Aneta Dylak

Dietetyk

46 opinii +dodaj

Umów wizytę 625 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym Dietetykiem Od 2000 roku współpracuję z lekarzami różnych specjalizacji(interna, endokrynologia diabetologia,pediatria,) . Układam plany żywieniowe dostosowa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem dyplomowanym Dietetykiem
  Od 2000 roku współpracuję z lekarzami różnych specjalizacji(interna, endokrynologia diabetologia,pediatria,) .
  Układam plany żywieniowe dostosowane do jednostki chorobowej oraz indywidualnych preferencji i trybu życia pacjenta.
  Uczestniczę w konferencjach naukowych i warsztatach, pogłębiając tym samym ciągle swoją wiedzę.
  Prowadzę warsztaty i wykłady z zakresu dietoterapii i żywienia dzieci i dorosłych.
  Aktywnie uprawiam sporty promując zdrowy tryb życia.
  Moją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję skutecznie pomagając pacjentom.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Kardiologia
 • Endokrynologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem po ponad roku współpracy z Panią Anetą i nie żałuję ani minuty, ani grosza! Nie byłam najłatwiejszym przypadkiem i Pani Aneta zaznaczyła na samym początku, że nie będzie obiecywać mi cudów, ale zrobimy ile się da. Mam Hashimoto, miastenię, która wyklucza aktywność fizyczną, a od niedawna insulinooporność. Nadprogramowych 10kg nie mogłam zrzucić przez około 4 lata, mimo zdrowego odżywiania. Zdecydowałam się na dietetyka jako "ostateczność", z małą wiarą, że się uda. A jednak! Od Pani Anety na początek dostałam bazową dietę, która z upływem czasu była modyfikowana i rozwijana z uwzględnieniem tego co lubię. Kilogramy spadały, motywacja rosła. Ostatecznie udało mi się zrzucić 10kg i sporo % tłuszczu. Mimo problemów zdrowotnych i minimalnego ruchu. Pani Aneta ma ogromną wiedzę, a przede wszytskim jest kochaną, ciepłą i wspierającą osobą. Nigdy nie ocenia, zawsze służy radą. Nie spieszy się na wizycie, poświęcała mi tyle czasu ile potrzebowałam (plus kontakt mejlowy w nagłych przypadkach). Po wizycie zawsze byłam naładowana motywacją na kolejne tygodnie. Jestem bardzo wdziędzna za pomoc i ogrom pracy nad moim przypadkiem. Zawsze i wszytskim będę polecać Panią Anetę! Oczywiście trzeba się nastawić na swoją pracę i motywację przede wszytskim, ale teraz wierzę, że wszytsko się da i z taką pomocą każdemu może się udać! :) Dziękuję!! Jest Pani nieoceniona!!!

 • słaby

  Niestety ja NIE POLECAM.Byłam u Pani Anety 3 razy,na pierwszych 2 wizytach było znaczne opóźnienie,które miało być "odrobione"na mnie.Bytło widać wyraźny pośpiech,zerkanie na zegarek i chaotyczność podczas wizyty.Po drugie może Pani Aneta potrafi ustalić dietę dla kogoś kto chce schudnąć i robi to skutecznie,ale w przypadku osoby która ma problemy zdrowotne,dolegliwości,nietolerancje pokarmowe/alergie i z tego powodu potrzebuje ustalenia odpowiedniej diety to pojawia się już problem.Widziałam,że Pani Aneta nie ma na mnie już za bardzo pomysłu i chyba w przypadku "trudniejszym" nie bardzo chce się jejn pacjentowi pomóc.Dieta ustalona na tydzien była mało rozmaita/ciekawa i widać,że również jak wizyta "zrobiona na szybko",bez dalszej chęci jej rozwijania,przekształcania.Pani Aneta kazała mi się na kolejną wizytę przygotować i zapisać w zeszycie co jem i jak się po tym czuję,a sama miała przejrzeć moje wcześniejsze zapiski i skorygować błędy żywnościowe,bądź dać pomysł co innego można do diety wprowadzić,jak również przejżeć wyniki badań co do nietolerancji pokarmowych,niestety nie zrobiła tego i nie była przygotowana do wizyty. W pośpiechu zaczęła wszystko przeglądać przy mnie,nie mając na daną chwilę zbyt wielu pomysłów co zmienić w diecie,obiecała że prześle coś na maila,czego i tak potem nie zrobiła.Tym samym zrezygnowałam z kolejnyh drogich wizyt i żałuję wydanych pieniążków.

 • bardzo dobry

  Pani Aneta jest bardzo miła sympatyczna uśmiechnięta osoba. Przy moim problemie dobrała idealna dietę przy której chudnę i sie nie mecze praktycznie w ogóle nie czuje ze jestem na diecie jest tak smaczne jedzenie. U mnie jeszcze zostało do zgubienia kilka kilogramów ale pod okiem pani Anety to czysta przyjemność :D zgadzam sie pani Aneta uczy zdrowego stylu życia ktory pod jej okiem sukcesywnie zmienia sie na lepsze dla całej rodziny :) POLECAM GORĄCO !!!

 • bardzo dobry

  Pani Aneta rzeczowa przemiła. Podejście do pacjenta bardzo indywidualne i ze zrozumienie.Byliśmy dopiero na pierwszej wizycie, ale czuję, że nasze spotkania skończą się sukcesem.

 • bardzo dobry

  Przyszedłem do Pani Anety na przełomie stycznia/lutego bieżącego roku ważąc 107kg. Po 3 miesiącach samej diety (na żadne ćwiczenia nie pozwalają mi lekarze), ważę około 92kg. Pani Aneta jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą, odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie. Dieta została dobrana wg. składników które lubię więc zmiana sposobu odżywania nie sprawiła mi żadnego problemu. Po 3 miesiącach diety lekarz rodzinny widząc moje wyniki z krwi stwierdził, że jestem okazem zdrowia. Gorąco polecam Panią Anetę wszystkim zainteresowanym!

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam. Pani bardzo miła i sympatyczna, niecałe półtora m-ca i prawie 7kg zrzucone lekką ręką. Dietę ustala pod smak danej osoby więc nie je się czegoś, czego się nie lubi co uważam za bardzo istotne. Można spytać o wszystko i dowiedzieć się wielu rzeczy o jakich się dotychczas nie miało zielonego pojęcia. Pani Dietetyk z prawdziwego zdarzenia-nie tylko z nazwy. Skuteczna

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta. Trudno pisać o efektach naszej wspólnej pracy choć po pierwszych 3 dniach jest zdecydowana poprawa, Pani jest bardzo skrupulatna i rzetelna. Budzi zaufanie. Pozostaje wierzyć, że efekty bedą super, jednak by tak było teraz praca po mojej stronie. Zdecydowanie polecam

 • bardzo dobry

  Anna. Bardzo dobry dietetyk, dopiero dzięki Pani Anecie udało mi się schudnąć w przeciągu 2 m-cy już ponad 9 kg; wcześniejsze próby odchudzania z innym lekarzem - dietetykiem skończyły się niepowodzeniem; z czystym sumieniem polecam, Pani Aneta - fachowość i skuteczność!!!

 • bardzo dobry

  Pani Aneta jest bardzo profesjonalną i obiektywna osobą, słucha pacjenta i motywuje do działania.Kiedy pierwszy raz przyszłam do gabinetu to nie liczyłam na dietę cud tylko chciałam dobrze sie czuć.Mam sporo dolegliwości i nietolerancje na dużo produktów, ale z tej małej garstki produktów, które mogę spożywać otrzymałam taka dietę,że gdy wstaje rano i przygotowuje posiłki to wiem, że nic mi nie będzie dolegać po ich spożyciu.Oczywiscie ,gdybym nie stosowała diety to pewni nic by z tego nie wyszło i gdyby Pani Aneta nie kontrolowała mnie w tej dziedzinie to nie byłoby efektów. Zachęcam do korzystania z usług Pani magister, ponieważ jest to osoba godna polecenia i przede wszystkim skuteczna. Sonia Zaleśkiewicz

 • bardzo dobry

  Uprawiam sport odkąd pamiętam, a jednak waga nie do końca była taka jaką człowiek wymarzył. Po prostu jadłam za dużo (jak zdrowy dorosły mężczyzna :D) i niewłaściwe jedzenie jak na sportowca. Dzięki Pani Anecie, jem jak dziewczyna, wiem co powinnam jeść i w jakich proporcjach. To nie jest tylko dieta cud i wymyślne dania na jedną chwilę. Proste i smaczne przepisy, które stanowią podstawę zdrowego odżywiania zdecydowanie na dłużej. Szczerze polecam.!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni