Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Główny zakres działalności obejmuje porady oraz leczenie w zakresie następujących zagadnień:

zaburzeń neurorozwoju niemowląt i małych dzieci
uszkodzeń okołoporodowych…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Główny zakres działalności obejmuje porady oraz leczenie w zakresie następujących zagadnień:

  zaburzeń neurorozwoju niemowląt i małych dzieci
  uszkodzeń okołoporodowych (wylewy,wcześniactwo,)
  innych problemów neurologicznych u niemowląt, (wiotkość ,spastyczność,)
  nieprawidłowego rozwoju mowy,
  bólów głowy, migreny
  padaczki i innych zaburzeń napadowych, także psychogennych
  mózgowego porażenie dziecięcego,
  chorób naczyniowych mózgu (udary, malformacje naczyniowe),
  wad rozwojowych OUN,
  upośledzenia umysłowego
  nieprawidłowego rozwoju mowy,
  zespołów bólowych kręgosłupa u dzieci
  stwardnienia rozsianego,
  chorób nerwowo-mięśniowych (uszkodzenie splotu barkowego neuropatie, miopatie)
  encefalopatii różnego typu ,
  schorzeń zwyrodnieniowych OUN
  zespołów genetycznych z deficytem neurologicznym
  urazów głowy
  oraz innych schorzeń neurologicznych.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
328 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

  Pani doktor Ada to lekarz o wielkim sercu. Każda wizyta przebiega miło i bez stresu. Dzięki pani doktor mija rok bez leków przeciwpadaczkowych. Najlepszy lekarz neurolog to jakiego mogłam trafić. Serdecznie polecam.
  Pozdrawiam, Kamila z mamą

 • E
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

  Do Pani doktor trafiłam z córeczką z powodu podejrzewanego wzmożonego napięcia mięśniowego. Pierwsze co mi się spodobało to sam gabinet.Jest osobne pomieszczenie ,gdzie można zostawić nosidełko ,przebrać dziecko i spokojnie poczekać na wizytę. W ogóle cały gabinet jest przyjazny ,atmosfera domowa ale w pełni profesjonalna ,więc idealna jeśli chodzi o wizytę z dzieckiem.Jeśli chodzi o samą wizytę,Pani doktor na pierwszej wizycie dokładnie zapoznaje się z dokumentacją,przeprowadza wywiad i bardzo dokładnie bada dziecko! Stawiam wykrzyknik ,bo coraz mniej jest lekarzy ,ktorzy tak szczegółowo przeprowadzaja badanie. A dzięki temu ,że Pani doktor Ada ma cudowne podejście do dzieci ,córka nawet nie zapłakała.Kolejna wizyta u Pani doktor z innym problem była przeprowadzona tak samo rzetelnie.Ponadto wiedza Pani doktor jest ogromna ,potrafi wytłumaczyć problem i odpowie na każde pytanie.
  Szczerze polecam Panią doktor tym rodzicom ,ktorzy szukaja bardzo dobrego specjalisty.

 • I

  Z ręką na sercu polecam Panią Doktor! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza,świetny kontakt zarówno z dzieckiem, jak i z rodzicem.Badanie neurologiczne zostało przeprowadzone bardzo szczegółowo i delikatnie. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.Jednym słowem - lekarz jakich mało! Gorąco polecam.

 • J

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem z powołania. Ma niesamowite podejście do dziecka, przy każdej wizycie bardzo dokładnie bada dziecko i przeprowadza szczegółowy wywiad. W naszym przypadku bardzo szybko zdiagnozowała rzadką chorobę, skierowała też do szpitala na konkretne badania. Później wytłumaczyła na czym polega choroba i jak z nią walczyć.
  Doktor Ada ma olbrzymią wiedzę, jest kompetentna i profesjonalna. Jeździmy do niej systematycznie od kilku lat, w razie nagłej konsultacji możemy zawsze na Nią liczyć- kontakt mailowy czy telefoniczny.
  W dodatku pomaga nam bezinteresownie w zbiórce pieniędzy na naszą nieuleczalnie chorą córeczkę.
  I za to wszystko jej z całego serca dziękujemy.
  Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor- wspaniałego neurologa dziecięcego.

 • I

  Jestem mamą 14-letniego Jakuba który ma mózgowe porażenie dziecięce -postać mieszana -czterokończynową ,głębokie upośledzenie umysłowe ,małogłowie,padaczka . Doktor Adrianny Wilczek prowadzi nas od samego początku, pierwsze nasze spotkanie było w Szpitalu gdzie pracowała. Chodzimy na wizyty nadal, ponieważ nie ma takiej drugiej Pani Doktor która potrafi tak profesjonalnie zająć się pacjentem małym jaki dużym, ma podejście do dzieci zawsze dokładnie zbada i w zrozumiały sposób wytłumaczy . Zawsze mamy kontakt mailowy jak i telefoniczny jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby Doktor Adrianna nie odpowiedziała na maila . Polecam w 100% zawsze cierpliwa i wyrozumiała , służy pomocą o każdej porze , i jest człowiekiem o wielkim sercu . Gorąco Pozdrawiamy nasza Kochana Panią Doktor.
  Mama Jakuba

 • M

  Doktor Wilczek to lekarz z powołania. Świetnie zajęła się naszą córką z obniżonym napięciem mięśniowym, która dzięki wdrożonemu programowi ćwiczeń była w stanie nadrobić zaległości i jest teraz
  żywiołowym, swobodnie poruszającym się dzieckiem. To prawda, że czasami nie owija w bawełnę i gdy widzi błędy rodziców od razu je wskazuje -- trzeba jednak pamiętać, że zajmuje się pomocą dzieciom, a nie poprawianiem humoru rodziców.

 • M

  Do dr Wilczek trafiliśmy dzięki stronie Znany Lekarz i nie żałuję. Nasz synek jest wcześniakiem z 31 tc. Lekarz neutlrolog, który prowadził nas w szpitalu po porodzie zdiagnozował u naszego synka wylewy IV st., torbiele i ogólnie wg tej diagnozy nasz syn powinien być roślinką. Dr Ada odrazu na pierwszej wizycie widząc jego zachowanie wykluczyła poprzednią diagnoze. Zleciła ponowne usg główki, które potwierdziło, że nie ma ani torbieli ani wylewów. Zleciła nam rehabilitacje, dała wiele cennych wskazówek. Poleciła rzetelnych lekarzy do pozostałych konsultacji. Nigdy również nie mieliśmy problemu aby umówić wizytę kontrolną w terminie zaleconym przez Panią Dr. Raz tylko zdarzyła się sytuacja, że Pani dr się rozchorowała - w końcu też człowiek - i wizyta została przełożona na inny termin (sobotę gdzie Pani dr nie przyjmuje) jedna zwolnił się wcześniejszy termin, o którym natychmiast zostaliśmy powiadomieni. Trudno mi więc uwierzyć, że były sytuacje typu że P. Dr jest niedostępna i nie wiadomo kiedy będzie. Przez 9 miesięcy leczenie nigdy nie mieliśmy takiego przypadku. Pani Dr zawsze nas informuje na wizycie, w jakim okresie wyjeżdża i na kiedy mamy się zjawić do kontroli. W kontakcie z dziećmi Pani Dr jest niesamowita, ciepła i delikatna. Mój syn jest zachwycony wizytami zawsze uśmiechnięty. Pani Dr zawsze miła uśmiechnięta cierpliwie tłumaczy. My jesteśmy zadowoleni.

 • A

  Pani doktor jest wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie. Gruntownie bada dzieci tłumacząc przy tym efekt swoich obserwacji. Z pozoru zwykła konwersacja z rodzicem dla Pni Doktor stanowi porcję informacji o rozwoju dziecka z uwagi na obserwację zachowań dziecka podczas rozmowy. Przy tym jest miłą i ciepłą osobą. Potrafi uspokoić skołatane nerwy przewrażliwionej matki. Jest jedynym lekarzem któremu ufam w 100%. Zawsze z niecierpliwością oczekuję na spotkanie z Panią Doktor żeby być pewną, że moje dziecko jest zdrowe, prawidłowo się rozwija. Gorąco polecam. Mama Zosieńki

 • K

  Jestem mamą 2 miesięcznego chłopca. Do Pani Doktor zostałam skierowana ze względu na drżenia nóżek mojego synka. Bardzo podobało mi się podejście Pani Doktor do dzieci. Gołym okiem widać, że je lubi i ma do nich podejście ,dzięki czemu badania nie są męczarnią. Ja jako rodzic zostałam rzetelnie poinformowana o wszystkim. Wiedziałam co mam robić i jak ćwiczyć z małym. Pełen profesjonalizm i życzliwość.Gorąco polecam Panią Doktor! Dodatkowym atutem jest piękny gabinet i poczekalnia. To też jest bardzo ważne.

 • Jestem mama pół rocznej dziewczynki, córeczka jest wcześniakiem.
  Zalecono nam konsultacje neurologiczna ze względu na podejrzenie asymetrii.
  Dr. Adrianna prowadzi nasze dziecko, kontroluje jego rozwój i dokładnie bada na każdej wizycie dając nam rodzicom zalecenia co do noszenia i gimnastyki malucha.
  Do doktor Wilczek mam około 80 km. i ze względu na jej podejście do dziecka jak i rodziców nie zamierzam szukać innego neurologa.
  Doktor Wilczek jest świetnym specjalista!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online