O nas

Prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy już od 1992 r. Wprowadziliśmy i rozwijamy standardy nowoczesnej opieki medycznej, którą pragniemy obejmować całe rodziny.
Szybkie, profesjonalne i kompleksowe leczenie pacjentów indywidualnych oraz świadczenie usług dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że “lepiej zapobiegać, niż leczyć."
Wysoki poziom usług medycznych łączymy z indywidualnym, przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. U nas pacjent decyduje o wyborze lekarza, ma nieskrępowany dostęp do wszelkich badań diagnostycznych bez skierowania.
Posiadamy kilka oddziałów na terenie województwa lubelskiego - w Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Krasnymstawie, Biłgoraju i Zamościu.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Rezonans Magnetyczny
 • Tomografia Komputerowa
 • USG
 • RTG
 • EKG
 • Endoskopia
 • Doppler TCCD
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (160)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Dąbrowska Konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor wszystko rzetelnie opisuje i tłumaczy, wszystko przebiega w bardzo miłej atmosferze.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Dariusz Swatowski konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam. Wiele lat zmagałam się z dolegliwościami, które były bagatelizowane przez innych lekarzy. W końcu trafiłam do gabinetu dr Swatowskiego, który mnie wysłuchał i znalazł problem. Człowiek o wielkiej wiedzy, zaangażowaniu, empatii do pacjenta.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Nowak konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna , wszystko dokładnie wyjaśniła , podejście do pacjenta rewelacyjne jak również i rozmowa z rodzicem. Z całego serca polecam Panią doktor .
  Pozdrawiamy mama i Bartek ( z technikum )


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Wiórkowski konsultacja internistyczna

  U Pana doktora leczymy się i korzystamy z wizyt cała rodzina . Pan Doktor jest bardzo życzliwy i zawsze usmiechniety i zaangażowany w diagnostykę ogromny zakres wiedzy szczegółowo tłumaczy wyjasnia doradza trafne diagnozy . Zawsze empatyczny wysłuchuje . Bardzo zaangażowany swoją pracę. Lekarz z powołaniem .Polecam Pana doktora jaka Pediatre bardzo dba o małego pacjenta jest bardzo dobrym Pediatra pomocny bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta jako także internista lekarz na medal z całego serca polecam


  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Feliks Świrszcz Inny

  Lekarz przypisał mi lek na inną dolegliwość niż ta którą mam, co wyczytałem w ulotce. Brak wywiadu, padło może jedno pytanie.
  150 zł wydane za wizyte na darmo.


  D
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med., prof. uczelni Cezary Grochowski konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo dobry specjalista.Identyfikuje problem i go rozwiązuje


  P
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med., prof. uczelni Cezary Grochowski Inny

  Świetny lekarz, wizyta i operacja przeprowadzona bardzo szybko i profesjonalnie.Polecam serdecznie! Życzę Panu Doktorowi wszystkiego co najlepsze.


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Joanna Nowak badanie skóry (dermatoskopia)

  Wykonywałam badanie dermatoskopowe. Lekarz przeprowadził wywiad, otrzymałam zalecenia. Pani doktor jest bardzo konkretna udziela odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Zakościelny kolonoskopia

  Do doktora trafiłam przypadkiem, z naciekiem na jelicie i mocno wystraszona przez lekarza, który go wykrył w USG. Doktor Zakościelny robił mi kolonoskopię, w trakcie której nie potrzebowałam żadnego środka znieczulającego. Potem zajął się mną i prowadził przez resztę procesu diagnostycznego, w tym pobierał biopsję na oddziale. Bardzo profesjonalny, oraz z podejściem do pacjenta. Jestem doktorowi bardzo wdzięczna za opiekę. Lekarz z powołania.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Iwański USG piersi

  Lekarz bardzo profesjonalny, uprzejmy. Usg piersi wykonane dokładnie, byłam na bieżąco informowana o tym, co lekarz widzi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania