Wojciech Sadowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
186 odwiedzin w ciągu 30 dni

Akademię Medyczną w Lublinie kierunek lekarski ukończył w 1993r. Po odbyciu stażu zawodowego rozpoczął pracę w Szpitalu Rejonowym w Lubartowie na oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2005… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ból kolana od strony wewnętrznej

  Diagnostyka słaba, lekarz z góry przyjął że mam chondromalację. Brak badania usg mimo, że aparat był dostępny. Dostałem skierowania na zabiegi fizjoterapeutyczne.
  Po wykonaniu MRI okazało się, że mam uszkodzoną łąkotkę.
  Ogólnie bardzo słabo oceniam tego lekarza.

 • Wspaniały człowiek, życzliwy i kompetentny. Polecam jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem. Zrobi wszelkie potrzebne badania i pomoże normalnie funkcjonować.

 • E

  Trafilem do wspanialego lekarza dr Sadowskiego, ktory prawidlowo zdiagnozowal chorobe i usunąl przczyne bolu kolana.pozwalajac mi na normalne funkcjonowanie . Jezeli kto kolwiek ma problemy z kolanami /w moim przypadku byla woda w kolanie nie moglem chodzic/ zachecam do wizyty u tego wlasnie lekarza Nadmieniam ze byłem u wielu innych "wspaniałych lekarzy" ktorzy nie byli w stanie mi pomóc poprzez swoja zwyczajna ignorance do pacjenta. Zachecam ...

 • G

  Miałam szczęście trafić na pana doktora na SOR-ze, na Kraśnickiej. Pojechałam ze zwichniętą ręką, po upadku i nieskutecznej próbie nastawiania stawu łokciowego w przychodni. Jechałam z duszą na ramieniu, jak potem okazało się, niepotrzebnie. Doktor zajął się mną wspaniale, samo nastawianie trwało dosłownie 3 sekundy. Dla mnie jednak najważniejszą rzeczą była życzliwość w stosunku do pacjenta i brak zniecierpliwienia podczas moich jęków w trakcie badania, nastawiania i gipsowania ręki. Jestem pod opieką pana doktora i każda wizyta jest równie życzliwa, a leczenie kompetentne.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Akademię Medyczną w Lublinie kierunek lekarski ukończył w 1993r. Po odbyciu stażu zawodowego rozpoczął pracę w Szpitalu Rejonowym w Lubartowie na oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2005 rozpoczął pracę w oddziale Urazowo-Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. W 2007 roku uzyskał I stopień specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2012 uzyskał II stopień specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Zainteresowania i kierunki leczenia: leczenie urazów narządu ruchu, schorzeń kręgosłupa, zmian zwyrodnieniowych stawów, wad postawy, powikłań pooperacyjnych narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu