Informacje o placówce

Gabinety

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

Frascati 2

00-483 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

Wołoska 137

02-507 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Oleksik Inny

  Zaangażowanie, Troskliwość, Profesjonalna opieka, rzetelna informacja podczas wizyty oraz pełne zainteresowanie i bezinteresowna pomoc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Karolina Helena Kędzierska-Kapuza konsultacja nefrologiczna

  Chcialabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania za opieke lekarska. Pani doctor otoczyła mnie ogromną życzliwością, wsparciem i profesjonalną opieką. Stanowcze podejscie oraz plan lekarski, pozwolil mi na powrot do zdrowia po 6 tygodniach rzadkiej, trudnej w leczeniu infecji ukladu moczowego, ktora byla zbagetlizowana w placówkach w Wielkiej Brytani oraz niepoprawnie leczona. Dziękuję za wszystko oraz pozdrawiam Aleksandra K


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Zielińska Inny

  Polecam z całego serca Panią doktor Dorotę, niesamowita, życzliwa,
  ogromnie empatyczna osoba. W czasie wielokrotnych hospitalizacji otrzymałam od Pani doktor nieocenioną pomoc, kilka minut rozmowy nastrajało mnie pozytywnie na cały dzień w szarej szpitalnej rzeczywistości. Wcześniej bałam się kontaktu z psychologami i psychiatrami, dr Dorota trafiła do mnie w pierwszej minucie rozmowy, oprócz ogromnej wdzięczności za profesjonalną pomoc darzę Panią doktor wielką sympatią.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Jaszczuk Inny

  Pan Doktor z wyrozumiałością, cierpliwością wysłuchał problemu, przeprowadził zasadną diagnostykę i - co najważniejsze - trafnie zidentyfikował problem. Zabieg wykonany szybko, bardzo profesjonalnie; bardzo dziękuję za opiekę, zalecenia i fachowe, życzliwe, podejście!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Hampel Inny

  Panie doktorze piszę w imieniu swoim jak i mamy. Po operacji trzustki pobyt w szpitalu nie może być przyjemny, ale dzięki takim lekarzom jak Pan, można go przetrwać. Tak też było w przypadku mojej mamy. Mimo chwil zwątpienia Pan podnosił ją na duchu.Mimo bardzo trudnej sytuacji Covidowej - brak wizyt, długiego weekendu czerwcowego, odbierał Pan telefon tłumacząc stan zdrowia z podaniem wyników usg, krwi i innych. Proszę mi wierzyć, to się nie zdarza. Na koniec Panie doktorze, życzymy Panu wszystkiego co najlepsze. Jest Pan dobrym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.
  Pacjentka z Kielc - Da Vinci


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Justyna Sicińska Inny

  Złoty człowiek, ogromna wiedza i doświadczenie w wykonywanej pracy, pełen profesjonalizm, wysoka kultura i pogoda ducha, fachowe podejście do pacjenta. Dziękuję za pomoc!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Banatkiewicz radioterapia

  Lekarz umiejący stworzyć fantastyczną relację z pacjentem. Po spotkaniu nie tylko wiesz jaka terapia cię czeka, ale i dlaczego ją wybrano. Do tego aplikowana jest ogromna dawka nadziei na końcowy sukces.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Zielińska Inny

  Porada przebiegała wzorowo. Po wizycie czułam się bardzo dobrze. Jeśli jeszcze raz będę potrzebowała ma pewno wrócę do Pani Doroty. Polecam wszystkim pacjentom.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Andziak Inny

  Polecam z całego serca Profesora.Zloty człowiek,doświadczony w każdym calu specjalista,z poczuciem humoru.Zoperowal z sukcesem klebczaka tętnicy szyjnej sporych rozmiarów za co dozgonnie będę za to wdzięczna.Jego dłonie i ogromna wiedza to skarb.Dziekuje.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Leyko Inny

  Pani Doktor jest wyjątkowym specjalistą, bardzo dokładnym i uważnym. Zdecydowanie polecam dzięki niej funkcjonuje normalnie!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania