycznej możliwości:

- konsultacji współpracujących ze sobą specjalistów wielu dziedzin medycyny,
- dostępu do badań diagnostycznych oraz zabiegów, również tych które wymagają krótkiego pobytu w warunkach kliniki jednego dnia,
- leczenia nadzorowanego przez specjalistę z odpowiedniej dziedziny,
- zapewnienia pacjentom komfortu związanego z krótkim czasem oczekiwania na konsultację lub badanie oraz uzyskaniem jasnych i wyczerpujących informacji o stanie swojego zdrowia.

Pacjentów z rozpoznaniem choroby Leśniowskiego-Crohna i Wrzodziejącym Zapaleniem Jelita Grubego zapraszamy na konsultacje lekarskie w zwiększonym zakresie czasu wizyty.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Gastrolyzer
 • Wideogastroskop
 • Wideokolonoskop
 • Wideolaryngoskop
 • Mikroskop laryngologiczny
 • Wideootoskop
 • Inhalator AMSA
 • EKG
 • Spirometr
 • USG Doppler
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Szanowny Pacjencie,
od początku listopada 2023 nasza placówka mieszcząca się przy ulicy Polnej 30B została zastąpiona przez nowe Centrum Medyczne przy ulicy Inflanckiej 4A.Klinika znajduje się na parterze 17-to piętrowego, niebieskiego budynku ulokowanego naprzeciwko Dworca PKP Warszawa Gdańska, po drugiej stronie ulicy Słonimskiego. Na najwyższym piętrze budynku znajduje się napis KPMG. Wejście znajduje się po prawej stronie recepcji głównej budynku

PARKOWANIE

możliwość parkowania (w miarę dostępności miejsc) na parkingu przed wejściem do kliniki.
Cena: do 15 minut gratis, po przekroczeniu tego czasu 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę (ze zniżką 50% udzielaną przez recepcję dla naszych pacjentów).

Parkowanie na ulicy w pobliżu kliniki jest możliwe po wniesieniu opłaty w parkometrze (płatne poniedziałek-piątek 8:00-20:00), najbliższa miejsce z wieloma miejscami do parkowania to ulica Alka Dawidowskiego w odległości około 200 metrów od kliniki.

KOMUNIKACJA MIEJSKA:

- stacja metra linii M1 DWORZEC GDAŃSKI w odległości około 200 metrów od kliniki. Wyjście z metra oznakowane: ul. Słomińskiego Skwer Baonu Czata 49 (Intraco) lub ul. Słomińskiego, ul. Zajączka.

- autobus ZTM : 116, 157, 221, 409, 500, 503, 518

- tramwaj : 1, 6, 15, 18, 28,

-pociąg stacja Dworzec Gdański – linia Legionowo -Warszawa Zachodnia- Lotnisko Chopina. Pociągi R90, S3, S4

Dowiedz się więcej

Inflancka 4A,Warszawa

Opinie o specjalistach (700)

Ogólna ocena

  C
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Beata Oralewska Konsultacja gastrologa dziecięcego

  Lekarz godny polecenia. Wizytę oceniam bardzo wysoko pod względem fachowości. Pani doktor była bardzo miła i rzeczowa, po zapoznaniu się z przypadkiem naszej córki podjęła szybką decyzję w kierunku dalszego leczenia oraz otrzymaliśmy wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i chcielibyśmy aby u każdego lekarza tak wyglądała wizyta.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Miłosz Jastrzębski konsultacja gastrologiczna

  Profesjonalne i merytoryczne podejście z zachowaniem dobrej atmosfery wizyty. Lekarz przeprowadził obszernym wywiad, wytłumacz możliwe przyczyny dolegliwości i proces poprawy

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Beata Oralewska Konsultacja gastrologa dziecięcego

  Doktor bardzo miła,wysoka kultura osobista, kultura wypowiedzi.Szczegolowy wywiad,bardzo miła w kontakcie z małym pacjentem. Rozpisany plan leczenia i wskazanie jakie badania należy wykonać.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paulina Młotkowska-Klimek konsultacja laryngologiczna dzieci

  Polecam, całościowe podejście. Badanie dokładne, wywiad dokładny, dodatkowe badania słuchu na miejscu i podjęta decyzja od razu.


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Katarzyna Iwanicka-Pronicka konsultacja audiologiczna

  Polecam, wszystko w najlepszym porządku. Rzeczowość, zaangażowanie i komunikacja na najwyższym poziomie.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paulina Młotkowska-Klimek konsultacja laryngologiczna

  Lekarka konkretna, może trochę zbyt mało komunikatywna w stosunku do dziecka, z którym byliśmy. Ale bardzo w porządku. Wykluczyła bardzo szybko problem, ktory podejrzewaliśmy. Sądzę, że dobry fachowiec.


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski Profesorskie konsultacje gastrologiczne

  Very professional approach. Professor took time to understand my case and explain me properly the situation and the next steps. Excellent English. I am very satisfied.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Izabela Batory badania laryngologiczne dzieci

  Pani Doktor bardzo miła, dokładna i zaangażowana, podejmuje próbę leczenia zachowawczego, wizyta bez pośpiechu, bardzo dobry kontakt z małym pacjentem i rodzicem. Serdecznie polecam!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Grochowicz konsultacja proktologiczna

  Trudno mi jednoznacznie ocenić tę wizytę. Wydaje mi się, że Pan doktor miał chyba gorszy dzień. Momentami był opryskliwy i powiedziałbym nawet, że niegrzeczny. Dostałem jednak jasną diagnozę i plan leczenia. Z drugiej strony bardzo oszczędny sposób opisu leczenia i zaleconych badań będzie trudny do wyjaśnienia mojemu ubezpieczycielowi. Mieszane odczucia po wizycie.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paulina Młotkowska-Klimek konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pani doktor rzeczowa, miła i z dobrym kontaktem do dziecka (2 lata). Wywiad i badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
Medicover, INTER Polska, SKOK Asekuracja, POLMED, LUX MED, ... enel-med

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Zdrowia MDM, Warszawa?
  Centrum Zdrowia MDM, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: pediatria, gastrologia, laryngologia, chirurgia, audiologia, laryngologia dziecięca, anestezjologia, immunologia, urologia, onkologia, endokrynologia, neurochirurgia, ortopedia, proktologia, pulmonologia, alergologia dziecięca, chirurgia dziecięca, chirurgia naczyniowa, flebologia, gastrologia dziecięca, hepatologia, medycyna chorób zakaźnych, neonatologia, okulistyka, pulmonologia dziecięca.
 • Oferta Centrum Zdrowia MDM obejmuje 47 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja chirurgiczna, badania proktologiczne, konsultacja proktologiczna, konsultacja internistyczna, Konsultacja endokrynologiczna, konsultacja urologiczna, Profesorskie konsultacje gastrologiczne, Konsultacja choroba Leśniowskiego-Crohna, Konsultacja Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego (WZJG), konsultacja pediatryczna.
 • Nie, Centrum Zdrowia MDM obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Centrum Zdrowia MDM ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Zdrowia MDM może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 700 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Zdrowia MDM. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje Centrum Zdrowia MDM: Medicover, INTER Polska, LUX MED, enel-med, POLMED Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • Adres placówki Centrum Zdrowia MDM to Inflancka 4A Warszawa.
Powiązane wyszukiwania