Adres

Czeremchowa 7, Krzyki , Wrocław
Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Główny zakres działalności obejmuje porady oraz leczenie w zakresie następujących zagadnień: zaburzeń neurorozwoju niemowląt i małych dzieci uszko...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
368 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

Z całego serca nie polecam Pani doktor.I nie chodzi tu o specyficzne podejście i zbędne komentarze doktor Wilczek,a o błędy w diagnostyce,kierowanie niemowlaka na b.bolesne badanie,które 2 innych b.znanych wrocławskich neurologów uznało za absurt,łącznie z neurologiem,którego Pani doktor poleciła do wykonania badania emg.
Według Pani doktor córka miała tragicznie niskie napięcie mięśniowe,padły nazwy chorób,których nie życzę najgorszemu wrogowi.Inni lekarze łapali się za głowy,a ja nigdy nie zapomnę tego stresu,ktory nam zafundowano...Było to 7 lat temu.Oczywiście to inni lekarze mieli racje,że mam zdrowe dziecko.
Mama Hani
Mama


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej konsultacja neurologiczna

Pani doktor godna zaufania, wspaniały specjalista a dodatkowo przecudowna kobieta :) Lekarz ze świetnym podejściem do dziecka, mający wiedzę i potrafiący ja przekazać w jak najprostszy sposób rodzicowi. Trafna diagnoza, słowo otuchy i wsparcia. Cudowny lekarz. Polecamy :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej padaczka

Znam Doktor od ośmiu lat. Pierwsze dziecko miało napady afektywnego bezdechu, z którego wyrosło - ale od Pani Doktor dowiedziałam się, jak reagować i postępować w przypadku ww. napadu. U drugiego dziecka w wieku dwóch lat zdiagnozowano padaczkę. Pani Doktor przez pięć lat leczyła i wyleczyła moje dziecko za co będę jej wdzięczna do końca życia. Według mnie cudowny Lekarz i Człowiek. Polecam z całego serca.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej niskie napięcie mięśniowe

Bardzo polecam Panią Doktor! Trafiliśmy do gabinetu z synkiem z powodu niskiego napięcia mięśniowego, Pani Doktor jest świetnym lekarzem, pod jej opieką (mieliśmy 3 wizyty) u synka widać znaczącą poprawę. Wszystko dokładnie omawia, jest bardzo konkretna co chyba niektórym nie podoba się aż dziwne :) ma podejście do dzieci, daje cenne wskazówki. Gabinet świetnie przystosowany. Naprawdę warto trafić do Pani Doktor :) pozdrawiamy - zadowoleni rodzice Boryska


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej autyzm dzieciecy

Bardzo polecam Panią Adriannę Wilczek, jako neurologa. Bardzo konkretną z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy u Pani Doktor już z drugą wizytą. Nasz synek kilka miesięcy temu diagnozowany był pod katem spektrum autyzmu,. Lekarze neurolodzy do których chodziliśmy nie byli pewni diagnozy. Już na początku wizyty Pani Doktor potwierdziła nasze obawy, biorąc pod lupę zachowania synka. Brak kontaktu i niskie umiejętności społeczne. Dziś wracamy z kolejnej wizyty, otrzymaliśmy od niej fachową poradę i konkretne zalecenia co do prowadzeni a dziecka.To co bardzo mi się podobało, to to, że nie trzeba było domyślać się o co chodzi. Aktualnie kontynuujemy terpię według wskazań pani Doktor. Od kilku miesięcy nasz synek uczęszcza do poradni i bierze udział w programie wczesnego wspomagania rozwoju. Terapia realizowana jest z powodzeniem. Dodatkowym atutem wizyt u Pani doktor Wilczek jest to że prowadzi dziecko, ale i uświadamia rodzica nie budząc w nim lęku przed diagnozą, pomaga szukać kontaktów do specjalistów i rozwiązań. Czujemy się profesjonalnie zaopiekowani i bezpieczni. Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

Trafiliśmy do Pani dr z polecenia.
Niestety to nie był dobry wybór. Do gabinetu weszliśmy po chwili i na samym początku dostaliśmy reprymendę na temat smoczka u syna i pieluchy.
Po 5 minutach dr zdiagnozowała u syna autyzm!
Syn nie chciał współpracować - płakał i nie był skoncentrowany, ale pojechaliśmy do specjalisty, aby uzyskać pomoc. Mieliśmy wyniki EEG, które nas niepokoiły a które nawet nie zostały zweryfikowane.
Pani doktor za to z zaciekawieniem zajęła się moim przypadkiem - ale nie leczeniem - niee... Zainteresowania dotyczyły pracy - gdzie pracuję i jak nazywa się mój zakład pracy :)
Oczywiście nigdy nie wrócimy do tej "bardzo polecanej pani dr" - z synem udaliśmy się do dobrego logopedy i innej Pani doktor neurolog - która wykluczyła autyzm u syna i zajęła się tym, co ważne - czyli nie tym, gdzie pracuję a synem.
Zatem podsumowując - szkoda czasu (na dojazd straciliśmy 1,5h) i nerwów dziecka (u drugiej Pani neurolog syn nie grymasił i pozwolił się zbadać).
Niestety jesteśmy zawiedzeni brakiem profesjonalizmu pani dr.
Nie polecamy.


Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

Jestem bardzo zadowola z kolejnej wizyty u Pani Doktor, mój synek cieszył się przez całą wizytę, świetne podejście do dziecka, wizyta nie trwała krótko, mogliśmy pytać o wszystko i dostaliśmy szczegółowa odpowiedź. Bardzo polecam ????


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

Dzięki właściwej diagnozie oraz dobraniu odpowiedniej rehabilitacji, Pani doktor wyprowadziła synka na poziom rówieśników. Dokładność i dbałość z jaką Pani doktor bada pacjenta sprawia, że rodzic ma pewność, iż dziecko znalazło się w najlepszych rękach. Mały pacjent badany jest przede wszystkim globalnie, z dbałością o szczegóły i umiejętnością łączenia faktów, co jest niezwykle ważne w stawianiu odpowiedniej diagnozy i za to cenimy Panią doktor najbardziej. Wiemy, że Antoś ma najlepszą opiekę, za co serdecznie dziękujemy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej niska ocena urodzeniowa, asymetria, hipotonia

Witam. Jestem szczesliwa mama 4 miesiecznej coreczki a nasza przygode z Pania doktor zaczelysmy w tym roku. Z powodu niskiej oceny urodzeniowej zlecona zostala konsultacja neurologiczna. Z kazdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Pani doktor to bardzo konkretna osoba i ma swietne podejscie do dzieci. Wizyty odbywaja sie zgodnie z ustalona godzina. Poczekalnia oraz gabinet sa profesjonalnie przygotowane pod pacjenta. Panuje tam lad i porzadek. Pani doktor pokazala nam na co mamy zwrocic szczegolna uwage a zlecone rehabilitacje przynosza porzadany efekt. Lekarz godny polecenia. Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej konsultacja neurologiczna

Rozczarowanie wizytą na całej linii. Nie dość, że wizyta trwała 10 min to jeszcze Pani Doktor nie skupiła się na problemie z jakim boryka się 7 miesieczne dziecko tylko kazała je odchudzać. Badała dziecko u mnie na kolanach, oglądała przez lupę. Poczekalnia - śmiech na sali. Została mi zwrócona uwaga za położenie kurtki na krześle. Hmm... Tylko szkoda, że inny lekarz znalazł przyczynę problemu mojego dziecka. Wizyta tam trwała półtorej godziny i wszystko zostało mi dokładnie omówione i wyjasnione. Dodatkowo poznałam życiorys córki Pani Doktor, tak jakby to miało wpływ na leczenie mojego dziecka. Sugerowałam się ilością opinii o Pani Doktor, ale się zawiodłam. No cóż szkoda tylko kasy i czasu. Osobiście nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Główny zakres działalności obejmuje porady oraz leczenie w zakresie następujących zagadnień: zaburzeń neurorozwoju niemowląt i małych dzieci uszko...

Zobacz pełen opis