lek.

Anna Filipek-Gliszczyńska

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Doktor Anna Filipek-Gliszczyńska zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń funkcji poznawczych oraz bólów kręgosłupa. Jest specjalistką w zakresie neurologii. więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Doktor Anna Filipek-Gliszczyńska zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń funkcji poznawczych oraz bólów kręgosłupa. Jest specjalistką w zakresie neurologii.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo udana wizyta, polecam, dokładne badanie bez pośpiechu, rzetelnego objaśnienie problemu i wskazówki jak dalej postępować

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałem okazję być pod opieką Pani Anny i w poradni i w szpitalu. Przy Pani pacjent nie czuje się tylko leczony ale w pełni zaopiekowany co w sytuacjach choroby czasem znaczy nie mniej niż sama wiedza fachowa. Polecam.

 • Polecam Panią Doktor, kompetencje i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie! Ze swoimi problemami odwiedziłem kilku 'specjalistów', ale tylko dr Filipek poradziła sobie z całym zakresem problemu. Polecam wszystkim szukającym kompetentnego neurologa.

 • Witam,byłam u Pani neurolog w celu skierowania na tomografie przysadki mózgowej,jednakże pani neurolog odmówiła,pomimo tego iż mam zaburzenia hormonalne,oraz podwyższone stężenie testosteronu i kortyzolu(hormon stresu)neurog powiedziała,iż powinnam u psychiatry leczyć dolegliwości ponieważ neurolog nie rozpoznała diagnozy,a efektem tego były problemy endokrynologiczne,na podstawie wyników oraz rezonansu przysadki,można rozpoznać problemy pacjenta.

 • Bardzo dziękuję tej Pani za profesjonalną pomoc, maiłem problem z bólami głowy, profesjonalna diagnoza i precyzyjna strategia leczenia, co oznacza skuteczna.
  Radek

 • Leczyła moją mamę gdy podejrzewano udar mózgu. Bardzo rzeczowa i budzącą zaufanie. W trakcie całej terapii zawsze miała czas by porozmawiać,udzielić informacji. Co ważne widać było, że cały czas panuje nad sytuacją. Jej wiedza jak i osobowość dawały nam poczucie bezpieczeństwa. Dzięki jej pomocy wszystko skończyło się dobrze. Mogę z czystym sumieniem ją polecić jako lekarza.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online