Adresy (3)

ul. Batalionu Włochy 11 m 23, Włochy, Warszawa
Gabinet


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Płatności online Jak to działa?
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja Wideo - Psychiatry pierwszorazowa • 220 zł

Konsultacja Wideo - Psychiatry kolejna wizyta • 220 zł

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) • 220 zł +1 więcej

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) • 220 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę leczenie farmakologiczne w dziedzinie psychiatrii osób dorosłych w tym: • zaburzeń nastroju (depresja, depresja lekooporna, zaburzenia dep...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Bezsenność
 • Bulimia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny I wydział lekarski
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny studia podyplomowe Medycyna Estetyczna

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Medycyna chińska

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Batalionu Włochy 11 m 23, Warszawa

220 zł

Gabinet


220 złul. Batalionu Włochy 11 m 23, Warszawa

220 zł

Gabinet


220 złDomaniewska 49, Warszawa

Centrum Medyczne Enel-Med

Pozostałe usługi


220 zł220 zł

48 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Domaniewska konsultacja psychiatryczna

Pani Adriana poprawnie mnie zdiagnozowała, świetnie dobrała leki i zmotywowała mnie do udania się na terapię. Dzięki temu coraz bardziej jestem w stanie funkcjonować. Wszystko było szczegółowo opisane co do leków, wywiady dokładnie przeprowadzone. Polecam w 100%


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moje wrażenia po wizycie u Pani Doktor są negatywne. Odnoszę wrażenie, że opisywane przeze mnie objawy zostały w dużej mierze zbagatelizowane. Otrzymane ze strony Pani porady uważam za niewystarczające oraz, że sama wizyta doprowadziła mnie do gorszego stanu niż przed nią. Atmosfera w trakcie wizyty była niekomfortowa, z powodu zbędnych komentarzy ze strony Pani często nie byłem w stanie powiedzieć wszystkiego co bym chciał.

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Dzień dobry.
Panie Andrzeju już odnoszę się do Pana opinii.
1. Faktycznie wizyty psychiatryczne, szczególnie pierwszorazowe często są dla pacjenta niekomfortowe, ponieważ dotyczą przykrych, czasem dramatycznych sytuacji z życia pacjenta. Niestety niezależnie od chęci wsparcia pacjenta i stworzenia komfortu rozmowy przez psychiatrę nie zawsze jest to pacjentowi pomocne, pomimo starań lekarza.
2. Pacjent na wizycie pierwszorazowej rzadko kiedy jest w stanie wszystko opowiedzieć do końca, co chciałby poruszyć. Dzieje się tak dlatego, że psychiatra na wizycie jest zobowiązany do zdiagnozowania ew. choroby, bądź zaburzenia nerwicowego, zaproponować leczenie, w przypadku włączenia farmakologii szczegółowo omówić działanie leków oraz działania niepożądane tych leków, co ja omawiam bardzo szczegółowo. Dla porównania zbieranie wywiadu przez psychoterapeutę zajmuje zwykle 3-4 a czasami 5 takich wizyt.
3. Lekarz psychiatra nie udziela rad, co pacjent ma zrobić, nie na tym polega pomoc ze strony psychiatry (zaznaczam, że również nie ze strony psychoterapeuty). Jest to niedozwolone i nieprofesjonalne. Stąd Pana oczekiwania tego typu nie mogły być na wizycie zrealizowane w sposób zgodny z Pana wyobrażeniami.
Pozdrawiam Pana


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Byłam pierwszy raz u Pani doktor.
Jestem pozytywnie zaskoczona, pani doktor bardzo miła, wysłuchała, odpowiedziała na wszystkie pytania. Wytłumaczyła działanie lekow. Postawiła diagnozę i wyjaśniła ją. Czułam się zaopiekowana. Dokładnie przekazała jak dawkować leki, czego można się spodziewać.
Na pewno wrócę.
Dziękuję Pani Doktor

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam, życzę dużo zdrowia!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja Wideo - Psychiatry kolejna wizyta

Pani Doktor jest wspaniała, bardzo mi pomaga z moimi problemami i czuję, że naprawdę mega się angażuje w leczenie. Każdemu polecam z czystym sumieniem

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Dziękuję pięknie!
Pozdrawiam ciepło!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Domaniewska Inny

Niestety, nie polecam.
Opowiedziałam Pani z czym się zmagam i że między innymi jest to rownież nadużywanie alkoholu. Opowiedziałam również, że od dwóch miesięcy chodzę na psychoterapię, gdzie jest stosowana terapia poznawczo behawioralna i że moja psychoterapeutka sugerowała sesję z psychiatrą w celu ustalenia czy nie mam depresji. Pani nie zbyt dała mi cokolwiek więcej opowiedzieć, bo od razu powiedziała, że nie powinnam chodzić na terapie tylko mam się zapisać do poradni odwykowej i tyle. Ona nic więcej mi nie pomoże. Jestem alkoholikiem i mam iść na odwyk. To nic, że na mój stan składa się duża ilość innych czynników, ją to nie obchodzi.
Zapłaciłam 191zł za 5 minut rozmowy, po której nie mogłam dojść do siebie przez pół godziny. Czy tak ma się człowiek czuć po rozmowie z lekarzem, którego pracą jest pomóc lub choć nie doprowadzić pacjenta do jeszcze gorszego stanu niż ten w którym się znajduje?
Jeszcze w notatce po wizycie, Pani napisała „Zakaz spożywania alkoholu”. Dziękuję za zakaz, jest on taki pomocny, skoro mam zakaz to już na pewno go nie spożyję…
Jeszcze ton w którym Pani się odnosiła.
Zero empatii, zero zaangażowania.

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Witam,
Dziękuję, że mogę się odnieść do Pani opinii po wizycie audio w centrum medycznym, ponieważ podczas wizyty nie dała mi Pani takiej możliwości.
Podczas wizyty zastanawiało mnie dlaczego Pani się na nią zapisała - nie oczekiwała Pani włączenia leczenia, żadnej porady medycznej. Wspomniała Pani, że uzależniła się Pani od alkoholu. Nie padło słowo alkoholik podczas spotkania ani razu ze strony mojej, ani Pani.
Uzyskała Pani, tak jak Pani wspomina informację, że kompleksową pomoc osoba w Pani sytuacji może uzyskać w Poradni Odwykowej - pełny program terapeutyczny oraz stałą opiekę psychiatry. Koniecznością jest zaprzestanie picia i wyjście z ciągu alkoholowego, leczenia farmakologicznego nie wolno podjąć w trakcie intoksykacji pacjenta. Pani moich porad nie słuchała i wyśmiała je Pani, o czym już w opinii Pani nie wspomniała. Ale wspomniała Pani, jak i podczas wizyty, że nadal zamierza Pani alkohol spożywać.
Zakomunikowała Pani "potrzebuję chociaż tygodniowego odpoczynku od tej pracy". Wyjaśniłam, że lekarz może w trakcie leczenia pacjenta, jeśli jego stan psychiczny tego wymaga wystawić zus zla. W Pani przypadku nie miało to miejsca. Pani złość przybrała na sile w momencie, kiedy odmówiłam jego wystawienia, a Pani się rozłączyła. To był Pani wybór, nie ja zakończyłam rozmowę. Również Pani o tym w powyższej opinii nie wspomina.
Co do zus zla nie jest ono wydłużeniem okresu urlopowego, tylko służy leczeniu pacjenta i tylko wtedy może być orzeczone przez psychiatrę.
Niezależnie od Pani wzburzenia innych zaleceń zgodnie ze sztuką medyczną nie mogłam zalecić.
Lekarz nie jest w stanie pomóc osobie, która tego nie chce.
Pozdrawiam Panią i życzę dużo zdrowiaR
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Konsultacja Wideo - Psychiatry kolejna wizyta

Wspaniała Moja Pani Doktor , pięknie dziękuję .
Jestem wdzięczna Pani Doktor ,że zawsze ma dla Mnie czas i potrafi stonować sytuację .

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Dziękuję Pani Renato, pozdrawiam ciepło!


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Konsultacja Wideo - Psychiatry kolejna wizyta

Doskonała lekarka, profesjonalistka, wspiera w trudnych sytuacjach. Empatyczna, pomocna. Polecam Panią Doktor.

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Bardzo dziękuję!
Pozdrawiam serdecznie i oby trudnych chwil w życiu Pani gościło jak najmniej..


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor jak zawsze ultra profesjonalna, ciepła, empatyczna. Oprócz tego informuje o absolutnie wszystkich działaniach leków, przeprowadza szczegółowy wywiad i dopasowuje leczenie do człowieka, a nie "leci po sprawdzonych schematach".

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Pani Krystyno to bardzo ważne dla mnie słowa, tym bardziej, że nie jest to pierwsze wrażenie, a dłuższa obserwacja.
Życzę dużo zdrowia!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

To moja kolejna wizyta i spotkanie z Panią Doktor. Zawsze rozmowa jest serdeczna i konstruktywna. Polecam.

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Konsultacja Wideo - Psychiatry pierwszorazowa

Pani Adriana poświęciła dużo czasu na dogłębną analizę moich problemów i kompleksowo dobrała dalsze leczenie. Bardzo polecam!

lek. Adriana Kalicka-Owerska

Bardzo dziękuję za opinię Pani Kasiu i życzę dużo zdrowia :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę leczenie farmakologiczne w dziedzinie psychiatrii osób dorosłych w tym: • zaburzeń nastroju (depresja, depresja lekooporna, zaburzenia dep...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Bezsenność
 • Bulimia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny I wydział lekarski
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny studia podyplomowe Medycyna Estetyczna

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Medycyna chińska

Staże

 • IPiN w Warszawie, ul. Sobieskiego 9
 • Szpital Bródnowski Klinika Psychiatrii
 • Centrum Psychoterapii ul. Dolna 42

Powiązane wyszukiwania