Prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy już od 1992 r. Wprowadziliśmy i rozwijamy standardy nowoczesnej opieki medycznej, którą pragniemy obejmować całe rodziny. Szybkie, pr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Luxmed Lublin - Orkana

Orkana 7

20-504 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe +48 81 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Prestiżowa placówka medyczna na terenie Lubelszczyzny. Istniejemy już od 1992 r. Wprowadziliśmy i rozwijamy standardy nowoczesnej opieki medycznej, którą pragniemy obejmować całe rodziny.
Szybkie, profesjonalne i kompleksowe leczenie pacjentów indywidualnych oraz świadczenie usług dla firm z zakresu medycyny pracy oraz opieki abonamentowej. Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, kierując się maksymą, że “lepiej zapobiegać, niż leczyć."
Wysoki poziom usług medycznych łączymy z indywidualnym, przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta. U nas pacjent decyduje o wyborze lekarza, ma nieskrępowany dostęp do wszelkich badań diagnostycznych bez skierowania.
Posiadamy kilka oddziałów na terenie województwa lubelskiego - w Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Krasnymstawie, Biłgoraju i Zamościu.

Nasza oferta

Centrum Medyczne Luxmed oferuje kompleksowy dostęp do usług medycznych. Pracownia rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, rtg, badania laboratoryjne, poradnie specjalistyczne i POZ. Prowadzimy szkołę rodzenia Aktywna Mama. W gabinetach Med Estetyka oferujemy zabiegi medycyny estetycznej, endermologii, depilacji laserowej, kosmetologii oraz trychologii. Oferta centrum medycznego Luxmed Orkana 7 to także zabiegi endoskopowe i chirurgiczne.

Nasz sprzęt

 • Rezonans Magnetyczny
 • Tomografia Komputerowa
 • USG
 • RTG
 • EKG
 • Endoskopia
 • Doppler TCCD
więcej

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia
 • Rektoskopia

Badania

 • Laboratoryjne
 • Diagnostyczne

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Zakościelny gastroskopia

  Lekarz wykonał mi gastroskopie, badanie przebiegło dość szybko. Podejście do pacjenta oceniam jako pozytywne, uprzejmy i rzeczowy. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Nowak konsultacja dermatologiczna

  Niestety doktor mi w żaden sposób nie pomogła i dodatkowo doprowadziła do pogorszenia skory.
  W ciągu 5 minutowej wizyty zostało zdiagnozowano u mnie łojotokowe Zapalenie skóry głowy. Bez żadnego dokładnego przejrzenia skóry.
  Ponadto dostałam receptę na silny sterydowy szampon. Doprowadziło to do tak silnego przesuszenia skory, ze inna dermatolog złapała się za głowę mówiąc kto mi to zrobił?
  A jaka była u mnie diagnoza prawidłowa której doktor nie wydała po pobraniu zeskrobiny( doktor również nie wspomniała nawet)?
  Sucha skóra głowy.
  Zmarnowane pieniądze i wielki dyskomfort u mnie


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med., prof. uczelni Cezary Grochowski konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz z dużą dozą empatii oraz dużą wiedzą medyczną, z wielkim zaangażowaniem. Serdecznie polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Nowak konsultacja dermatologiczna

  Na wstępie zauważyłam, że pani doktor posiada dużą wiedzę w zakresie chorób skóry, czym bardzo mi zaimponowała. Zostałam poinformowana co mi dolega i na co powinnam uważać aby nie doprowadzać do podobnych sytuacji, czyli zapalenia bakteryjnego skóry. Zaczęłam leczenie i czuje, że jest odpowiednio do mnie dobrane, za co daje dużego plusa. Pozdrawiam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Robak-Chołubek konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam - leczenie zgodnie z najnowszymi wytycznymi, spokojne i rzeczowe wyjaśnienie wątpliwości, delikatne podejście z dbałością o komfort pacjentki, ogólnie wizyta na wysokim poziomie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania